To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Nurburgring- wspólny wyjazd

Bart - Pią 26 Lut, 2010

martin.h napisał/a:

Ale spójrzmy prawdzie w oczy, ile na forum jest osób które byłyby w stanie wydać lekką reką 4-5k zł na to aby zrobić kilka/kilkanaście kółek na ringu?


no nie bądź taki skromny :>

Anonymous - Pią 26 Lut, 2010

Ja proponuje Radom .!
Marek23 - Pią 26 Lut, 2010

No to moze zamiast Nurburgringu Poznań... Jednak już speed jest.

Bart, a jakbyś moje 106 widlakiem wrzucił na Twojego dostawczaka, opony od p106 z garażu, klocki za 200 zł nówki z Intercarsu, paliwo z Neste, to by nas tanio taki wyjazd wyszedł...

Anonymous - Pią 26 Lut, 2010

Ja tez bym był za Poznaniem.Tylko tu koszt wynajęcia toru to kilkanascie tysiący,najlepiej byłby podpiąc sie pod np.Akademie Sportowej Jazdy Porsche albo cos takiego.
Marek23 - Pią 26 Lut, 2010

rabarbar napisał/a:
Akademie Sportowej Jazdy Porsche albo cos takiego.

Znałem jedną świnkę, która zawsze była u nich hostessą,pierwsza klasa...

Stf - Pią 26 Lut, 2010

bart napisał/a:
eee, dziwne te wyliczenia


jeśli każdy swoim autem to masz:

paliwo dojazd min. 1000pln
ze dwa baki na torze: 600pln
klocki musowo fds: 400-500pln
opony: 1000-1500pln
wstęp min. 12-15kółek: ??? z 300E ??
nocleg: ??
awarie: ??
coś zjeść, wypić w międzyczasie by się przydało.

Anonymous - Pią 26 Lut, 2010

Marek23 napisał/a:
rabarbar napisał/a:
Akademie Sportowej Jazdy Porsche albo cos takiego.

Znałem jedną świnkę, która zawsze była u nich hostessą,pierwsza klasa...

wiem,wiem, dlatego proponuje akademie porsche a nie jakiegos forda

Drone - Sob 27 Lut, 2010

Stf napisał/a:
bart napisał/a:
eee, dziwne te wyliczenia


jeśli każdy swoim autem to masz:

paliwo dojazd min. 1000pln
ze dwa baki na torze: 600pln
klocki musowo fds: 400-500pln
opony: 1000-1500pln
wstęp min. 12-15kółek: ??? z 300E ??
nocleg: ??
awarie: ??
coś zjeść, wypić w międzyczasie by się przydało.


Widzę, że tutaj pełna profeska :faja:
Ktoś nawet napisał, że mam kasę to pojadę ;) Aż się dobrze poczułem ;D

Może napiszę jak ja to widziałem i z czego wynika pomysł.

Pierwsze główne założenie jest takie, że pojadę tam dla zabawy, ale i wycieczkowo. Potraktuję tor jako miejsce które trzeba zobaczyć. Coś jak piramidy w Egipcie ;)

Skoro jednak już tam będę, to pojeżdżę parę kółek.
Jednak jest to leciwy tor, na którym pięknie można sobie zrobić krzywdę, nie mówiąc o rozwaleniu auta. A że jadę tam autem które ma mi wozić tyłek codziennie do pracy, to nie jadę na 100% możliwości, ale na 80. Nie hamuję w ostatnim momencie, bo i tak nie będę miał czasu super hiper. Musiałbym tam częściej ćwiczyć.


Drugie założenie jest takie, że jadę tam Seicento ;D
Dlatego że podróż będzie za grosze i dlatego że komplet klocków to są śmieszne pieniądze. Nie wiem czy kosztują nawet 100-150PLN ?
Opony są drogie nawet do Seicento, bo wybór do tego konkretnego modelu nie jest za duży (słownie dwie opony na rynku). Co mi jednak szkodzi pojechac na używkach do dojechania, a nie nówencjach ?
Przypominam: czasu i tak nie będę miał rewelacyjnego, nawet w porównaniu do innych Seicento. Czas będzie jaki będzie, bo nie trenuję na tym konkretnym torze.


Nie trzeba zapieprzać po autostradzie w drodze na tor, żeby spalić dwa wiadra beny na 100km. Mnie na to nie stać.

