To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Przelew/przekaz piniendzy zza granicy

karoluPL - Pon 02 Lut, 2015

Dobra panowie, mimo ze wydaje sie to niby prawdziwe, ale kto to wie czy to wałek czy nie, piyerdole ten temat.
wole w polszy sprzedać i mieć spokój, a nie daj bóg zeby sie pózniej z jakimś muchametem kłócić przy lawecie.

siema - Pon 02 Lut, 2015

karoluPL napisał/a:
Dobra panowie, mimo ze wydaje sie to niby prawdziwe, ale kto to wie czy to wałek czy nie, piyerdole ten temat.
wole w polszy sprzedać i mieć spokój, a nie daj bóg zeby sie pózniej z jakimś muchametem kłócić przy lawecie.

Żeby wprowadzić Ci jeszcze trochę zamętu w głowie potwierdzę, że cudzoziemcy często są świetnymi klientami :) Moje Saxo kupili Litwini.

pcs - Pon 02 Lut, 2015

jak juz napisalem, na wschod sie zwykle dobrze sprzedaje, ale pewnie jakby auto warte bylo 50tys to juz bym cashu na parkingu od Iwana nie wzial :)

a co to za unikat, moze na forum sie sprzeda :) ?

budzik - Pon 02 Lut, 2015

q7 o ile dobrze pamiętam.
pcs - Pon 02 Lut, 2015

q7 to na wschodzie popularny, ale jakbym byl chorwatem to bym to po auto tu przyjechal a nie placil przelewem przed transakcja :)

aha, dobrze zrobiles, ze na forum nie wystawiales bo tu sie szukamy owszem aut luksusowaych i w igla stanie ale do max 22tys.PLN :)

Kamill - Pon 02 Lut, 2015

Do 25, z lekkim zapasem. Już nie przesadzaj :rotfl:
siema - Pon 02 Lut, 2015

pcs napisał/a:
q7 to na wschodzie popularny, ale jakbym byl chorwatem to bym to po auto tu przyjechal a nie placil przelewem przed transakcja :)

Jakbym ja bym był chorwatem, to bym poczekał do lipca aż polak sam przyjedzie.

karoluPL - Pon 02 Lut, 2015

pcs, no aż unikatem bym tego nie nazwał, bo z zewnątrz zwykłe q7 s-line, tylko że zadbane, bezwypadkowe i w środku dopasione ile tylko się da.
+ 100% historia serwisowa, powłoki krzemowe na lakierze, wszystko co zawarte w kodzie vin jest w aucie od początku, nic nie dokładane, nic nie drutowane. Każda śrubka wkręcona w fabryce jest w tym samym miejscu, o tyle moze byc unikatem na skale naszego rynku druciarstwa i klepania rozbitków sklejonych z paru. Inna sprawa, ze jak tata szukał tego auta, to była 11 sztuka z rzędu którą ogladalismy i rzeczywiscie pojechalismy po nią do salonu w Czechach- link w ogłoszeniu http://allegro.pl/show_item.php?item=5035827364


Ps. Dziękuje całemu sztabowi ekspertów za zobrazowanie sytuacji rynkowej oraz mozliwosci wałków, piyerdole sprzedaż taką, nawet jakby to była prawdziwa oferta, to mnie sie nie spieszy ze sprzedażą, bo nie bede miał czym w alpy za miesiąc pojechać :rotfl:

siema - Pon 02 Lut, 2015

Fajne rogi: http://allegro.pl/dekorac...4877175455.html
Masz jakąś fotkę Q7 w nich? ;)

was79 - Pon 02 Lut, 2015

Tylko w zestawie z cieplutkimi rajstopami:
http://archiwum.allegro.p...752936678.html#

Jakarti - Pon 02 Lut, 2015

karoluPL,
zaproponuj proste rozwiazanie
opuść mu tysiaka niech przyleci - podpisze umowę przy Tobie, wydasz auto a on sobie bedzie organizował kuriera na własną reke - mozesz ewentualnie przekazac adresy itd.
wroci tego samego dnia do chorwacji

zgodzi sie - masz temat z glowy
nie godzi sie to dla mnie prosta sprawa

jesli to auto takie zajebiste to tak czy siak je sprzedasz na miejscu w PL

Anonymous - Pon 02 Lut, 2015

Kamill napisał/a:
Do 25, z lekkim zapasem. Już nie przesadzaj :rotfl:


o patrzcie go,Gates forumowy sie znalazł :D

KarQ - Pon 02 Lut, 2015

Mozliwosci jakie sa to ja wiem, ale sprawa kluczowa - pieniadze na koncie.
Pomijam inne ewentualnosci, bo wowczas sprzedajacy musialby postradac zmysly.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group