To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - RALLY VSETIN 2010

jarek-malopolska - Śro 20 Paź, 2010

zdoroslej :rotfl:
Janusz - Śro 20 Paź, 2010

szczymryj ;p
Maciusiowy - Śro 20 Paź, 2010

co do reklam czeskich - ostatnio zaważyłem rodzyna:


was79 - Czw 21 Paź, 2010

o jaaaaaa :rotfl:
aż sprawdziłem co to jest nadupane - google wyrzuca hasło energetyzujące ;D

M - Czw 21 Paź, 2010


Janusz - Czw 21 Paź, 2010

własnie o tym mówie :D
qbica - Sob 23 Paź, 2010

wrocilem... fury mega, C2 S1600 miażdży suty (chyba pierwszy raz na żywo z bliska widzialem) xD wurce tez kraasne :jupi: co do tras to sie troche zawiodlem, bo w najfajnieszych miejscach poustawiali szykany :/ ale i tak organizacja i reklama rajdow w Czechach oceniam na wielki plus!
Mimo iż nie byl to rajd jakiejs wysokiej rangi to na odcinkach mozna bylo spotkac operatorów czeskiej telewizji publicznej, a zaraz przy oesie reklamy sponsorów rajdu, wiec reklama dla sponsorów wysmienita. Nic wiec dziwnego że jednym z sponsorów była firma ASUS.

A tak z innej beczki to przy serwisie wkradli się nam do Una i trzech aut od czechów. Nam nic nie zginelo bo nie zostawislismy w aucie nic wartosciowego, ale zlodzieji skusily plecaki zostawione w aucie, ale za to czesi pozbyli sie telefonow i aparatów :/ Co najciekawsze to nie bylo zadnych sladow wlamania, tylko otwarte zamki. Nie dziwi mnie ze bez problemu weszli do naszego una ale oprocz tego pootwierali bez problemowo i bez uruchomienia alarmow w pozostalych nowszych furach o_O przed nami w autach pozostawiane byly radia z wcisnietymi mp3kami i auta nie ruszone

qbica - Pon 25 Paź, 2010

pare ciekawszych fur
...

edit
kij z tym...
Tu jest cala galeria
http://np126p.pl/index.ph...=rajdy&item=302

Jaco - Pon 25 Paź, 2010

chyba Ci to nie funguje

:hhe:

qbica - Wto 26 Paź, 2010

fix! a sie ładowało sie :>


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group