To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Fura dla mamusi

Bart - Pon 01 Kwi, 2013

Chłopcy, nie tłumaczcie się, ja to pisałem z uznaniem!
kamil - Pon 01 Kwi, 2013

przepraszam, byłem w kościele. Brak mi dystansu.
Tomcat - Pon 01 Kwi, 2013

Też bym rodzicielce nakazał Yarka 1.0 lub C1, ale ona nie jest w stanie zrozumieć że to auto ze swoimi 68 szalonymi rumakami jest wystarczająco dynamiczne i po prostu na to nie pójdzie. Nie ma szans jej tego przetłumaczyć. Matka oczywiście większość czasu jeździ po mieście, ale pare razy do roku zdarza się jej jeździć w góry, czasem do koleżanki do Wiednia na parę dni, więc diesel ma u niej jakieś tam uzasadnienie...
Jakarti - Pon 01 Kwi, 2013

Tomcat napisał/a:
Też bym rodzicielce nakazał Yarka 1.0 lub C1, ale ona nie jest w stanie zrozumieć że to auto ze swoimi 68 szalonymi rumakami jest wystarczająco dynamiczne i po prostu na to nie pójdzie. Nie ma szans jej tego przetłumaczyć. Matka oczywiście większość czasu jeździ po mieście, ale pare razy do roku zdarza się jej jeździć w góry, czasem do koleżanki do Wiednia na parę dni, więc diesel ma u niej jakieś tam uzasadnienie...


yarek 1.3 do 15k to chyba sie nie uda.. :(
aczkolwiek uwazam, ze dla 5 wycieczek w roku to jest to bez roznicy czy to diesel, palacy w trasie 4l czy mala bena , ktora pali 5 litrow.. w kontekscie oszczędności, chyba nie ma sensu tego rozpatrywac.

w takim razie szukaj czegos w granicach 90KM :)

Shymek - Pon 01 Kwi, 2013

Mam na sprzedaż Clio 3 2006r. 1,2 16v, mały przebieg (jako 3cie auto w rodzinie, sporadycznie używane)
Serwisowane - jeden jedyny właściciel, klima, el szyby i lusterka, nowe opony, hamulce, łożyska itp

Młody Papież - Pon 01 Kwi, 2013

ale jeden jedyny?
M - Pon 01 Kwi, 2013

jeden jedyny ale niestety mial traktor na podworku...
Shymek - Pon 01 Kwi, 2013

Tka jeden jedyny w sensie od momentu kupna jako nowego w ASO - jeden właścicel/kierowca. Zazwyczaj w ogłoszeniach jest jeden właściciel (w Polsce plus 3 poprzednich zagranicą ;) )
Tomcat - Pon 01 Kwi, 2013

Wifilkostet ?
dzik - Pon 01 Kwi, 2013

Clio II ph II 1.4 16v.

Taki mój typ, nie bawić się w klekota. Zrobić rozrząd, sprawdzić jakie ma cewki i święty spokój.
Świetny ekonomiczny silnik, dobra blacha, co ważne można trafić często w dobrym wypasie o co w yarisie ciężko. Jak się trafi privilege czy initiale to będzie ładny jasny środek co kobiety lubią.

was79 - Wto 02 Kwi, 2013

Moja mama jeździ jarosławem 1.33/101 KM, 6 -biegów. Bardzo fajnie to chodzi, nawet podróż po autostradzie z prędkościami ~140km/h, z racji nadbiegu jest przyjemna. Przyspieszenie też całkiem, jak na auto miejskie. Chwali sobie wysoką pozycję za kierownicą i widoczność.
Z autem nic się nie dzieje, w sumie na gwarancji raz był w aso ponadplanowo.

fydi - Wto 02 Kwi, 2013


kosmita - Wto 02 Kwi, 2013

Jimny jest ekonomiczny w hooy
fydi - Wto 02 Kwi, 2013

Cytat:
Jimny jest ekonomiczny w hooy


8,3 l benzyna
6,8 l diesel
http://www.spritmonitor.d...tml?powerunit=2

Rozumiem, że wiesz lepiej i nie chodzi Ci o spalanie?

kosmita - Wto 02 Kwi, 2013

Może ja jeździłem popsutymi egzemplarzami, bo nie chciały palić mniej niż 9


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group