To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP,RPP] 19 Rajd Rzeszowski

jarek-malopolska - Czw 15 Lip, 2010

"Woda" w Lubeni, a więc znak firmowy Rzeszowskiego w tym roku nie jedzie... :'(
Z resztą trasa w znacznym stopniu została zmieniona według pierwotnego planu, wszystkiemu winna powódz...

Bad-i - Pon 19 Lip, 2010

Dobra to kto jedzie, bo jutro mija pierwszy termin?

Qbus Wy lecicie?

jarek-malopolska - Pon 19 Lip, 2010

JAA :jupi: !! JAde !!!! :devil: ..oglądać.. :<
qbus - Pon 19 Lip, 2010

my nie... zbieramy kase na Karkonoski
Bad-i - Pon 19 Lip, 2010

qbus napisał/a:
my nie... zbieramy kase na Karkonoski


hmm szkoda, ja Karkonoszy nie jade. No to pewnie do zobaczenia na Dolnoslaskim

p.s. moje na Rzeszow juz poszlo, mam nadzieje ze drugi raz nie bede musial sie wycofywac :] (tak tak VEMS leci)

Przem_106 - Pon 19 Lip, 2010

My z Mickiem jedziemy. Jutro powinno pojsc zgłoszenie i przelew.
Bad-i - Pon 19 Lip, 2010

Przem_106 napisał/a:
My z Mickiem jedziemy. Jutro powinno pojsc zgłoszenie i przelew.


O Was już wiem :]

Marek23 - Pon 19 Lip, 2010

Do kiedy jest drugi termin? Bad-i,700zł bez pomiaru,tak? Bo ja jadę...
Bad-i - Pon 19 Lip, 2010

Marek23 napisał/a:
Do kiedy jest drugi termin? Bad-i,700zł bez pomiaru,tak? Bo ja jadę...


Marek - drugi termin jest do 23go. Ale lepiej wyslij zgloszenie i potwierdzenie wpisowego jutro (masz czas do 24:00). Zawsze to 20% taniej (wpisowe jest tak jak napisales 700 pln, ale w pierwszym terminie, w drugim 840)

matt - Pon 19 Lip, 2010

Marek23, i słusznie, śmiało wysyłaj, też bym śmignął ale to już grubsza kasa do rzeszowa się wybrać :]
Marek23 - Pon 19 Lip, 2010

Cytat:
Marek23, i słusznie, śmiało wysyłaj, też bym śmignął ale to już grubsza kasa do rzeszowa się wybrać :]

Ziom,ja jadę z pilotem i kumplem jako serwisem na zdartych R888. Będę sobie jechał powoli,zmierzę czas i zobaczę jak przy takiej symulacji stoję w stosunku do innych. Jedynie koszt dojazdu i noclegu...a ten biorę najtańszy. Choc moze u Badiego w nogach sie prześpię :rotfl:

Bad-i - Pon 19 Lip, 2010

Marek23 napisał/a:
zmierzę i zobaczę jak przy takiej stymulacji stoję. Choc moze u Badiego miedzy nogami sie prześpię :rotfl:



:]

Przem_106 - Pon 19 Lip, 2010

Wiem, ze nie powinienem tu o tym pisac, ale kto szybko doradzi jakie klocki najlepiej zapodac na przod do 106 i gdzie je kupic?
I drugie pytanie - juz na temat ^_^ Czy ktos orientuje się, czy odcinki są rowne i teoretycznie czy jest duzo wyrypu?

qbus - Pon 19 Lip, 2010

Jak jechalem w tym rajdzie w 2008 roku to byl to wtedy rajd z najrowniejszymi drogami jakie do tej pory widzialem, w tamtych okolicach maja drogi w generalnie bardzo dobrym stanie, kwestia tego jak wyglada to po zimie.
Przem_106 - Pon 19 Lip, 2010

Byłem 2 razy w zyciu na oglądarce w Rzeszowie i ze względu na rowny asfalt postanowiłem pojechac własnie ten rajd. Pytanie jednak pozostaje jak jest na dzien dzisiejszy w miejscach gdzie przebiegają os-y


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group