To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - bixenon vs xenon

anjas - Pon 05 Sty, 2009

Bad-i napisał/a:
tvn turbo


mogę zadzwonić do nich jako redakcja turbo kamery i zapytać o ksenony. Czy to prawda, że to co nazywają "bi" jest zwykłymi "hetero" ;)

Vlodarsky - Pon 05 Sty, 2009

gazeta, tv to jeszcze działa ale już co raz mniej bo za dużo takich spraw jest i chętniej ludzie czytają o tym, że nowy samochód był bity albo, że ma usterkę zagrażającą życiu niż o tym, że światła się nazywają w ofercie inaczej niż powinny
Bad-i - Pon 05 Sty, 2009

dawaj - w kazdym salonie forda mowia ze biksenon to tylko jedna soczewka plus normalne dlugie
anjas - Pon 05 Sty, 2009

Bad-i napisał/a:
dawaj - w kazdym salonie forda mowia ze biksenon to tylko jedna soczewka plus normalne dlugie


nie no, ja się wstydzę

Bad-i - Pon 05 Sty, 2009

a więc w salonie Forda sie zesrali i powiedzieli:

"jaka jest Pani propozycja i co możemy teraz zrobić zeby to naprawić??"


dla mnie bicie sie i nawet sciaganie (chociaz pewnie to nie jest mozliwe) i zakładanie biksenonów mija się z celem - tym bardziej ze osobiscie uważam ze biksenon (przynajmniej w VW) to pic na wodę i nic nie dający gadżet.

Teraz pytanie do was o radę, co byście wzieli (zaproponowali bo to jednak jeszcze pewnie daleka droga do wywalczenia czegos) od tego salonu jako rekompensate.

Ja myslalem zeby wymienieli stalowki 16" na jakies alu (stalówki niestety kupiłem, ale moge im powiedziec zeby w tej cenie wymienili je na alu i tyle) - what do you think ??

pP - Pon 05 Sty, 2009

następny przegląd gratis + koła alu na zimę,
zapewne za te "bixenony" troszkę zapłaciłeś i ta różnica powinna być pokryta powyższym..

KonradMK - Pon 05 Sty, 2009

ja bym wziął fele albo mustanga GT jak zadośćuczynienie. zapytaj które jest bardziej realne :)
Bad-i - Pon 05 Sty, 2009

pP napisał/a:
następny przegląd gratis + koła alu na zimę,
zapewne za te "bixenony" troszkę zapłaciłeś i ta różnica powinna być pokryta powyższym..


juz troche wyjaśniam;
przeglądy gratis mnie nie interesuja bo i tak za nie nie płace
koła alu na zime (to jest wlasnie pomysl, ale juz zaplacilem za stalowki - take to by byla taka wymiana troche, albo wziac nowe alu 16" i sprzedac stalowki)

za "biksenony" doplacilem 1.600 ;) - tzn za ksenony tyle doplacilem (ale zostaly opisane jako biksenony), dlatego oni sie teraz boja ze powiem ze jednak chce biksenon a wtedy na bank nie bedzie to tylko tyle ;)

Vlodarsky - Pon 05 Sty, 2009

alu - prezent
stalówki - allegro

:faja: Na zimę jakieś ładne alusy nawet z niedrogich wybierzesz :) żeby nie kręcili nosem. www.alcar.pl wybierz - powiedz które i dziękuje dowidzenia :) ew. jak to dla nich za drogo to zapytaj czy wolą Ci zainstalować nowe reflektory bi-xenonowe ? :)

pP - Pon 05 Sty, 2009

myślę, że te swoje stalowe mógłbyś z powodzeniem sprzedać - miałbyś fajne alu na zimę i jeszcze zarobić na tym,

Bad-i napisał/a:
za "biksenony" doplacilem 1.600 - tzn za ksenony tyle doplacilem (ale zostaly opisane jako biksenony), dlatego oni sie teraz boja ze powiem ze jednak chce biksenon a wtedy na bank nie bedzie to tylko tyle


jeżeli będą chcieli się wymigać to zawsze jako ostateczny argument zostaje: "w takim razie żądam doprowadzenia auta do stanu z umowy"

ps.
anjas napisał/a:
redakcja turbo kamery

z chęcią bym zobaczył jak Bad-i kiluje swoim mondeo TURBO SKODE z otwartym bagażnikiem :jupi:

106 - Pon 05 Sty, 2009

(alu z maxi do clio...i po temacie)
Vlodarsky - Pon 05 Sty, 2009

tydzień wypoczynku w Villa Rosie !!
lenny - Pon 05 Sty, 2009

anjas napisał/a:
redakcja turbo kamery


znam typka, który poszukuje tematów do tego programu właśnie... na pewno chętnie się zainteresuje gdyby był większy problem...

Badi - a navi jest?
felgi to chyba najbardziej realny cel

a może jakiś ciptjuning?

Bad-i - Pon 05 Sty, 2009

Vlodarsky napisał/a:
alu - prezent
stalówki - allegro

:faja: Na zimę jakieś ładne alusy nawet z niedrogich wybierzesz :) żeby nie kręcili nosem. www.alcar.pl wybierz - powiedz które i dziękuje dowidzenia :) ew. jak to dla nich za drogo to zapytaj czy wolą Ci zainstalować nowe reflektory bi-xenonowe ? :)


Vlodziu - wtedy brałbym juz firmowe alu 16" od Forda (są dwa modele)

ps - Pon 05 Sty, 2009

a oni maja ten prawdziwy bixenon w ofercie czy nie??


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group