To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - [F] Szklana pulapka 4

Anonymous - Sob 07 Lip, 2007

o kurwa myslalem zeby pojsc wyrobic sobie opinie ale juz mi przeszlo. :564:

nie bedziemy hujom nabijac kabzy


ps. dorzucilem podtemat

Grzesiek VTS - Nie 08 Lip, 2007

Jak dla mnie to film właśnie w stylu wszystkich części trochę przesadzone niekiedy, ale to norma.
Film Zajebisty .Jak zwykle zajebiste teksty :P

carlose - Nie 08 Lip, 2007

jestem już po filmie i powiem że wsumie nie jest zły.. poprostu zrobiony zgodnie z normami nowych filmów :) dużo fantazji :D ale ogólnie jestem na tak
Anonymous - Nie 08 Lip, 2007

Jak chcecie ogladac realistyczne filmy to sobie zobaczcie Izraelskie kino alternatywne....
Pogielo was od reszty ? Idziecie do kina i marudzicie ze Bruce lata na skrzydle ?
Przeciez po to jest Holyłud....

P.S. A "Prawdzie Kłamstwa" z Arnim ??? :570:

Anonymous - Wto 10 Lip, 2007

no to sie kurwa zaciekawilem wlasnej opinii nie powiem
M - Śro 11 Lip, 2007

Nie idzcie na to! Wczoraj bylem z dziewczna i szkoda kasy...
takie gówno i gniot jakiego juz dawno nie widziałem....
Fabuła - kupa
Aktorzy - KUPA
Czarny charakter - KUPA

Nie ma w ogole co porównywac do poprzednich części...

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :547: :547: :547: :547: :547: :547: :547: :547: :547: :547: :547: :547: :547: :547:

Najgorsze jest to ze dobrze mi sa znane sprawy bezpieczenstwa sieciowego i jak widze kolorowe HAKERSKIE okienka i bajery to mi rece opadają :)

KonradMK - Śro 11 Lip, 2007

eM napisał/a:
Najgorsze jest to ze dobrze mi sa znane sprawy bezpieczenstwa sieciowego i jak widze kolorowe HAKERSKIE okienka i bajery to mi rece opadają :)


nie znasz się i nie korzystasz najwyraźniej z najnowszych wersji oprogramowania w javie :D

M - Śro 11 Lip, 2007

TAAAAAAA


..::ACCESS GRANTED::..

gaugan - Śro 11 Lip, 2007

nie spodziewalem sie ambitnego kina, oczekiwalem dobrego kina akcji, a nie takiej nudnej sraki

pzdr

M - Śro 11 Lip, 2007

gaugan napisał/a:
nie spodziewalem sie ambitnego kina, oczekiwalem dobrego kina akcji, a nie takiej nudnej sraki

pzdr

Nie inaczej...

CHRZANEK - Śro 11 Lip, 2007

No cóż wg twórców filmu SP4 przy użyciu nokii 9300 można zmienić świat ;)

Ale żeby zaraz nudna sraka ;) ;) ;) ;)

Anonymous - Pią 13 Lip, 2007

bruce wills to przekon - zajawa.
rozwalic helikpter samochodem i stac na skrzydle spadajacego F-35???? do kina trzeba isc z przymruzeniem oka - potraktowac film jako sensacyjne sci-fi i nie myslec za duzoa wtedy sie spodoba. moim zdaniem idealny film na lato do kina (specialne efekty).
chociaz filmem wakacji moim zdaniem beda TRANSFORMERSY - premiera juz 17.08

Marek23 - Pią 13 Lip, 2007

eM napisał/a:
Wczoraj bylem z dziewczna

W kinie czy na filmie?
Cytat:
bruce wills to przekon - zajawa.

Dla mnie ten film to ścierwo, nawet na to nie pójdę. Z resztą jedna panna mi mówiła, że słabiutki ten film, ale że jej koleś jara się jak dziecko...

FreeMan - Wto 17 Lip, 2007

Bylem widzialem, i uwazam ze to najlepsza czesc Szklanej Pułapki.

non stop AKCJA.

Najlepiej swiadczy o tym ze film nie dal sie ani chwili nudzic, to ze moja Żona , ktora regularnie przesypia tegotypu filmy , nawet na chwile nie zmruzyla oka :) ,a poszlismy na film na 22:30.

polecam

Anonymous - Wto 17 Lip, 2007

ja rowniez bylem i powiem ze film tak jak mowi freeman jest najlepsza ze wszystkich czesci. Od groma efektow, swietna akcja, nie nudzilem sie wogole - obejrzał bym jeszce raz :P


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group