To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Rajd ZamKowy Hucisko Orle Gniazdo 2009

OSKAR - Sob 10 Paź, 2009

No w sumie nie jestem.Ale to jest najmniejszy problem.

Spytaj sie prosze o to czy jest szansa zdazyc przed zamkowym,bo jak nie to nie ma sensu sie spinac i na spokojnie na przyszlosc.

Anonymous - Sob 10 Paź, 2009

no to jak chcesz cos robic to się zapisz go jakiegoś AK, bo od tego trzeba zaczac !
martin.h - Sob 10 Paź, 2009

Panowie ja mogę powiedzieć, że jest mało realne abyście zdążyli. Do rajdu pozostały niecałe 2 tygodnie.
Trzeba zapisać się do automobilkubu, zrobić badania. To pewnie jest do opanowania, ale egzamin na licencję jest przeprowadzany tylko kilka razy w ciągu roku i tutaj jest największy problem.

Anonymous - Sob 10 Paź, 2009

zobaczymy :faja:


czy bedzie ktoś miał do pożyczenia kpl. ubiór na rajd ewentualnie?

180cm wzrostu, 77kg wagi 44cm but :ble:

OSKAR - Sob 10 Paź, 2009

martin jest malo i w poniedzialek bede miwedzial co i jak.
zapisanie i badania w poniedialek moge zrobic,ale jak z tym egzaminem to nei wiem.

Wtedy moze marceli cos pomoze.


Mam nadzieje,ze da rade.

Jacek - Nie 11 Paź, 2009

oskar, jak już robisz licencję pilota to dorób sobie jeszcze szybko na helikoptery i spycharki :lol2:
qbus - Nie 11 Paź, 2009

ja bede dopiero po lausitz wiedzial czy jestem wolny... wszystko zalezy od tego jak honda wytrzyma szutry... moge popytac wsrod znajomych jesli chcesz. do ogarniecia z poczatkiem tygodnia jak powracaja ludzie z dolnoslaskiego.
GeKo - Nie 11 Paź, 2009

Ja mimo wolnego czasu niestety odpadam :/ Nie mam żadnych papierów na ten rok oprócz psychotestów :(
Maciusiowy - Nie 11 Paź, 2009

GeKo napisał/a:
Nie mam żadnych papierów na ten rok oprócz psychotestów


w dodatku z wynikiem negatywnym :>

Jaco - Nie 11 Paź, 2009

ŁukaszS3 napisał/a:
Kolega Jaco? Kiedyś się oferował że może pojechać :)


;D Jak coś to ciągle aktualne...

GeKo - Nie 11 Paź, 2009

Maciusiowy napisał/a:
w dodatku z wynikiem negatywnym


:rotfl: A tak na poważnie to polecam, bo to fajna sprawa. Spora grupa ludzi musi niektóre ćwiczenia robić po 2-3 razy żeby to w ogóle zaliczyć

qbus - Nie 11 Paź, 2009

powaznie? nie mialem z nimi najmniejszych problemow.
GeKo - Nie 11 Paź, 2009

Ja też nie, nie licząc tego śmiesznego urządzenia z pręcikami do ustawiania ich w tej samej odległości. Wiesz te tersty robią ludzie na taksówkarzy, operatorów wózków widłowych itp. taki 50 latek to juz ma problemy to poogarniać czasami i to spore.
Maciusiowy - Nie 11 Paź, 2009

GeKo napisał/a:
A tak na poważnie to polecam, bo to fajna sprawa. Spora grupa ludzi musi niektóre ćwiczenia robić po 2-3 razy żeby to w ogóle zaliczyć


też miałem zioom...zaliczyłem za pierwszym, ale mega łatwe to to nie jest :faja:

Bad-i - Nie 11 Paź, 2009

ja zasypialem w ciemni, jak sie zapalilo swiatelko to walnalem w guzik :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group