To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wybory 2015

Alexxx - Sob 09 Maj, 2015

zefir, +1
Michał - Sob 09 Maj, 2015

Bonczek napisał/a:
Czy jezeli zjem dzis kanapkę z ogórkiem to bedzie to traktowane jako łamanie ciszy wyborczej?

spokojnie, jestem na tą okoliczność przygotowany.Dzisiaj zapijamy pod pomidory.

Bonczek - Sob 09 Maj, 2015

Majku wywal tez Kukiza z Winampa ;D

Zef, mam dokładnie te same odczucia.

michool_vt - Sob 09 Maj, 2015

zajcev_28 napisał/a:
nie rozumiem czemu Madzia tylko dwa głosy...
ja dalej licze że pokaże cycki :jupi: ;D
Alexxx - Sob 09 Maj, 2015

Głosowaliście już? Na kogo?
was79 - Sob 09 Maj, 2015

Na razie na piwo i kiełbase z grilla. Dopije jeszcze trójpak i jestem gotowy :lol2:
leszq - Sob 09 Maj, 2015

zefir, +1

Nie wiem dlaczego ludzie nie rozumieją że prezydent w tym kraju gówno może i na prawdę nic to nie zmieni. To nie Ameryka i Obama, albo Francja i Hollande. Obecnie moim zdaniem żaden z kandydatów nie jest osoba, która mogłaby dobrze reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej, dlatego trzeba głosować na tego który najmniej zaszkodzi.

Gadanie że zagłosowanie na jakąś świeżą osobę w polityce pokaże coś zmieni jest dla mnie śmieszne. Zmiany mogą co najwyżej przynieść jesienne wybory parlamentarne i na to bym zachował całą społeczną frustrację.

Jeśli dla większości osób które tu w ankiecie zagłosowały alkoholik i upadła gwiazda muzyki to idealna osoba na urząd prezydenta i idealny reprezentant naszego kraju to gratuluje :D

siema - Sob 09 Maj, 2015

leszq,


Anonymous - Sob 09 Maj, 2015

leszq, Kukizowi mozna wiele zarzucic-brak programu,brak zaplecza,chwiejnośc poglądów,ale argument o alkoholizmie "lekko" mnie denerwuje ,chciałbym przypomniec ze jeden z najwybitniejszych polityków brytyjskich Winston Churchill tez był alkoholikiem i to pijącym w przeciwieństwie do Kukiza,za to jeden z najwybitniejszych politków amerykańskich Ronald Regan był "upadłym aktorzyną",tak więc argumenty masz totalnie z dupy.Zreszta przykładów alkoholików wśród polityków,naukowców,pisarzy,muzyków itd mozna przytoczyć mnóstwo,to akurat nie omija zadnej grupy zawodowej,Kukiz przynajmniej nie ukrywa swojej choroby i z nią walczy
Pomijam juz fakt nazywania kogoś kto nadal nagrywa płyt i świetnie sobie radzi na rynku muzycznym "upadłą gwiazdą muzyki",ale to zrzuce na fakt Twojej nieznajomości tematu.
Z ciekawości ,napisz który kandydat według Ciebie "najmniej zaszkodzi"

arssss - Sob 09 Maj, 2015

Myślę, że nie chodzi nawet o to,ze nowy prezydent zrobi rewolucję i wszystkim będzie lepiej tylko to będzie taki pierwszy krok w stronę zmian. Jedyne co może zrobić prezydent i co ma jakieś znaczenie to Veto,a to daje spore pole do popisu.
GeKo - Sob 09 Maj, 2015

Zefir lepiej tego ująć nie mógł.
Prezydent nic w sumie nie może, a już na pewno żaden wywodzący się z rządzącej partii, to oczywiste że nie będzie podcinał gałęzi na której siedzi.
Kukiz wg mnie to po prostu protest młodych, a nie realny kandydat.
W 1 turze głosować należy na ulubieńca lub ulubienicę :rotfl: a w drugiej na mniejsze zło.
Pytanie co gorsze Tyfus czy Dżuma.

leszq - Sob 09 Maj, 2015

Rabarbar, poddaje się bez walki. Z perspektywy mojego życia inaczej odbieram alkolohików. uważam że żyje w wolnym kraju i mam prawo do swojego zdania. Wiedziałem że ta wypowiedź spotka się z nieźła reakcją ale w sumie mi to lata :)

Nie powiem Ci też na kogo będę głosowac bo jest cisza wyborcza, z resztą nic to nie zmienia :) życze Ci żebt twój kandydat wygrał, piona.

