To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Rajd Karkonoski

106 - Sob 28 Sie, 2010

po os2 klasa a6 rzadzi w rzadzi w generalce :]

dobry rajdowy weekend...
jakby kogos interesowalo to jeszcze barum leci
http://irc-results.com/2010/irc/barum/3irc.php

Jacek - Sob 28 Sie, 2010

że Tomaszczyk tak goni..jestem w szoku o_O
Przem_106 - Sob 28 Sie, 2010

Jacek napisał/a:
że Tomaszczyk tak goni..jestem w szoku o_O


Gonił i nie dogonił. Po 2 pętli nie ma juz go w wynikach. Szkoda, bo uwazam, ze jest bardzo szybki i zasługuje na pudło w generali. Trzymam kciuki za Knopta. Gosc ma bardzo wysłuzoną 106-tkę, a po OS5 byl 3 w generalce! Widac wyraznie, ze pogoda dyktuje warunki i wyniki się mieszają. Jeszcze jedna pętla i wiele się jeszcze moze zmienic.
Edit: Te M3 robią mega czasy!

106 - Sob 28 Sie, 2010

Przem_106 napisał/a:
Trzymam kciuki za Knopta. Gosc ma bardzo wysłuzoną 106-tkę, a po OS5 byl 3 w generalce

knopt jezdzi na karbonlorejn stad takie dobre czasy ;)

Przem_106 - Sob 28 Sie, 2010

106 napisał/a:
Przem_106 napisał/a:
Trzymam kciuki za Knopta. Gosc ma bardzo wysłuzoną 106-tkę, a po OS5 byl 3 w generalce

Knopt jezdzi na karbonlorejn stad takie dobre czasy ;)

Ja mam wrazenie, ze on jezdzi bez karbonlorein :)

jarek-malopolska - Sob 28 Sie, 2010

FAKT Knopt grubo rozdaje :) szczun !
layer - Sob 28 Sie, 2010

na rallynews.pl są już pierwsze foty.
Mick - Sob 28 Sie, 2010

dużo tych fot :o
GeKo - Sob 28 Sie, 2010


jarek-malopolska - Nie 29 Sie, 2010

http://www.youtube.com/wa...player_embedded
Pierwsi dzwonnicy ;D

qbus - Nie 29 Sie, 2010

Na szybko z telefonu. Na 1 oesie wizyta na lake w miejscu gdzie na 3 petli zdachowal sie Kasprzyk, na miejscu tylko 1 strazak ale pokazal nam ktoredy wrocic na droge. 500 m dalej korzen na cieciu w ktory walilo sporo zalog, cos uwalone w zawieszeniu, 2 i 3 oes na awariach i mega straty. Mechanicy spisali sie na medal i auto po serwisie prowadzilo sie juz ok. Druga i trzecia petla juz chyba calkiem dobrym tempem, do Janusza i Janowskiego nie tracilismy juz tak duzo, ze Stywryszka wygralismy 5 odcinkow ale niestety straty z 1 petli byly zbyt duze. Na pocieszenie 3 miejsce w klasie w pucharze luzyc za Knoptem i Stywryszka a przed ostatnia el szutrowym Lausitz dalej 1 w klasie z 2 pkt przewagi.
Przem_106 - Nie 29 Sie, 2010

No to na Lausitz pocisniecie po zwycięstwo. Qbus napisz na jakich oponach jechaliscie w tych warunkach i jak się jechało?
speed555 - Nie 29 Sie, 2010

http://www.youtube.com/watch?v=Yhvpjpxa7Qw

Czyżby mój ulubiony działacz wydzwonil:)

qbus - Nie 29 Sie, 2010

Przem z przodu deszcze kumho z tylu medie, na 1 petli praktycznie caly czas padalo, droga w 100% mokra. Na 2 petli zaczelo przesychac ale w zalesionych partiach dalej mokro. Trzecia petla to juz praktycznie suche odcinki, niesamowita ilosc syfu na drodze wyplukanego podczas ulew i wyciagnietego z ciec, w tym przypadku ciety slick na przodzie moze by zdal egzamin ale nie kombinowalismy wszyscy praktycznie wyjechali w takiej samej konfiguracji jak 2 pierwsze petle. Pogoda tam w górach potrafi sie diametralnie zmienic w 15 minut. Samochód jak jest sucho prowadzi sie doskonale, niestety gdy droga jest mokra caly czas ucieka tyl, kombinujemy caly czas z nastawami zawieszenia ale niestety brak testow przed rajdami robi swoje. Bardzo szkoda tej pierwszej petli bo straty poniesione na niej byly strasznie duze ale z drugiej strony cieszymy sie ze w ogole jestesmy na mecie po przygodach na 1 odcinku.
Przem_106 - Nie 29 Sie, 2010

Dzięki za odp. Kłopoty podobne jak my na Lotosie. Raz szło super a raz zonk. Dobrze, ze meta, bo dla was liczy się klasyfikacja całego pucharu i mimo przygod przypunktowaliscie niezle.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group