To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Kulturka - P i e r w s z y ! . Powraca Nasz Sport! Liga 07

Anonymous - Czw 06 Gru, 2007

[Wczoraj 23:59] FreeMan: Pierwszy
[Wczoraj 23:59] k-mart: PIERWSZY ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
[Wczoraj 23:59] Marcel 08: PIERWSzY
[Wczoraj 23:59] Rudello: pierwszy
[Dzisiaj 0:00] sharxhunter: pierwszy
[Dzisiaj 0:00] BaRtO_206GT: pierwszy!

Michał - Czw 06 Gru, 2007

ja wiem kto będzie pierwszy z pierwszych,
Anjas was zniszczy, będzie miał niesamowitą koncówke sezonu , zacznie nadrabiać straty ok 15 grudnia. 20 grudnia bedzie w top fajf, 24 grudnia odejdzie od rodziny aby wytagetować pierwszy. Nie pojdzie na sylwka nawet , cos tak czuje !!

ps. mozna obstawiać zakłady ?? bukmacherka i te sprawy

k-mart - Czw 06 Gru, 2007

ta gra wywoluje niekontrolowane agresje....
jeszcze ze dwa razy i bede musial zmienic klawiature :O

anjas - Czw 06 Gru, 2007

Michał napisał/a:
Anjas was zniszczy, będzie miał niesamowitą koncówke sezonu , zacznie nadrabiać straty ok 15 grudnia. 20 grudnia bedzie w top fajf, 24 grudnia odejdzie od rodziny aby wytagetować pierwszy. Nie pojdzie na sylwka nawet , cos tak czuje


:D :D :D :D

ja odpadam... za wcześnie wstaje, żeby o 24 być na forum. O 23.30 zasypiam przy kompie, walę łbem w klawiaturę i budzę się dopiero o 5.00. Tak się zaprogramowałem.

KonradMK - Czw 06 Gru, 2007

ja was zniszczę tylko zdobędę hasło do bazy danych serwera i założę joba :D :D
OSKAR - Pią 07 Gru, 2007

k-mart napisał/a:
ta gra wywoluje niekontrolowane agresje....
jeszcze ze dwa razy i bede musial zmienic klawiature :O


dokladnie tak jest.
najlepsze te cisnienie kiedy zbliza sie polnoc :D

Anonymous - Nie 09 Gru, 2007

w zwiazku z powyzszym albo ponizszym:

[Wczoraj 23:59] sharxhunter: pierwszy
[Dzisiaj 0:00] Stacho_16V: pierwszy !?
[Dzisiaj 0:00] sharxhunter: zadziwia mnie to, ze za każdym razem to inaczej działa
[Dzisiaj 0:00] anjas: nie pierwszy
[Dzisiaj 0:00] Stacho_16V: jak być nie grał na kodach to by wszystko było tak samo
[Dzisiaj 0:05] anjas: pierwszy!
[Dzisiaj 0:06] anjas: zgodnie z regulaminem ja dostaję punkta, bo stacho napisał w shoutboxie o 23.59 "za chwileczkę" a regulamin nie dopuszcza napisania czegokolwiek od 23.59... dopiero później strzał. W związku z powyższym punkty należą się mnie! Senk ju for atenszyn. Durex sed lex
[Dzisiaj 0:08] Stacho_16V: kłamiesz ! punt iz majn !
[Dzisiaj 0:08] sharxhunter: w sumie nikt narazie nie wygrał, bo Ty również napisałeś "niepierwszy", czyly nie słowo które wygrywa, i dopiero później się odezwałeś jako pierwszy... chyba :P
[Dzisiaj 0:09] sharxhunter: czyli chyba zwycięzcy nie ma do tej pory
[Dzisiaj 0:10] Stacho_16V: Tą sprwą powinna się zająć komisja do spraw gier i zakładów
[Dzisiaj 0:11] sharxhunter: barto niech sie odezwie jako pierwszy, i zgarnie punkt
[Dzisiaj 0:13] sharxhunter: czekamy dalej na zwycięzce
[Dzisiaj 0:14] anjas: jak to nie ma zwycięzcy. Ja jako pierwszy po północy napisałem "pierwszy" o 00.05 i za to powinienem dostać punkt
[Dzisiaj 0:14] Stacho_16V: A ja napisałem o 0:00
[Dzisiaj 0:15] sharxhunter: ale napisałeś "niepierwszy" o 0:00, czyli udzieliłeś się już w temacie gry
[Dzisiaj 0:15] anjas: tak, ale o 23.59 napisałeś coś innego i dlatego strzał z 00.00 nie liczy się
[Dzisiaj 0:17] Stacho_16V: nawet nie zauważyłem fCUk
[Dzisiaj 0:18] anjas: przykro mi
[Dzisiaj 0:18] sharxhunter: ja nie mam pewności Andżejku czy Ty napewno wygrałeś, bo jak pisałem również zabrałeś głoś , i dopiero później napisałeś
[Dzisiaj 0:19] sharxhunter: Andrzejku, sorry
[Dzisiaj 0:20] anjas: tak, zabrałem nieważny głos... choć w "nie pierwszy" zawiera się wymagane słowo "pierwszy". Ale nawet jeśli to było nieważne, to ważny strzał pojawił się o 00.05
[Dzisiaj 0:20] sharxhunter: ok, nie wiem, niech rozstrzygnie ktoś z wyższych rangą dobranoc
[Dzisiaj 0:21] sharxhunter: a to można później pisać jeśli strzele o 23:59, nie będzie nikogo i napiszę ok 0;08, to liczy się
[Dzisiaj 0:21] Stacho_16V: wszyscy kłamiecie !
[Dzisiaj 0:23] sharxhunter: spadam, pzdr :]
[Dzisiaj 0:26] anjas: oczywiście, że można napisac później jeśli wcześniej nie było ważnego strzału. Regulamin mówi tylko o tym, że pomiędzy 23.59 a 00.01 można napisać tylko jeden strzał. Stacho niestety oddał dwa, więc jest dyskwalifikacja. Ja napisałem jeden... być może nieważny. Ale potem, o 00.05 się poprawiłem. jak ktoś ma wątpliwości polecam regulamin: http://forum.hothatch.org...der=asc&start=0
[Dzisiaj 0:27] anjas: dobranoc :)
[Dzisiaj 0:28] Stacho_16V: chłopaki ale czy to ważne kto pierwszy ?
[Dzisiaj 0:29] strick: pierwszy
[Dzisiaj 0:29] strick: Wy sie nei znacie, dlatego ja wygrałem
[Dzisiaj 0:29] strick: branoc :)
[Dzisiaj 0:30] Stacho_16V: i w taki sposób zostaliśmy wykolegowani ! ja też uciekam ! Cześć!
[Dzisiaj 0:46] CHRZANEK: Dojechałem do domu.Bardzo serdecznie dziękuje wszystkim których widziałem (lub słyszałem) na barbórce za świetnie spędzony czas. Było super. Co tu więcej mówić...
[Dzisiaj 1:30] JIMEK: werdykt jury w temacie. Nastepnym razem wszelkie pytania i dyskusje i wszysko co graniem nie jest prosze w temacie a nie spamowac tutaj! kropka.



