To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [MERC]Mistrzostwa Europy w Rallycrossie

Dariano - Śro 27 Sie, 2008

Ja jestem co rok. I w tym bede tez .
Bardziej widowiskowego sportu motorowego w polsce nie ma .

A na eliminacji ME poprostu TRZEBA byc.

mi - Śro 27 Sie, 2008

Dariano napisał/a:
Bardziej widowiskowego sportu motorowego w polsce nie ma .

dobrze gadasz!

Dariano - Śro 27 Sie, 2008

PODRYWASZ MNIE ??!!
mi - Śro 27 Sie, 2008

nie no, co Ty ^^D :*
Anonymous - Śro 27 Sie, 2008

No cóż RC nigdy nie należał do najpopularniejszych sportów :) Chyba prędzej byś się czegoś dowiedział w TVN Turbo niż w TVP :)
Dariano - Śro 27 Sie, 2008

mi napisał/a:
nie no, co Ty ^^D :*


Spokój pedrylu ! :)


Tych co nie byli na MERC serdecznie zachęcam bo naprawde warto. Atmosfera i Klimat jest niepowtarzalny moim skromnym zdaniem najlepsza impreza motoryzacyjna w Polsce.

Vlodarsky - Śro 27 Sie, 2008

W zeszłym roku stałem za ręke z Dariano na widowni i obserwowaliśmy Radzia na Bocianim gnieździe :)
Anonymous - Śro 27 Sie, 2008

Super że wzieliście przykład z Tomasza Raczka i w końcu się ujawniliście tak publicznie! Wszystkiego najlepszego wam życze w spólnym życiu ;D ;D
Vlodarsky - Śro 27 Sie, 2008

Vyzn-R napisał/a:
Super że wzieliście przykład z Tomasza Raczka i w końcu się ujawniliście tak publicznie! Wszystkiego najlepszego wam życze w spólnym życiu


aaaa bo ty nie wiesz wszystkiego... jakiś kolo od R19 nam lizał jajca i musieliśmy się mocno trzymać poprostu :)

Anonymous - Śro 27 Sie, 2008

To świnia... Dobrze ze w zeszłym roku jeździłem innym samochodem bo ktos by jeszcze pomyślał ze to o mnie chodzi. Ale teraz pytanie za 100ptk. co z tym wspólnego ma Radzio? :> Właściwie to wole nie wiedzieć ;D To wasze słodkie tajemnice i niech takimi pozostaną
Vlodarsky - Śro 27 Sie, 2008

Radzio sędziuje RC :)
Anonymous - Śro 27 Sie, 2008

no ok... ale dlaczego patrzycie na niego jak wam ktoś liże kule? :rotfl: jakieś niespełnione marzenia? ^^D
Vlodarsky - Śro 27 Sie, 2008

nie ma to jak widok kogoś przystojnego na bocianim gnieździe - ale wróćmy do tematu !!!!!!!!!!!!!

A kto jedzie tak wogóle ???? robicie jakąś listę ? Jak ja bym dostał zaproszenia to może też się pojawie.

Maciek - Nie 31 Sie, 2008

Zagnołby mnie ktoś po drodze? :) ja jestem jak najbardziej chętny ;D
Mick - Pon 01 Wrz, 2008

Maciek napisał/a:
Zagnołby mnie ktoś po drodze? :) ja jestem jak najbardziej chętny ;D


I let you know.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group