To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - CARS

mi - Czw 26 Sie, 2010

może jakieś krzyżówki będą?
106 - Czw 26 Sie, 2010

mi napisał/a:
bo jakąś gazetkę bym chętnie poczytał comiesięczną, a w tej chwili nie bardzo jest jaką...

a co z:

?

:D

mi - Czw 26 Sie, 2010

oglądać faktycznie jest co, ale poczytać też chciałem...
Bonczek - Czw 26 Sie, 2010

4 pały, gnojek w białych soxach ahahahahahahahahahah :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:
Walle - Czw 26 Sie, 2010

GeKo napisał/a:
Walle, Zdaje sobie doskonale z tego sprawę, tylko wydaje mi się ze szybko zjadą z ilośćią stron bo 144 strony zapełnić to nie łatwa sprawa.


To fakt. Pierwszy numer - musiało być grubo, na pokaz, taka zaliczka dla cztelników, żeby z chęcią kupili kolejny.

Myślę, że to pismo umrze po max 6 numerach, mimo, że dobrze im życzę...

Bart - Czw 26 Sie, 2010

Walle napisał/a:

P.S A najchętniej poczytałbym pismo "Używki" - z subiektywną, ale realną i prawdziwą oceną techniczną gratów z polskich dróg, na które ewentualnie mnie stać. Mogłby być w tym piśmie na przyklad dodatki " Sportowy dizel za 4 dychy" :rotfl:


żarty żartami - było podobne pismo, niestety padło, nad czym ubolewam.

Zwało się o ile mnie pamięć nie myli "auto po gwarancji" i było w całości poświęcone używanym samochodom. Pisywali spece w swoich dziedzinach/markach, a nie "znaffcy z autoświata" - konkretnie, co się je.bie, który silnik warto mieć, jakie koszty etc.
Wydawane było na cieniutkim papierku, zdjęcia marne artystycznie, ale treści było naprawdę sporo i to konkretnej.

CHRZANEK - Czw 26 Sie, 2010

Ja piernicze...

106: zwała na maxa.

budzik - Czw 26 Sie, 2010

Żydomason napisał/a:
żarty żartami - było podobne pismo, niestety padło, nad czym ubolewam.

Zwało się o ile mnie pamięć nie myli "auto po gwarancji" i było w całości poświęcone używanym samochodom. Pisywali spece w swoich dziedzinach/markach, a nie "znaffcy z autoświata" - konkretnie, co się je.bie, który silnik warto mieć, jakie koszty etc.
Wydawane było na cieniutkim papierku, zdjęcia marne artystycznie, ale treści było naprawdę sporo i to konkretnej.

Dokładnie, mam kilka numerów :faja:

anjas - Czw 26 Sie, 2010

kupiłem Cars, obejrzę, ocenię fachowym okiem i zrelacjonuję :D
Bart - Czw 26 Sie, 2010

nie doczytałem, że tytuł jest już na rynku. Też kupuję, zobaczymy co to warte. Poza tym lubię kupować gazety i je składować. Większości i tak nie czytam :]
GeKo - Czw 26 Sie, 2010

Żydomason napisał/a:
Większości i tak nie czytam
No tak w końcu czymś trzeba wytapetować pokój :D Padre odezwij się do mnie musimy dobić targu.
Maciusiowy - Pią 27 Sie, 2010

Żydomason napisał/a:
Większości i tak nie czytam


ja czytam głównie w kiblu :]

anjas - Pią 27 Sie, 2010

Przeczytałem / przejrzałem.
Ogólnie na plus. Podoba mi się.
Fajnie, że sprawdzają czasy samochodów w Radomiu.
Z tego co wyczytałem jeżdżą taką konfiguracją jak my, ale nie wiem czy czas mierzą ze startu lotnego czy zatrzymanego, ale chyba z lotnego, bo Abarth 500 zrobił 42,96s.

Jest też dział "po gwarancji". Opisują passka kombi w dizlu ;) ... okazuje się jednak, że nie jest idealny i psuje się bardziej niż średnia, więc chyba jednak magazyn nie jest do końca obiektywny... ;)

mi - Pią 27 Sie, 2010

czyli co - można kupić jednak? Z tym passkiem tylko jakiegoś wała zrobili...
Cassis - Pią 27 Sie, 2010

Walle napisał/a:
Jak będę chciał o szamponach, tiszertach i kremach do depilacji na jajkach to kupię Men's Health
Albo zapytasz Rybe :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group