To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [Nowy Puchar wyścigowy] VW Racing nowe POLO

pP - Pią 16 Paź, 2009

Cytat:
To znaczy że do pucharu mógłbyś się teoretycznie zapisać kupując od jednego z ex pucharowiczów jakaś używana kijanke?


tak..po 15k chodzą

Stf - Pią 16 Paź, 2009

z licencją jest czas do kwietnia więc jakoś by się ogarnęło po testach ;P
pP - Pią 16 Paź, 2009

a jaki koszt licencji?
Stf - Pią 16 Paź, 2009

500-700pln
GeKo - Pią 16 Paź, 2009

Z tego co pamiętam to w 900zł się zmieści, ale to było kiedyś. 106ty Twoja połowica ma W to podziel się ile Cię ta przyjemność kosztowała :D
Stf - Pią 16 Paź, 2009

http://www.racingforum.pl...649&hl=licencja
GeKo - Pią 16 Paź, 2009

To co najbardziej mi się tutaj podoba, to że auta i kompy będą losowane. Koniec z kombinatorstwem, tak jak to mialo miejsce w Pucharach do tej pory, czego szczytem była pierwsza edycja Picanto, gdzie jeden szanowany zawodnik nawet sobie rozwiercił motor :wall:

Czyli tak jak mówię 900 powinno styknąć na:

-kurs
-badania
-psychotesty

Potem jeszcze opłacić składki w AK oraz ubezpieczenie w licencji na dany rok co w sumie da jakieś 1300-1500.
Potem co roku około 500zł

Greg - Pią 16 Paź, 2009

Bardzo mi się podoba taka formuła pucharu! Jest relatywnie niedrogo, bez układów, losowania, fury cudze, pewnie wysoki poziom. Prawdziwa walka kierowców. Szkoda, że robi się to mało popularne ostatnio. ;)

Myślę że za jakiś czas jak będę miał więcej mamony to będę się w coś takiego bawił. :) Póki co wypada się szkolić. :devil:

Anonymous - Pią 16 Paź, 2009

Stf,
Zadzwon do AW,chca robic kurs na licencje 8-9.11,musi sie zebrac 10 chetnych

Marek23 - Pią 16 Paź, 2009

Fajny pomysl,ale jestem za stary. Poza tym 8900zł to nadal nie mało za jeden start...
106 - Pią 16 Paź, 2009

GeKo napisał/a:
Z tego co pamiętam to w 900zł się zmieści, ale to było kiedyś. 106ty Twoja połowica ma W to podziel się ile Cię ta przyjemność kosztowała :D

to juz dawno temu bylo...

ale chyba...

600 egzamin + kurs
100 psychotesty
100 lek med sportowej
450 w pzm za licencje (takie same koszta jak w rajdach) (wydaje zg pzm)
50 klub

w zaokragleniu 1300

Janusz - Sob 17 Paź, 2009

ja nie wysyłam zgłoszenia bo nie mam 8900 netto ;p baaa... nie mam nawet tego tysiaka :D ale fajny motyw :)
Anonymous - Sob 17 Paź, 2009

Ciekawy temat - nawet nie wiedziałem o tym pucharze :)

Mogę się coś dowiedzieć jak trzeba bo mam wtyki w centrum zamieszania :)
Kolega pracuje w Gładysz Racing Team - mój znajomy lakiernik malował Golfy do TDI Cup :P itd itd :P

Anonymous - Nie 18 Paź, 2009

szymlorek napisał/a:
koszt szacowany przez VW 8900zł netto

.


za eliminacje czy X-startów?

Anonymous - Nie 18 Paź, 2009

GeKo napisał/a:
Przewidywany koszt udziału zawodnika w jednej eliminacji DSMP będzie wynosić promocyjnie około 8.900 zł netto. W cenie tej zawarte będą wszystkie powyższe elementy przedstawionej oferty.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group