To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP + Szuter Cup] Rajd Warszawski

kubas - Wto 24 Sie, 2010

To chyba jakiś aftermarketowy drążek bo coś taki gruby co ?
Vlodarsky - Wto 24 Sie, 2010

od Renault Kangoo



Zapytuję w takim razie kto będzie jako kibol na tym że rajdzie ??

bo jak to okolice Warszawy to czemu ja bym miał nie być :)
A więc ?
1. ?
2. ?
3. ?

Mick - Wto 24 Sie, 2010

a może i ja będę...
qbus - Wto 24 Sie, 2010

martin.h napisał/a:
31 załóg w RSMP o_O Widać, że zawodnicy już się przeprosili z tymi "szutrami" na Warszawskim.


nic dziwnego... wiekszosc N3 nie jedzie, Puchar clio tez nie wiec i obsada slaba.

CHRZANEK - Wto 24 Sie, 2010

Vlodarsky napisał/a:
bo jak to okolice Warszawy to czemu ja bym miał nie być


Ten rajd to bardziej okolice Torunia niż Warszawy, a w każdym razie z grodu Kopernika na pewno jest bliżej.

Jedzie się 2 godziny - o ile nie remontują drogi krajowej nr 10 - a remuntują ja non-stop.

kubas - Pią 27 Sie, 2010

CHRZANEK napisał/a:
Jedzie się 2 godziny - o ile nie remontują drogi krajowej nr 10 - a remuntują ja non-stop.


nie remontują już :)

Mick - Pią 27 Sie, 2010

kubas napisał/a:
CHRZANEK napisał/a:
Jedzie się 2 godziny - o ile nie remontują drogi krajowej nr 10 - a remuntują ja non-stop.


nie remontują już :)


dziury ich przerosły i dali za wygraną?

kubas - Pią 27 Sie, 2010

Mick napisał/a:
kubas napisał/a:
CHRZANEK napisał/a:
Jedzie się 2 godziny - o ile nie remontują drogi krajowej nr 10 - a remuntują ja non-stop.


nie remontują już :)


dziury ich przerosły i dali za wygraną?


z Torunia do Warszawy już ładna droga cały czas jest :) Ojciec Dyrektor ma wpływy :faja:

jarek-malopolska - Pią 03 Wrz, 2010

Z gatunku: Mówią przed Rajdem Warszawskim:
SZYMON RUTA: - Rajd Warszawski to fajne, szutrowe trasy. Chcemy w tym rajdzie równać do kierowców z czołówki i pojedziemy tak szybko, jak się da. Liczymy na dobry wynik, chociaż tym razem jeszcze nie celujemy w zwycięstwo. o_O xD

qbica - Pią 03 Wrz, 2010

:rotfl: a moze akurat by sie udalo wygrac :rotfl:
jarek-malopolska - Sob 04 Wrz, 2010

Się zaczęło:
OS nr1;
Załoga numer 1 - uszkodzony bok samochodu
Załoga numer 2 - uszkodzony bok i tył samochodu
;D

martin.h - Sob 04 Wrz, 2010

Kajto znowu pozamiat na drugim odcinku :jupi:
jarek-malopolska - Nie 05 Wrz, 2010

Mam nadzieję, że jutro Kajtek pojedzie czysto i pozamiata konkurencje, bez kapci i zbędnej nerwówki.. Beben jak zwykle grubo, przez cały dzień Maliński nie wygrał z nim odcinka a do tego ma niedaleko za sobą C2 chmielewskiego.. xD
martin.h - Nie 05 Wrz, 2010

Dla mnie rewelacją tego sezonu jest Michał Sołowow. Kiedyś regularnie dostawał lanie od Kuchara, Kajetanowicza i Kuzaja, a teraz z Kajtkiem walczy jak równy z równym, a Kuchar nie ma do niego podejścia.
Mick - Nie 05 Wrz, 2010

Co do Sołka masz całkowitą racje, ale swoje też robi samochód, ma najlepiej przygotowane S2000 w Polsce i mega dużo trenuje. Z racji tego, że jest wspólnikiem w jednej firmie z koleżanką mojej mamy, to wiem jak dużo jeździ "po świecie" trenować :)

A obecne wyniki 1. Sołek 2. Kajto +3.8 3. Kuciar +58 :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group