P.s. a Napoleon był niski!

Walle - Sob 09 Maj, 2015

leszq napisał/a:
zefir, +1

Nie wiem dlaczego ludzie nie rozumieją że prezydent w tym kraju gówno może i na prawdę nic to nie zmieni. To nie Ameryka i Obama, albo Francja i Hollande. Obecnie moim zdaniem żaden z kandydatów nie jest osoba, która mogłaby dobrze reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej, dlatego trzeba głosować na tego który najmniej zaszkodzi.

Gadanie że zagłosowanie na jakąś świeżą osobę w polityce pokaże coś zmieni jest dla mnie śmieszne. Zmiany mogą co najwyżej przynieść jesienne wybory parlamentarne i na to bym zachował całą społeczną frustrację.

Jeśli dla większości osób które tu w ankiecie zagłosowały alkoholik i upadła gwiazda muzyki to idealna osoba na urząd prezydenta i idealny reprezentant naszego kraju to gratuluje :D


Gdyby Twoje poglądy szły jeszcze na równi z merytoryką, z jaką je wykładasz, to bym Ci klaskał. Gdzieś coś słyszałeś, ale - albo nie dosłyszałeś, albo to niemowa Ci mówił przez telefon.

siema - Sob 09 Maj, 2015

Walle napisał/a:
leszq napisał/a:
zefir, +1

Nie wiem dlaczego ludzie nie rozumieją że prezydent w tym kraju gówno może i na prawdę nic to nie zmieni. To nie Ameryka i Obama, albo Francja i Hollande. Obecnie moim zdaniem żaden z kandydatów nie jest osoba, która mogłaby dobrze reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej, dlatego trzeba głosować na tego który najmniej zaszkodzi.

Gadanie że zagłosowanie na jakąś świeżą osobę w polityce pokaże coś zmieni jest dla mnie śmieszne. Zmiany mogą co najwyżej przynieść jesienne wybory parlamentarne i na to bym zachował całą społeczną frustrację.

Jeśli dla większości osób które tu w ankiecie zagłosowały alkoholik i upadła gwiazda muzyki to idealna osoba na urząd prezydenta i idealny reprezentant naszego kraju to gratuluje :D


Gdyby Twoje poglądy szły jeszcze na równi z merytoryką, z jaką je wykładasz, to bym Ci klaskał. Gdzieś coś słyszałeś, ale - albo nie dosłyszałeś, albo to niemowa Ci mówił przez telefon.

:rotfl:

leszq troszkę się zagalopował ale już widać, że się nie przyzna. Też chętnie bym się dowiedział, które ugrupowanie na jesieni przyniesie zmiany, gdy dziś tylko sami śmieszni kandydaci. Spoważnieją, czy jacyś nowi już za rogiem czekają?

Ale to nie rozmowa na dzisiaj, bo cisza wyborcza trwa. Proponuję wstrzymać się z komentarzami do jutrzejszego wieczora, bo diabli wiedzą kto czyta wątek, gdyż jest on publiczny.

leszq - Sob 09 Maj, 2015

Nie muszę nic wykładać, nie po to jest to forum. Chyba jednak nie zrozumiałeś tego co napisałem.Zresztą to drugie zdanie całkiem rzutkie Ci wyszlo Walle.

Siema, nie mam sie do czego przyznawać. Na prawdę nie czuje pr3sji że pare osób na forum sie nie zgodzi z tym co napiszę :) Nigdzie nie napisałem że wiem ktora partia albo że w ogóle jakaś przyniesie zmiany w parlamentarnych wyborach. Niech sobie każdy sam odpowie jaka partia dla niego oznacza zmiany.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group