To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HH.ORG na Torze - Tory wyścigowe (nie kolejowe etc.) w PL

Marek23 - Śro 17 Lut, 2016

Bad-i, Kielcami rzygam, tam jeszcze nie byłem. Ogólnie jedyny tor jaki szanuje to Ring.
Do Poznania mi się nie chce jechać, za daleko.

Jadę tam,żeby pierwsze kilometry sobie zrobić nowym autem. A szybko będzie jak będę jeździł szybko. Wszystko zależy ode mnie. :rotfl:

Bad-i - Śro 17 Lut, 2016

Marek23 napisał/a:
Bad-i, Kielcami rzygam, tam jeszcze nie byłem. Ogólnie jedyny tor jaki szanuje to Ring.
Do Poznania mi się nie chce jechać, za daleko.

Jadę tam,żeby pierwsze kilometry sobie zrobić nowym autem. A szybko będzie jak będę jeździł szybko. Wszystko zależy ode mnie. :rotfl:


Pytales to odpowiedzialem, moim zdaniem gorszy jest tylko Ulez. Na pierwsze kilometry ok, pozniej kompletna nuda

Kenet - Śro 17 Lut, 2016

Nie przesadzajmy, na Jastrzębiu też można się fajnie pobawić:





...aaaaa zapomniałem - nie macie BMW :rotfl:



;D

Marek23 - Śro 17 Lut, 2016

Mega Ci Kenet zazdroszczę tych boków przy 10 km/h i samo kręcącej się kierownicy,ale idź już stąd.
Kenet - Śro 17 Lut, 2016

Chill, ja rzadko kiedy jestem śmiertelnie poważny.



Szanuję wszystko co skręca. I Janusza, który roluje też.

Marek23 - Śro 17 Lut, 2016

Zawsze patrzę na Twoje profilowe i wyciągam przedwczesne wnioski :rotfl:
Kenet - Śro 17 Lut, 2016

W rzeczywistości jestem jeszcze ładniejszy :rotfl:
Marek23 - Śro 17 Lut, 2016

A ja milszy :rotfl:
karoluPL - Śro 17 Lut, 2016

Bad-i napisał/a:
Testowalem tam clio kilka razy (mysle ze 3-4 razy). Nie wiem gdzie tam moze byc szybko, nie wiem gdzie wczesniej jezdziles ale w porownaniu do kielc czy poznania to tam jest pacholkolandia



na Poznaniu nie jeździłem, więc się nie odniosę, ale Kielcami tak jak i Marek- rzygam. Swego czasu jeździłem tam co tydzień/dwa na regularnych treningach scyzzora, aktualnie przerzuciłem sie na jaszczomp, byłem 3 razy i jestem zadowolony. Ultra szybki tor to nie jest ale poganiać się można i przynajmniej asfalt jest przyczepny, nie to co na kielcach :] no i zobaczymy kiedy w końcu zrobią ten pomiar czasowy, bo na razie to jeździmy ze swoim sprzętem.

bob.dsk - Śro 17 Lut, 2016

Marek23 napisał/a:
sa jak kolesie na hulajnogach w skateparku, tylko przeszkadzają;)

:jupi: Zgadzam się w 100%

karoluPL - Śro 17 Lut, 2016

Marek23 napisał/a:
Dzieki
Zapisany, oby auto sie poskładało na czas.

Marek23 napisał/a:
Karolu a tam bedzie szybko na treningu? Bo bym se furke rozdzielczyl zanim na oes uderzę. Co do drifterow to pochwalam, sa jak kolesie na hulajnogach w skateparku, tylko przeszkadzają;)


tego coś nie zauważyłem- tez się już raczej zapiszę i opłacę coby mieć pewność.
swoją drogą jak jeździsz na oponach 15, zapisz sie w zgłoszeniu to bedziesz miał opony z firmy ODS za darmo do testów, płaci się tylko za przełożenie :]


a co jeszcze szybkości dobrą opcją jest to, ze są 3 grupy amator / średni / zaawansowany i puszczają każdą grupę oddzielnie, także to też jest jakaś gwarancja, ze nikt nie będzie Cie nazbyt spowalniał i tempo będzie odpowiednie, bo na pierwszym treningu jak tam byłem, kazdy jechał z każdym i to co sie działo to był kabaret ;D

Marek23 - Śro 17 Lut, 2016

Kurde jak sie do grupy zaawansowanej zapisać???

Ja bede miał swoje opony do rsmp, poza tym jakbym miał jezdzic na oponie E to jeszcze mam troche Extremow ktore sa lepsze od tego co obi dają.

karoluPL - Śro 17 Lut, 2016

Spoko luz, przed odprawa idziesz sie zgłosić do biura, odbierasz opaskę i sam wybierasz grupę. Po pierwszych paru kolkach ewentualnie ludzi przenoszą do grupy niżej/wyżej w zależności od wyczynów zeby była w miarę równa jazda.
Marek23 - Śro 17 Lut, 2016

Ok,to luz, u mnie ze wzgledu na moc auta i opone raczej bedzie szybciej niz wolniej. Ale toru nie znam, wiec na pewno apexy na pierwszych kolkach nie trafione.
karoluPL - Śro 17 Lut, 2016

Ciebie to na pewno nie wyrzuca niżej, bo srogo ogarniasz, a skoro nawet ja z moim stylem jazdy remizowo kaskaderskim trzymam chociaż troche tempo, a jak nie to zjeżdżam zeby dało sie wyprzedzić to jest ok. Gorzej jak ktos kozaczy to w moment czerwona flaga, do depo i do domu albo do grupy lamusów ;D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group