To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Doradca finansowy poszukiwany

MoRToN - Wto 21 Maj, 2013

szukaj jakiejś lokaty w granicach czystych 4% na łapę i tyle. Więcej nie znajdziesz raczej. Nalepiej w swoim banku to trochę sobie wiarygodność zwiększysz w przypadku jakiegoś następnego kredo. Nie wiem czy jest sens sie tłuc gdzieś o 0,2% jak to ma byc na np 3 miechy. Jak się chce to można co miesiąc zmieniać bank bo popularne są wysokie stawki dajmy na to 6% ale tylko na 1 miesiąc później wszystko wraca do normy (3-3,5%)
MoRToN - Wto 21 Maj, 2013

A tak btw zastanowcie sie czy nie lepiej to zostwic na lokacie i wziac kredo pod ta kase zamknięta na lokacie aby sam kredyt się spłacał (w jakiś 70%) kaska zostanie za 30 lat na emeryture.
PiTT - Wto 21 Maj, 2013

rozpi@rdol cały hajs na mieście... będziesz królem życia!
dzik - Wto 21 Maj, 2013

MoRToN napisał/a:
A tak btw zastanowcie sie czy nie lepiej to zostwic na lokacie i wziac kredo pod ta kase zamknięta na lokacie aby sam kredyt się spłacał (w jakiś 70%) kaska zostanie za 30 lat na emeryture.


W pierwszej chwilii pomyślałem "nie może się opłacać".
Ale, uruchomiłem kalkulator:
http://www.infor.pl/kalkulatory/lokaty.html

100.000 po 30 latach na 4% da... 324339 PLN.

Nie pamiętam jak wygląda teraz średni kredyt na 30lat ale spłacało sie chyba trochę ponad 200% kwoty.

pcs - Wto 21 Maj, 2013

moge Ci troche pomoc jak wroce do Polski, czyli po piatku

najpierwej musze poznac oczekiwania oczywiscie, mozesz mi na pw wyslac.

nie ma czegos takiego jak dobry doradca, jak juz ktos tu opisal, a juz na pewno nie ma takich do ktorych z ulicy dojdziesz.

W co by nie inwestowac trzeba tez zdywersyfikowac. Nawet lokaty trzeba zdywersyfikowac powyzej kwoty gwarantowanej przez BFG (zwykle 50tys Euro, od kilku miesiecy podwyzszone do 100tys Euro, ale hgw na jak dlugo).

Ogolnie to Bozenka ma przyjemny problem :) , daj mi znac jak sie Wam przestanie ukladac ;D

Michał - Wto 21 Maj, 2013

teraz nam NIGDY NIE PRZESTANIE SIE UKŁADAĆ - zwariowałeś !!?? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

oke, jak wrócisz odezwe sie - obyś tak pomógł jak z Hubertem ( czy jak mu tam było ) ;)

PiTT - Wto 21 Maj, 2013

Michał napisał/a:
teraz nam NIGDY NIE PRZESTANIE SIE UKŁADAĆ - zwariowałeś !!?? :rotfl: :rotfl: :rotfl:

oke, jak wrócisz odezwe sie - obyś tak pomógł jak z Hubertem ( czy jak mu tam było ) ;)

TYLEEEE WYGRAĆ!!!!!!

:D

MoRToN - Wto 21 Maj, 2013

dzik napisał/a:
MoRToN napisał/a:
A tak btw zastanowcie sie czy nie lepiej to zostwic na lokacie i wziac kredo pod ta kase zamknięta na lokacie aby sam kredyt się spłacał (w jakiś 70%) kaska zostanie za 30 lat na emeryture.


W pierwszej chwilii pomyślałem "nie może się opłacać".
Ale, uruchomiłem kalkulator:
http://www.infor.pl/kalkulatory/lokaty.html

100.000 po 30 latach na 4% da... 324339 PLN.

Nie pamiętam jak wygląda teraz średni kredyt na 30lat ale spłacało sie chyba trochę ponad 200% kwoty.


Nom tylko na początku trochę trzeba dokładać. Inna kwestia, że dają ok 80% kwoty zabezpieczenia.

Jakarti - Wto 21 Maj, 2013


anjas - Wto 21 Maj, 2013

Przy dużych inwestycjach najważniejsza jest dywersyfikacja.
Proponuję podzielić kwotę na 4 równe części i je następująco zainwestować:

1. Forex
2. Giełda New Connect (akcje Arrinerry)
3. Bitcoin
4. Inwestycja w firmę samochodową Czesia (Autozamiana) - coś w stylu wheeler dealers, kupuje się tańsze ale ciekawe fury, inwestuje w nie i sprzedaje

Michał - Wto 21 Maj, 2013

Andrzeju - dostajesz pomuka za dobre chęci.
Przed chwilą zadzwonił znajomy - przez telefon przedstawił nam oferte AMBER GOLD i nie zostało nam nic innego jak przelanie wszystkich środków. Jesteśmy szczęśliwi ze mamy to z głowy a za pare miesięcy będziemy milionerami

Mucha - Wto 21 Maj, 2013

;D
M - Wto 21 Maj, 2013

Dziwię się że Andrzej na pierwszym miejscu nie wymienił

1.ZUS - tam wszyscy oszczędzają grubą kasę więc nie może to być złe

dzik - Wto 21 Maj, 2013

MoRToN napisał/a:

Nom tylko na początku trochę trzeba dokładać. Inna kwestia, że dają ok 80% kwoty zabezpieczenia.


Te 80% trochę dziwne, przecież jak będzie na lokacie to nie wyparuje.

Policzyłem przykładowy kredyt na 100.000 mając 100.000.
Koszt kredytu:
186709.61
lokata: 324339
do przodu: 137630

Michał, jest większy pewniak, Amber Amelinium.

anjas - Wto 21 Maj, 2013

Michał napisał/a:
Andrzeju - dostajesz pomuka za dobre chęci.


dziękuję, dawno nie udało mi się wyłudzić żadnego pomuka :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group