dwu osobowe jury (jedna osoba nieobecna) ustalila ze winnerem dzisiejszego grania jest.......











































ANJAS.






powod:

1. No bo tak
2. Bo jest starszy
3. Bo dluzej jest na forum niz wasze stare
4. Bo mial zly weekend bo nie odebral clio sporta
5. Bo czyta regulamin w ktorym akurat wydarzyla sie luka prawna.




Regulamin od dzisiejszego dnia nalezy interpretowac tak jak rok temu - miedzy 23.59 a 00.01 mozna oddac tylko jeden strzal tj jeden post o tresci "[...]pierwszy[...]"

urazonych zapraszam jutro :D


zer dramatyś!!!!!













ps. TABELA JEST JUZ W PIERWSZYM POSCIE TEGO TEMATU

Stacho - Nie 09 Gru, 2007

Dzisiaj będe czuwał ! 8)
FreeMan - Nie 09 Gru, 2007

jako druga osoba z JURY popieram, zreszta mowilem to od samego poczatku... pamietasz Jimi...
anjas - Nie 09 Gru, 2007

dziękuję jury za sprawiedliwy werdykt :)

ale zgodnie z zapisem regulaminu:
"OD GODZINY 23.59 DO 00.01 MOZNA NAPISAC TYLKO JEDNEGO POSTA o tresci '[..]pierwszy[..]'!
RULETKA I STRZAL SNAJPERA! BEZ NAPIEPSZANIA BEZ SENSU KAŁACHAMI!"


punkt powinienem dostać już za swój pierwszy strzał o godz. 0.00, który brzmiał "nie pierwszy". Jak najbardziej mieścił się on w katalogu dozwolonych strzałów: "[..] pierwszy [..]".

Michał - Nie 09 Gru, 2007

jimmi padłem
1. No bo tak
2. Bo jest starszy
3. Bo dluzej jest na forum niz wasze stare
4. Bo mial zly weekend bo nie odebral clio sporta
5. Bo czyta regulamin w ktorym akurat wydarzyla sie luka prawna.

hahahahhahaha
najlepsze jest 1 i 3 :D

anjas - Nie 09 Gru, 2007

Michał napisał/a:
jimmi padłem
1. No bo tak
2. Bo jest starszy
3. Bo dluzej jest na forum niz wasze stare
4. Bo mial zly weekend bo nie odebral clio sporta
5. Bo czyta regulamin w ktorym akurat wydarzyla sie luka prawna.

hahahahhahaha
najlepsze jest 1 i 3


też się uśmiałem :D

Anonymous - Nie 09 Gru, 2007

:) co tam jakies dupki maja miec punkt a taki nasz anjas nie :D :P

;) niech sie zaostrzy zabawa :D zycie na krawedzi, adrenalina co noc :)

Stacho - Nie 09 Gru, 2007

dupki..
heh
LOL

Anonymous - Pon 10 Gru, 2007

no dziewczyny!
1/3 wyscigu o prymat!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group