To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [DRIVER] SEBASTIEN LOEB !50!

CHRZANEK - Wto 07 Kwi, 2009

GeKo napisał/a:
mówił że jak wejdą S2000 to odchodzi. A te mają wejść 2010/2011


Nie wiem czy się go tak łatwo pozbędziemy :)
Ostatnio zmienił zdanie :)
Dominator hehehehe

GeKo - Wto 07 Kwi, 2009

z Lobem jest jak z Clio sport... Nie ma chooya na niego :D
ŁukaszS3 - Sob 11 Kwi, 2009

GeKo napisał/a:
To możesz już zacząć trenować :D bo Loeb mówił że jak wejdą S2000 to odchodzi. A te mają wejść 2010/2011 nie pamiętam tak czy siak braknie rund. Trenuj trenuj ;D


Ale powiedział też że jeśli wejdzie S2000 plus czyli z turbo tudzież kompresorem to jest zainteresowany sciganiem się takim autem. A ja bym nie wyrokował że to będzie na pewno zwykłe S2000 myślę ze jeszcze panowie z FIA zmienią regulamin na korzyść widowiska jakim jest WRC

GeKo - Sob 11 Kwi, 2009

Owszem tak powiedział tylko FIA już powiedziała że to będzie bez Turbo, tylko zmieniony pakiet areo i motor wyżej będzie można kręcić. Co nie znaczy że jeszcze 5 razy zmienią decyzję.
ŁukaszS3 - Sob 11 Kwi, 2009

GeKo napisał/a:
Co nie znaczy że jeszcze 5 razy zmienią decyzję.


Właśnie o to chodzi, zwłaszcza że ja patrzę przez pryzmat ostatniego pomysłu z Mistrzem F1. Jak szybko to wymyślili tak szybko zmienili dlatego ja uważam że sprawa S2000 jest jak najbardziej otwarta i nie rozstrzygnięta i jeszcze pewnie usłyszymy dużo zaskakujących decyzji FIA.

ŁukaszS3 - Nie 26 Kwi, 2009

Krótko i na temat











52















:jupi:

martin.h - Nie 26 Kwi, 2009

Chciałbym żeby wygrał wszystkie rajdy w sezonie. To dopiero byłby wyczyn.
A Ford działa mi już na nerwy, jest jak BMW w F1.

GeKo - Nie 26 Kwi, 2009

Wieje nudą, ale i tak chciałbym żeby wyjął wszystko. Potem poszedl do F1 i też zrobił porządek. Za 20 lat się bedzie można chwalić że żyło sie w czasach takiego Herosa :)
CHRZANEK - Pon 27 Kwi, 2009

Wszystkie rajdy w sezonie na koncie jednego zawodnika to by było coś...
ŁukaszS3 - Nie 25 Paź, 2009

No no no Panowie odświeżamy na grubo... Ostatnio po zwycięstwie w Katalonii nie pisałem numerka a było





53





Dzisiaj mamy





54





I wielkie wielkie










6 Gratulacje dla mistrza!!!


:poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon: :poklon:

CHRZANEK - Pon 26 Paź, 2009

Nie ma co gadać.

Człowiek historia.

Nic więcej nie powiem bo liczby mówią same za siebie...

Jaco - Pią 06 Lis, 2009

Ja jakoś Loeba nie lubie ( choć muszę przyznać, że jest mega driverem) i w sumie bardziej się cieszę, że jak byłem maly to mogłem oglądać w TV takich kierowców jak Sainz , Makinen , Colin, Gronholm, Martin, Panizzi, Peter S. itd.., może żaden z nich nie miał talentu Loeba ( tego się nigdy nie dowiemy), jednak mieli , mają moim zdaniem o wiele ciekawsze osobowośći, kibice uwielbiali ich nie tylko za wygrane , ale za to co wnosili do rajdów...

Loebowi tego brakuje, w sumie to nie tylko jemu. Z obecnych kierowców, którzy ścigają się w RMŚ to chyba tylko Peter i Novikow mają coś takiego...

k-mart - Pią 06 Lis, 2009

Jaco napisał/a:
Ja jakoś Loeba nie lubie ( choć muszę przyznać, że jest mega driverem) i w sumie bardziej się cieszę, że jak byłem maly to mogłem oglądać w TV takich kierowców jak Sainz , Makinen , Colin, Gronholm, Martin, Panizzi, Peter S. itd.., może żaden z nich nie miał talentu Loeba ( tego się nigdy nie dowiemy), jednak mieli , mają moim zdaniem o wiele ciekawsze osobowośći, kibice uwielbiali ich nie tylko za wygrane , ale za to co wnosili do rajdów...

Loebowi tego brakuje, w sumie to nie tylko jemu. Z obecnych kierowców, którzy ścigają się w RMŚ to chyba tylko Peter i Novikow mają coś takiego...


cos jest w tej wypowiedzi, ja Loeba akurat bardzo lubie ale z reszta sie zgadzam :)

Stf - Pią 06 Lis, 2009

Loeb to taki Raikonen - w sensie iron man. kolejne zwycięstwa to statystyka i nie robią na nim żadnego wrażenia. koleś dobrze jeździ ale jakoś mi te jego zwycięstwa koło dupy latają.
Maciusiowy - Pią 06 Lis, 2009

Stf napisał/a:
latają


latajo :faja:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group