To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Licencje

Anonymous - Czw 14 Sty, 2010

kurde, nie moge sam sobie dać pomuka :rotfl:
qbus - Czw 14 Sty, 2010

jak mam jakis swoj temat to tam napiszcie dam pomogl :)
106 - Czw 14 Sty, 2010

ja pod koniec ubieglego roku przekonalem sie jak duzo zalatwia sie w pzm przy
stolikach. na sezon 2010 zawodnik X wymyslil sobie ze bedzie startowal autem Y.
poniewaz tytul nie jest pewny do wyjezdzenia wiec napisal wniosek do Z o
powolanie w regulaminie wygodnej dla siebie klasyfikacji... chyba po to zeby tytul
mistrzowski byl nadany nawet przy 1 aucie... tytul jest, sponsorzy zadowoleni....

Marek23 - Pią 29 Sty, 2010

Panowie,kiedy egzamin na licencje R2 na poludniu... Orientuje sie ktos?
k-mart - Pią 29 Sty, 2010

mozesz u mnie zdac, ja takie rozdaje.
qbus - Pią 05 Lut, 2010

Marek23 napisał/a:
Panowie,kiedy egzamin na licencje R2 na poludniu... Orientuje sie ktos?


info dla Ciebie -> http://www.pzm.katowice.p...=article&sid=70

do egzaminu przystepujesz z waznymi psychotestami, reszta badan jest potrzebna przy odbiorze licencji. a i musisz byc zrzeszony w jakim automobilklubie, dla Ciebie optymalnym wyborem by byl chyba slaski z racji tanszych wpisowych na rajdy rd3l, wisle i zamkowy :)

Marek23 - Pon 31 Maj, 2010

Może ktoś wypisac jakie konkretne badania musze zrobic do licencji? Poza tym czy potem muszę się stawic z wynikami badan u lekarza sportowego czy tez moze byc to lekarz posiadający certyfikat zaawansowany? Dziękuję z góry.
Bad-i - Pon 31 Maj, 2010

Kurcze z tego co wiem to Bartek 106 robil krew, i wszystko inne. U naszego Warszawskiego lekarza idziesz i po 15 minutach wychodzisz :]

Poznajesz swoj wzrost i wage :D

Dodatkowo musisz zrobic psychotechnike i tyle.

106 - Pon 31 Maj, 2010

Marek23 napisał/a:
Może ktoś wypisac jakie konkretne badania musze zrobic do licencji? Poza tym czy potem muszę się stawic z wynikami badan u lekarza sportowego czy tez moze byc to lekarz posiadający certyfikat zaawansowany? Dziękuję z góry.

- krew, mocz, ekg
- okulista
- laryngolog
z tym wszystkim do lekarza medycyny sportowej... inny nie moze byc.
w krakowie (na azorach) polecam doktora gabrysia - 502514733

wczesniej postaraj sie w pzm (lub klubie) o sportowa ksiazeczke zdrowia.

Bad-i - Pon 31 Maj, 2010

106 jest jak Kliczko :]
qbus - Pon 31 Maj, 2010

ziom wszystko zalezy od lekarza, w oswiecimiu jest gosc ktory podbija Ci badania (przy pierwszej wizycie) gdy masz zrobione ob, morfologie, cukier i okuliste, niektorzy wymagaja jeszcze laryngologa, do tego musisz miec wazne psychotesty. ja jezdze do Oswiecimia z tego wzgledu ze on tam jest codziennie miedzy 7 a 9 rano wiec spokojnie moge wrocic jeszcze do pracy. Musisz poprostu zadzwonic do konkretnej osoby i zapytac czego potrzebuje.
Marek23 - Pon 31 Maj, 2010

Dzięki wielkie
Anonymous - Pon 31 Maj, 2010

Pomuki rozdzieliłem za Ciebie :D
M - Pon 31 Maj, 2010

Gdzie można zrobić licencję na Prezesa?
matt - Wto 01 Cze, 2010

106 napisał/a:
w krakowie (na azorach) polecam doktora gabrysia - 502514733


hehe w zeszłym piątek właśnie u niego byłem, spoko gość, i ma fajny układ z Diagnostyką (mocz + morfologia), że dostaje się u niego numer klienta, idzie się do wybranej placówki Diagnostyki, zostawia tam co trzeba i te badania już są w cenie wizyty u dr, szybko sprawnie i przyjemnie .... wcześniej oczywiście potrzebny okulista i laryngolog, też od niego są poleceni, jakby ktoś chciał namiary to pisać :)

a psychotesty w krk polecam tutaj: http://www.senke.pl/, sympatyczna młoda pani psycholog :> , wszedłem z ulicy, zero kolejek, 30 min i badania z głowy :)

pozdr. matt



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group