To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [info] Dorzucimy się do RPP

Anonymous - Nie 03 Paź, 2010

casting - dobre :)
wiesz Przem jak się spotkamy to coś ci wyjaśnię na żywo, bo na PW ciekawostkę mi sprzedałeś ;) i szanuję w takim razie twoją decyzję ;)

GeKo - Nie 03 Paź, 2010

Nie wiem po co się unosić. Marcel wyszedł z fajną inicjatywą. Od początku bylo wiadomo że chętnych będzie więcej niż miejsc. Finansowo są tą grosze w skali całego budżetu, ale zawsze przydatne, jeśli ktoś ma miejsce na aucie a większość z nas ma go sporo :) .
Anonymous - Nie 03 Paź, 2010

standardowo trzeba bić pianę i tyle ziom ;)

tym bardziej dziękuje zainteresowanym o poważne podejście do tematu :)

Vlodarsky - Nie 03 Paź, 2010

ja przyjme wlepe na czole i na pplecach !!! Jak by co. A z ciekawosci to jak bedzie wygladala ta reklama?
Anonymous - Nie 03 Paź, 2010

jak wpadne do ciebie to ci przykleję :rotfl:
M - Nie 03 Paź, 2010

A to będzie reklama mb czy ei?
Anonymous - Nie 03 Paź, 2010

głównie MB ale niewykluczone, że www EI się również pojawi jako mały dodatek
Michał - Czw 07 Paź, 2010

sorry ze odkopiuje ....
karwa, marcel chce komuś dać kase , w sumie za karwa darmo a micku sie mądrzysz,razem z przemusiem ... typowe zachowanie polaczków. Jest dobrze, ale i tak do chuja znajdą coś że jest źle. Nie chcecie kasy ? to nara/won

Marcel, dawaj szmajs marasowi, on jeszcze pokaże na co go stać, ale wcześniej musi oddać fure do adamanta ...

sie obruszełm w chuj, nie trawie takiego zjebanego zachowania ...
SIE ROZJUCHAŁEM, ROZJUSZYŁEM CZY JAK TO TAM DO CHUJA SIE PISZE
NARA, wypisuje się z klubu

Mick - Pią 08 Paź, 2010

Majk, nie znasz sprawy, tylko głupi by nie chciał, ale z Marcelem nie dogadaliśmy się jeszcze przed otwarciem tego tematu - przed Rajdem Wisły, stad nasze wpisy w tym temacie...
Michał - Pią 08 Paź, 2010

ok
przeraszam, zapieniłem sie wczoraj ...

Anonymous - Sob 09 Paź, 2010

Mick napisał/a:
Majk, nie znasz sprawy, tylko głupi by nie chciał, ale z Marcelem nie dogadaliśmy się jeszcze przed otwarciem tego tematu - przed Rajdem Wisły, stad nasze wpisy w tym temacie...


mam prośbę żebyś nie wypisywał tutaj takich rzeczy, bo piszesz nieprawdę :ost:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group