To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Rozeta - Corner's cup 27.09.2009

Bad-i - Pon 21 Wrz, 2009

ja calkowisie popieram sens Rozety oraz upalania kiedy tylko to mozliwe. Chodzilo mi tylko o charakter wypowiedzi (o to ze byl ostry i akurat nie o Twoj chodzilo) ;)
rasta - Pon 21 Wrz, 2009

Już wszystko zostało powiedziane, jak co kasku zawsze użyczę:)
pP - Pon 21 Wrz, 2009

Stf napisał/a:
po Wisłostradzie SLR'em...

:rotfl:

Jacek - Pon 21 Wrz, 2009

gdzie jest pan wujek, puścił bąka i się nie odzywa....! :coto:
Anonymous - Pon 21 Wrz, 2009

napisalem tak bo uwazam ze to czyste zdzierstwo ze strony wrobla brac tyle kasy za jazde po "placu" a jak uslyszalem kiedys ze dwa lata myslal nad ustawieniem kilku pacholkow no to o czym w ogole mowa. ja osobiscie wole pojechac na tor, moze nie mamy ich jakos duzo w polsce, no ale cos tam jednak jest. ten post to nie apel o nie jezdzenie na rozecie, czysta ciekawosc bo moim zdaniem nic tam nie ma.
mikan - Pon 21 Wrz, 2009

Bad-i napisał/a:
wypowiedz.......

Niby jest Intercarsu ale to niestety szuter.



Niestety tego toru też już nie ma , sam miałem przyjemność uczestniczyć w jego budowie i prowadzeniu ale był nie opłacalnym interesem.

Co do rozety to popieram stf-a każdy pomysł(może oprócz c.argo lub wisłostrady slr-em) na upalanie jest super a jeżeli jest do tego jeszcze sportowa rywalizacja to czemu nie

Stf - Pon 21 Wrz, 2009

wujek napisał/a:
ten post to nie apel o nie jezdzenie na rozecie, czysta ciekawosc bo moim zdaniem nic tam nie ma.


byłeś - jeździłeś ? jeśli myślał nad ustawieniem dwóch pachołków to w sumie źle czy dobrze - bo nie rozumiem ? uważasz że zdzierstwem jest brać 140pln za godzinę upalania (w tym pewnie z 60% opłaty za wynajem placu) ? To ile wg. Ciebie powinno kosztować wynajęcie lotniska w centrum Wawy ? 10-15pln/h? i pewnie żeby jeszcze instruktorzy szkolili po 30pln/h ? o co Ci chodzi bo nie mogę dojść ? Człowiek (Wróbel) generalnie chce ludziom zrobić dobrze - poświęca się, nie zbija na tym żadnej fortuny ale i tak źle...

M - Pon 21 Wrz, 2009

Spokój kur.wa!!!



















:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jacek - Pon 21 Wrz, 2009

wujek napisał/a:
ja osobiscie wole pojechac na tor

ok.
który? na którym byłeś ostatnio? i kiedy się wybierasz znowu?

M - Pon 21 Wrz, 2009

ok.
Michał - Pon 21 Wrz, 2009

ok !!
Stf - Śro 23 Wrz, 2009

czy ktoś się jeszcze zdecydował ?
Mick - Czw 24 Wrz, 2009

pojechałbym, ale na moich pływających amorach moge jedynie pomarzyć o jakim kolwiek czasie... :(
Stf - Pią 25 Wrz, 2009

info z forum sss

Geko Cup - zapisanych:

ok. 50 w Drag
ok. 150 w Street
ok 30 w Moto
ok. 130 na Rozetę

będzie masakra...

Kamilbike - Pią 25 Wrz, 2009

Beda kolejki jak za PRLu po mieso :/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group