To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wielka Prosba do Warszawy

Jakarti - Czw 30 Paź, 2014

jak jest do 9 to tez o ktorejs wraca wieczorem - spytaj o to i moge je zgarnac dzisiaj ok 21-22 wczesniej nie dam rady
Maciusiowy - Czw 30 Paź, 2014

Jakarti - gosc bedzie w domu, odebralbys? Prosil zeby zadzwonic kwadrans przed przyjazdem. Daj mi tez proszę adres, skad kurier gls ma odebrac te opąki od Ciebie
PiTT - Czw 30 Paź, 2014

Kubson i sprzedaj mu latare za choojowe podejscie do tematu
jakim cieciem trzeba byc zeby bac sie wyslac paczke xD

Barejka - Czw 30 Paź, 2014

Maciusiowy, jak nie ogarniesz to w poniedzialek odzywaj sie :>
Walle - Pon 03 Lis, 2014

PiTT napisał/a:
Kubson i sprzedaj mu latare za choojowe podejscie do tematu
jakim cieciem trzeba byc zeby bac sie wyslac paczke xD


ostatnio chciałem kupić zabytkowe radio samochodowe z okolic Wrocławia i koleś powiedział, że nie wyśle za pobraniem, bo ja się jeszcze rozmyślę i on będzie miał dodatkowe koszty. Negocjować też nie chciał, nawet o przysłowiową złotówkę. Tyle i koniec.

Shymek - Pon 03 Lis, 2014

Ja tam nie wysyłam za pobraniem. Parę razy zdarzyło się że paczka do mnie wracała (po 3 tygodniach). Niektórzy kupujący to tempe chujki. Raz usłyszałem że gość się rozmyślił, raz że następnego dnia kupił to samo tylko taniej, a raz największy CHUJ powiedział że ma taką samą część na sprzedaż i jego klient widział mój towar taniej więc zamówił by klient ode mnie nie kupił... Więc ja się nie dziwię ze ludzie nie wysyłają za pobraniem (ja proponuje jeszcze wpłatę zaliczki za koszta przesyłki w obie strony +% za czas w jakim nieodebrana przesyłka by wracała. 90% ludzi się rozmyśla :) )

ale jeśli opony kupione przez allegro i tam zapłacone to sprzedawca tempy chuj że nie chce mu się zapakować i zamówić kuriera

Jakarti - Pon 03 Lis, 2014

Shymek napisał/a:
a raz największy CHUJ powiedział że ma taką samą część na sprzedaż i jego klient widział mój towar taniej więc zamówił by klient ode mnie nie kupił...

zajebisty pomysl :rotfl: :rotfl: :rotfl:

was79 - Pon 03 Lis, 2014

+1 należy się order :rotfl:

Shymek - Pon 03 Lis, 2014

Jak to było.... handlarz to stan umysłu? xD
Kamill - Pon 03 Lis, 2014

A ja nigdy nie miałem żadnych problemów, nawet się często dziwiłem że ludziom chce się takie pierdoły pakować i wysyłać, czy np jak ostatnio sprzedawca jechał z moimi felgami przez pol poznania żeby na tor przywieść bo akurat Buni był laweta i mi je zabrał :rotfl:
A i kilka razy ludzie wysyłali mi graty bez zapłaty bo mi się spieszyło i płaciłem w trakcie jak przesyłka już szła (np do mojego ojca który nie ma konta na allegro i payU), albo po odbiorze, ale nie za pobraniem.

Kenet - Pon 03 Lis, 2014

Shymek napisał/a:
raz największy CHUJ powiedział że ma taką samą część na sprzedaż i jego klient widział mój towar taniej więc zamówił by klient ode mnie nie kupił...



O karwa :jupi:

Kamill - Pon 03 Lis, 2014

Kenet napisał/a:
Shymek napisał/a:
raz największy CHUJ powiedział że ma taką samą część na sprzedaż i jego klient widział mój towar taniej więc zamówił by klient ode mnie nie kupił...



O karwa :jupi:

Raczej normalka w ramach allegro.
Ziom prowadził sklep na allegro. Dopóki nie dogadał się z pozostałymi i nie zrównał cen (bo miał niższe), konkurencja klikała non stop kup teraz z różnych profili, zamawiali nie odbierali itp. Można się szybko zniechęcić.

Cartoon - Pon 03 Lis, 2014

Ja jak wystawiłem jedną aukcję z rabatem 20% to tego samego dnia 10 sprzedawców zadzwoniło do dystrybutora marki, żeby przestał mi dostarczać towar :)
Jakarti - Pon 03 Lis, 2014

Cartoon,
tak powiedział Ci dostawca?
w sensie skąd to wiesz?

Cartoon - Pon 03 Lis, 2014

Info o 10 było od dystrybutora... 3 dzwoniło bezpośrednio do mnie z pretensjami ;)

Dystrybutor wykonał do mnie telefon pod koniec dnia z pytaniem, czy tą cenę to zrobiłem na stałe, czy to tymczasowa promocja, żeby wiedział co ma im przekazywać dalej.
Jak powiedziałem, że na 2 tyg to stwierdził, że ok i na tym zakończył się temat z jego strony.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group