To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [f] Ocean's Thirteen

Marek23 - Sob 16 Cze, 2007

lagadula napisał/a:
"Nawet jak sobie Maras kupisz wszystkie ich ciuchy i zegarki to do ich stylu bedziesz miał 1.000.000 km daleko"


Laguś, czy Ty czasem nie budujesz swojej wartości w grupie(na forum) kosztem mojej osoby? I tak Cię kocham i kiedyś dam Ci parę rad jak skręcać autem i czemu stringi są passe.

Anonymous - Sob 16 Cze, 2007

Oj Maruś ja sie tak droczę po prostu :D Widzę ze bardzo jesteśmy podobni... :P
Koniec OFFFFUUUU ....

Michał - Sob 16 Cze, 2007

hahahha :D
kkochani, dobra rozmawa :D
ja jeszcze nie byłem, jutro pojde
ps. mam kumpla któremu strasznie imponuja takie zabawki ( łukasz go zna , cj )

Maciusiowy - Nie 17 Cze, 2007

Ja byłem wczoraj i naprawde poziom bardzo podobny do poprzednich części...czyli super, styl, klasa, ciekawa realizacja (rodem z lat 60-tych) i fabuła. Z tego co czytałem to każdy z nich (Pitt, Clooney, Damon itp...) miał swojego stylistę i stąd taki mix ciuchów itd.

PS. a zegarki naprawdę ładne busole:)Tylko tak jak wspomniał wcześniej kolega nie ten poziom cenowy...może gdyby to były timexy albo festiny :643:

Marek23 - Nie 17 Cze, 2007

Cytat:
Oj Maruś ja sie tak droczę po prostu :D Widzę ze bardzo jesteśmy podobni... :P
Koniec OFFFFUUUU ....

LOVE

Bad-i - Pon 18 Cze, 2007

jakby ktos byl chetny to mam dojscie do Tag Heuer. Zreszta sam kiedys postanowilem ze kupie sobie cala serie tak jak B. Pitt (Monza, Monaco, Carrara).

Ceny nie sa juz takie tragiczne.

Gotti - Pon 18 Cze, 2007

Carrere da się poniżej 6,5k zł?
Bad-i - Pon 18 Cze, 2007

Gotti napisał/a:
Carrere da się poniżej 6,5k zł?


zalezy od kursu PLN = USD a takze modelu carrery

Z tego co pamietam to za Carrere placilem 2200 USD

Marek23 - Pon 18 Cze, 2007

Ja nie dawno kupilem zegarek, wiec nici z tego. Szkoda, ze wczesniej nie wiedzialem, choc 6000 za zegarek to i tak duzo... Tzn zalezy jak na to patrzec. Ale dobry gust Bad-i :564:
Bad-i - Pon 18 Cze, 2007

Marek23 napisał/a:
Ja nie dawno kupilem zegarek, wiec nici z tego. Szkoda, ze wczesniej nie wiedzialem, choc 6000 za zegarek to i tak duzo... Tzn zalezy jak na to patrzec. Ale dobry gust Bad-i :564:


Carrery nie kupowalem dla siebie (niestety).
Osobiscie nosilem Monze Calibre 36 ale troche sie balem to zmienilem na Monaco Vintage Limited Edition (jak kto woli Steve McQueen’s lub Jo Siffert's edition).

Niestety brak funduszy teraz zeby miec jeden z kazdej gamy. Dodatkowo ostatnio napalilem sie na taki ktory zaraz po wyscigu zaklada Luis Hamilton.


p.s. niesamowite jak laski sie znaja na łoczach :D

Marek23 - Pon 18 Cze, 2007

Bad-i napisał/a:
Monaco Vintage Limited Edition (jak kto woli Steve McQueen’s lub Jo Siffert's edition)

Kurna, Panie Bad-i, toz to mój ulubiony... HIGH 5!
Bad-i napisał/a:
p.s. niesamowite jak laski sie znaja na łoczach :D

Hehe, dziwki jedne.

Bad-i - Pon 18 Cze, 2007

to jest moj dream (tylko szkoda ze to concept)


Anonymous - Pon 18 Cze, 2007

Ja to mam Festinę za 500 PLN na sylikonowym pasku. Przynajmniej nie odrąbią mi ręki :D
Bad-i - Pon 18 Cze, 2007

lagadula napisał/a:
Ja to mam Festinę za 500 PLN na sylikonowym pasku. Przynajmniej nie odrąbią mi ręki :D


a ja mam Tag Heuera i łapie za silikony :D

a tak powaznie to musisz miec łocza za min. 40.000 zeby ci probowali go pyknac

no dobra ale nie o tym temat. Musze sie wybrac na ten film bo dwie pierwsze czesci byly super.

M - Pon 18 Cze, 2007

A ja bym chcial zegarek binarny:
Moze nie jest to taki prestiz jak zegarek za 5tysi,
ale mialbym satysfakcje ze nikt oprocz mnie nie umie zobaczyc na nim ktora godzina





Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group