To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - HH.org Track Day na Torze Poznań

GOKART - Śro 13 Cze, 2007

Ja się piszę na 100% jeżeli termin pojeżdzawki nie wypadnie w żadną pierwszą niedzielę miesiąca bo akurat odbywają się PZ-tki
Tak czy siak jestem za czy to bedzie Tack Day czy pojeżdzawka exclusive HH.org chociaż po prawdzie to najbardziej wolałbym posmigać na małej pętli.. nie zarżniemy sobie opon, klocków tudzież innych strat w sprzęcie...
Fajny pomysł i inicjatywa Lagadula !

M - Śro 13 Cze, 2007

lenny napisał/a:
ja jestem chętny, ale jechać tam na 2-3h śmigania to bez sensu. Jestem za track day! możecie mnie liczyć, dostosuję swój kalendarz:]

Lenny to ja jadę z tobą ;)

Marek23 - Śro 13 Cze, 2007

Ja jestem za dużą i małą pętlą. Track day, 14 -15 lipiec, ten weekend by może pasował?
106 - Śro 13 Cze, 2007

Marek23 napisał/a:
Track day, 14 -15 lipiec, ten weekend by może pasował?

rajd subaru /RSMP + PPZM/ wiec lagadula chyba nie bardzo ...

Marek23 - Śro 13 Cze, 2007

To szkoda, bo wcześniej nie mogę, a potem jadę nad polskie morze na 2 tygodnie. Ale wam życzę miłego upalania.
CHRZANEK - Śro 13 Cze, 2007

Za to przez lipiec i sierpień nie ma WSMP na torze w Poznaniu, nie ma takze rundy Driftingu, więc prócz jakis imprez zamknietych nie powinno być problemu z terminami.
CHRZANEK - Śro 13 Cze, 2007

Marek23 napisał/a:
To szkoda, bo wcześniej nie mogę, a potem jadę nad polskie morze na 2 tygodnie. Ale wam życzę miłego upalania.


Boje sie że może być problem z frekwencją, a jak sie okaze ze jest 5zdecydowanych, to Lagadula powie że mu sie nie chce...

mi - Śro 13 Cze, 2007

nom - na track day (miast track two hours ;) ) chyba bym się pisał (jeśli jakieś fajne szmaty bedą kibicowały, oczywiście :P )
Marek23 - Śro 13 Cze, 2007

mi napisał/a:
jeśli jakieś fajne szmaty bedą kibicowały, oczywiście :P )

Hehe

Anonymous - Śro 13 Cze, 2007

czekam na jakis termin i sie ustosunkuje, ale CHETNY :562:
Anonymous - Śro 13 Cze, 2007

Ok, czyli rozumiem że laczymy to z Track Day'em. Termin ustalę w tym tygodniu, najdalej w przyszłym Wtedy też kalkulację.
Ale zeby ostro sie poscigać po dużej petli to ja bez klatki raczej sie nie pisze.... :D

Anonymous - Śro 13 Cze, 2007

Proszę mnie też pisać na tor poznań.
grzech - Śro 13 Cze, 2007

mi napisał/a:
jeśli jakieś fajne szmaty bedą kibicowały, oczywiście :P )


jedź, przecież Saxorulez i eM pisali że jadą kibicować ;)

grzech - Śro 13 Cze, 2007

też jestem za Track Day a nie zamkniętą imrezą HH, bo żeby potem nie wyszło tak jak z ostatnią ustawka w Lublinie.
Jakarti - Śro 13 Cze, 2007

grzech napisał/a:
a nie zamkniętą imrezą HH


chcialem zauwazyc, ze nie udala sie "otwarta" impreza..

na zamknietej bylo prawie 20 aut..



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group