To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - "Gupie" pomysły na furę

Bonczek - Nie 30 Sie, 2015

Trzeba iść po torach :jupi:
PGmaster - Nie 30 Sie, 2015

B-Rey napisał/a:
Janusz napisał/a:
m3 e36 brałbym jak rolnik dopłaty !!


M3 E36 3.2 sedan i już więcej nic nie chcę ;)


Dokladnie. Ladna zadbana sztuka z europy. Spalanie w granicach 8 litrow po trasie a osiagi lepsze jak mocny diesel...
Czasami jak dojezdzam na pojezdzawki tym swoim zlomem to nachodzi mnie mysl zeby sprawic sobie taki drugi zadbany do jazdy na codzien. Szkoda ze nie bylo m3 e46 sedanow.

NBL - Pon 31 Sie, 2015

Nissan Skyline R34 :rotfl:

lub

Toyota supra IV Targa :)

a z takich realnych to pewnie coś uturbionego w benzynie ... tylko nie wiem co xD

Cartoon - Pon 31 Sie, 2015

Ja mam cały czas z tyłu głowy 911, ale chyba szybko nie uda się kupić ;)
Jakarti - Pon 31 Sie, 2015

u mnie pojawia sie nawet maseratti.. albo jaguar..
oczywiscie 911 non top.

a z bardziej przyziemnych to meganke był lyknal ale pewnie wczesniej czy pozniej skonczy sie na ocie RS :D :D

106 - Pon 31 Sie, 2015

ostatnio mi sie snilo :D ze zamieniłem m3 na białego coswortha


PiTT - Pon 31 Sie, 2015

ostatnio mi sie snilo ze kupilem fabrycznie nowego poloneza... z gwarancja
niby spoko bo nowe auto, ale zaczalem sie zastanawiac czy dobrze zrobilem :rotfl:
kolejne auto to albo land cruiser albo pajero, najchetniej w pakiecie mad max ;D

siema - Pon 31 Sie, 2015

michool_vt napisał/a:
rx8 + k20

Napisz coś więcej. Pasuje P&P? W sumie spełniałoby moje wymagania- >4 drzwi i >200KM ;D

B-Rey - Pon 31 Sie, 2015

PGmaster napisał/a:
Szkoda ze nie bylo m3 e46 sedanow.


E46 M3 moim zdaniem już jest za bardzo wygodne. E36 jak dla mnie jest idealne. Nie rozpieszcza zbyt komfortem jak E46 ale jeździ dobrze i na winklach i na prostej.

NBL napisał/a:
a z takich realnych to pewnie coś uturbionego w benzynie ... tylko nie wiem co xD


Od tygodnia czytam wszystko o Megane R26 F1 i wychodzi na to, że to nie jest zła fura. I ceny są fajne aktualnie. Te F4RT to są dobre jednostki.

kaziu1985pn - Pon 31 Sie, 2015

B-Rey, znajomy ma i narzeka a przez rok wrzucil w nią ponad 10tys.chociażby zestaw hamulcy na tyl ponad 2tys amorki prawie nie do dostania w Polsce itp itd
Ryba - Pon 31 Sie, 2015

siema napisał/a:
michool_vt napisał/a:
rx8 + k20

Napisz coś więcej. Pasuje P&P? W sumie spełniałoby moje wymagania- >4 drzwi i >200KM ;D


Od ponad 4 miesięcy wisi na allegro.
Można zadzwonić i zapytać co jest grane:

http://otomoto.pl/oferta/...r-ID6y9Xxn.html

B-Rey - Pon 31 Sie, 2015

kaziu1985pn napisał/a:
B-Rey, znajomy ma i narzeka a przez rok wrzucil w nią ponad 10tys.chociażby zestaw hamulcy na tyl ponad 2tys amorki prawie nie do dostania w Polsce itp itd


Mowa o Megane? Znasz konkrety? W silniku coś mu się też zepsuło (prócz elektroniki oczywiście)?

siema - Pon 31 Sie, 2015

Ryba napisał/a:
siema napisał/a:
michool_vt napisał/a:
rx8 + k20

Napisz coś więcej. Pasuje P&P? W sumie spełniałoby moje wymagania- >4 drzwi i >200KM ;D


Od ponad 4 miesięcy wisi na allegro.
Można zadzwonić i zapytać co jest grane:

http://otomoto.pl/oferta/...r-ID6y9Xxn.html

Już trochę poczytałem, bo spodobała mi się ta wizja i niestety prosta konwersja to raczej nie jest.
Dzięki za link.

kaziu1985pn - Pon 31 Sie, 2015

B-Rey, silnik nie ale wszystko w okolicy silnika jakieś sondy czujniki itp podobno nie ma miesiaca żeby coś nie musiał zmienić, w końcu to francuz.
Siadly - Pon 31 Sie, 2015

PiTT napisał/a:
ostatnio mi sie snilo ze kupilem fabrycznie nowego poloneza... z gwarancja
niby spoko bo nowe auto, ale zaczalem sie zastanawiac czy dobrze zrobilem :rotfl:

Oczywiście, że źle. Trzeba było w leasing brać ;D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group