To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Ułęż - Zimowa Pojeżdżawka 31.01.2010 (niedziela)

Bad-i - Pon 25 Sty, 2010

Miniac napisał/a:
Były też auta na kolcach - zero przeciwwskazań :]


nam nie pozwolili latać na szwedzie :(

martin.h - Pon 25 Sty, 2010

Bad-i napisał/a:
Miniac napisał/a:
Były też auta na kolcach - zero przeciwwskazań :]


nam nie pozwolili latać na szwedzie :(


Na "szwedzie" czy na kolcu ogólnie?

Bad-i - Pon 25 Sty, 2010

niby jakies tam krótkie można było mieć, ale one sie za nic nie sprawdzały :D

Jedyne co mozna bylo wbic w lód (oczywiscie w niektorych miejscach) to szpilarek do lodu :]

kamil - Pon 25 Sty, 2010

dziwi mnie takie podejście szczególnie, że jeździ się po 5 cm wartwie lodośniegu...

Małe mam doświadczenie w zimowej jeździe, ale pamiętam SJS na torze Kielce i wtedy nawet 4x4 cięzko było jeździć po 5 cm warstwie lodu.

Bad-i - Pon 25 Sty, 2010

kamil_wrc napisał/a:
dziwi mnie takie podejście szczególnie, że jeździ się po 5 cm wartwie lodośniegu...


mysle ze to nie byla decyzja organizatora tylko wlasciciela gruntu......

Najciekawsze momenty to wpadanie pelnym bokiem z prawie suchego asfaltu na 10 cm lodowisko (tam wlasnie najczesciej byly grane bandy ze sniegu)

Co nie zmienia faktu ze taka jazda to i tak super frajda

Stf - Pon 25 Sty, 2010

biorąc pod uwagę ostatnie temperatury to jeśli wszystko się nie stopi i nie napada nowego śniegu nie widzę opcji polatania po tym co jest. zderzaki czy dokładki to jeszcze nic ale budę poprzesuwać można wpadając bokiem w zmrożoną bandę.
Bad-i - Pon 25 Sty, 2010

Stf napisał/a:
ale budę poprzesuwać można wpadając bokiem w zmrożoną bandę.


nie ma takiej opcji

saxorulez - Czw 28 Sty, 2010

Informuję że na Ułężu są obfite opady śniegu oraz duże jego zwały nawiało na trasę. Przygotowanie lotniska w takich warunkach wymaga pracy 2 spychaczy przez 2 dni. Przy każdej imprezie moja kadra ludzi przygotowuje ogrzewane pomieszczenie z ciepłymi napojami, są opracowywane materiały (plan imprezy z rysunkami tras) a ułożenie tras oraz logistyka wymaga zaangażowania większej ilości ludzi niż obecnie jest chętnych na imprezę niedzielną.

W związku z tym jestem zmuszony odwołać imprezę zaplanowaną na 31.01.2010 (niedziela) a wszystkich chętnych oraz tych co się zastanawiają zaprosić na za tydzień 06.02.2010 (sobota). W tym terminie impreza zapowiada się całkiem zacnie i całe moje zaplecze logistyczne oraz słuszna kadra instruktorów jest już potwierdzona. Zmianie ulegają też warunki uczestnictwa, wypada opcja samodzielnego treningu i zostaje opcja szkoleniowa. Koszt uczestnictwa własnym samochodem 250zł (dodatkowy kierowca w tym samym samochodzie 150zł - gwarancja zwiększonej ilości jazd z instruktorem).

Wybieramy się w tą niedziele aby potrenować i podszkolić umiejętności naszych instruktorów a przy okazji pojeździć w tak pięknych okolicznościach przyrody. Obiecuję przesłać wam materiał zapowiadający imprezę sobotnią - Zimowa Szkoła Jazdy - II edycja !

Więcej informacji na naszym profilu facebook. Dojazd i lokalizacja lotniska Motopark Ułęż na mapach Google.

Marek23 - Pią 29 Sty, 2010

Z gory zastrzegam,ze nie bede uszczypliwy. Z czystej ciekawosci, kim sa intstrukotrzy?
saxorulez - Pią 29 Sty, 2010

Marek23,

Bartosz Czwartosz to jedyna osoba którą tam znam. Jeździł w RPP swojego czasu

Vlodarsky - Pią 29 Sty, 2010

Marek23 napisał/a:
Z gory zastrzegam,ze nie bede uszczypliwy. Z czystej ciekawosci, kim sa intstrukotrzy?


Ja również zastrzegam, że nie będę uszczypliwy. Z czystej ciekawości, jakie osiągnięcia w sporcie samochodowym dają Ci prawo oceniania w ten sposób takich ludzi ? (w sposób piętnujący Twoją osobę jako kogoś kto wszystkich miażdży)

GeKo - Pią 29 Sty, 2010

:rotfl: W sumie na miejscu chłopaków też bym tak zrobił :)
CHRZANEK - Pią 29 Sty, 2010

Marek23 napisał/a:
Z czystej ciekawosci, kim sa intstrukotrzy?


saxorulez napisał/a:
Bartosz Czwartosz to jedyna osoba którą tam znam. Jeździł w RPP swojego czasu


Marku: "Bartek Czwartek" o którym mowa nie zaliczył jakiejś oszałamiającej ilości startów ale tam gdzie jechał nigdy tyłów nie zamykał.
Ma dobre przygotowanie dydaktyczne, i potrafi w sposób klarowny i przejrzysty przekazywac wiedze co jest rzecza bardzo ważne.

Marek23 - Pon 01 Lut, 2010

Vlodarsky napisał/a:
Marek23 napisał/a:
Z gory zastrzegam,ze nie bede uszczypliwy. Z czystej ciekawosci, kim sa intstrukotrzy?


Ja również zastrzegam, że nie będę uszczypliwy. Z czystej ciekawości, jakie osiągnięcia w sporcie samochodowym dają Ci prawo oceniania w ten sposób takich ludzi ? (w sposób piętnujący Twoją osobę jako kogoś kto wszystkich miażdży)

Vlodarsky, madrzejszy niz jestes nie bedziesz, wiec nie probuj, bo slabo to wychodzi.

Vlodarsky - Pon 01 Lut, 2010

Marek23 napisał/a:
Vlodarsky, madrzejszy niz jestes nie bedziesz, wiec nie probuj, bo slabo to wychodzi.


oho i psychologiem też jesteś.
Słuchaj ostatnio mam polucje nocne (nie ukrywam, że Ty mi się wtedy śnisz) może jesteś też lekarzem który bo ogarnął temat ?
No i kran mi trochę w kuchni cieknie... ale chyba już za wiele wymagam ?

A poważnie - mądrzejszy już nie mogą być. Stoję w miejscu od kiedy czytam Twoje "mądrości"



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group