Widziałem na youtube filmiki z ringu i na tych filmikach nie jeździły tylko wypasione fury. Czasem trafił się nawet jakiś dostawczak. Jakiś kierowca miał widać wenę twórczą ;) (Nie, to nie był Transit z Top Gear ;D )

ade - Sob 27 Lut, 2010

Drone napisał/a:
Stf napisał/a:
bart napisał/a:
eee, dziwne te wyliczenia


jeśli każdy swoim autem to masz:

paliwo dojazd min. 1000pln
ze dwa baki na torze: 600pln
klocki musowo fds: 400-500pln
opony: 1000-1500pln
wstęp min. 12-15kółek: ??? z 300E ??
nocleg: ??
awarie: ??
coś zjeść, wypić w międzyczasie by się przydało.


Widzę, że tutaj pełna profeska :faja:
Ktoś nawet napisał, że mam kasę to pojadę ;) Aż się dobrze poczułem ;D

Może napiszę jak ja to widziałem i z czego wynika pomysł.

Pierwsze główne założenie jest takie, że pojadę tam dla zabawy, ale i wycieczkowo. Potraktuję tor jako miejsce które trzeba zobaczyć. Coś jak piramidy w Egipcie ;)

Skoro jednak już tam będę, to pojeżdżę parę kółek.
Jednak jest to leciwy tor, na którym pięknie można sobie zrobić krzywdę, nie mówiąc o rozwaleniu auta. A że jadę tam autem które ma mi wozić tyłek codziennie do pracy, to nie jadę na 100% możliwości, ale na 80. Nie hamuję w ostatnim momencie, bo i tak nie będę miał czasu super hiper. Musiałbym tam częściej ćwiczyć.


Drugie założenie jest takie, że jadę tam Seicento ;D
Dlatego że podróż będzie za grosze i dlatego że komplet klocków to są śmieszne pieniądze. Nie wiem czy kosztują nawet 100-150PLN ?
Opony są drogie nawet do Seicento, bo wybór do tego konkretnego modelu nie jest za duży (słownie dwie opony na rynku). Co mi jednak szkodzi pojechac na używkach do dojechania, a nie nówencjach ?
Przypominam: czasu i tak nie będę miał rewelacyjnego, nawet w porównaniu do innych Seicento. Czas będzie jaki będzie, bo nie trenuję na tym konkretnym torze.


Nie trzeba zapieprzać po autostradzie w drodze na tor, żeby spalić dwa wiadra beny na 100km. Mnie na to nie stać.

Widziałem na youtube filmiki z ringu i na tych filmikach nie jeździły tylko wypasione fury. Czasem trafił się nawet jakiś dostawczak. Jakiś kierowca miał widać wenę twórczą ;) (Nie, to nie był Transit z Top Gear ;D )


z gory bledne zalozenia:d

jedziesz autostrada... najpier oszczedzamy i smigamy 130... 3 minuty jazdy i wydaje sie, ze auto stoi... poza tym co chwile nas wyprzedzaja...

140, 150, 160...

wkoncu jazda sie nudzi i lecimy 200:D wiec 10 na 100 idzie spokojnie:d

dojezdzasz na miejsce i co.. robisz kolko, podoba sie wiec jedzie sie szybciej... i nie musi to byc nawet na 80%, ale poprostu jedziesz szybko... opony musisz miec przynajmniej 2 na zmiane!! klocki tak samo kiniecznie na powrot...

poza tym przy kosztach podrozy glupio oszczedzac 200zl na klockach:]

wiec i tak wychodzi mnostwo monet i tak:D a jak juz jechac to na grubo:] z laweta zeby bylo jak wrocic:D:P

Jacek - Sob 27 Lut, 2010

ade, jak ma być grubo, to jadę z dzifkami dla każdego!
Jakarti - Sob 27 Lut, 2010

jacek czajka napisał/a:
jak ma być grubo, to jadę z dzifkami dla każdego!


bede i ja! :D

Misiek_lbn - Sob 27 Lut, 2010

ooooooo, to zapowiada się dużo ludzi, jak by co mam uprawnienia na autobusy więc mogę kierować :D
Anonymous - Sob 27 Lut, 2010

są dzifki jestem i ja!!!koksik załatwie.... :rotfl:
ade - Sob 27 Lut, 2010

jacek czajka napisał/a:
ade, jak ma być grubo, to jadę z dzifkami dla każdego!



to biore kredyt i jade;]

Niemy - Sob 27 Lut, 2010

jacek czajka napisał/a:
jak ma być grubo, to jadę z dzifkami dla każdego!



noo, wreszcie ktos tu pisze jakies konkrety! i'm in :faja:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group