To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - licencja R2

Bad-i - Pon 06 Gru, 2010

Mick napisał/a:
Przemku, Będzie na pewno egzamin na początku roku, ja mam na R1 wiec w tym samym czasie będzie na R2 itd..


Mick to jaka ty masz licencje teraz?

Mick - Pon 06 Gru, 2010

wyścigową - BC

STF będzie informacja z PZM-u.

Pozdrawiam,

Stf - Wto 07 Gru, 2010

ok. dzowniłem i wstępnie umówiłem się na styczeń. mam jednak pytanie do osób w temacie. czy nie lepiej wejść do ak polskiego? - pytam dla znajomego przez pryzmat potencjalnej możliwości startu w barbórce z R1 tylko. wg. regulaminu kwestia ta jest uznaniowa. pytanie - jakie za i przeciw ak-polskiego vs inne automobilkluby ?
GeKo - Wto 07 Gru, 2010

Jak chcesz mieć pewne miejsce w barbórce to bym sie władował do klubu który ją organizuje, wtedy masz największe szanse ze w niej w ogóle pojedziesz.
Mick - Czw 13 Sty, 2011

Egzamin na licencję styczniowy został odwołany i to dopiero dziś o 13:00 wystawili informacje, byłem jedynym chętnym na egzamin :)

Kolejny termin będzie prawdopodobnie w połowie lutego na Bemowie...

Tomcat - Czw 13 Sty, 2011

a jak w ogóle jest z załatwieniem wszystkich formalności do licencji ? najpierw trzeba zrobić badania i dopiero egzamin, czy można go wcześniej zrobić a badania donieść ?
matt - Czw 13 Sty, 2011

najpierw egzamin, później badania
Tomcat - Pią 14 Sty, 2011

Git, cieszy mnie to niezmiernie.
Jaco - Pią 14 Sty, 2011

Hmm ja jak robiłem R2 to musiałem pierwsze badania porobić, wniosek od lekarza "sportowego" + psychotesty i dopiero na egzamin..

EDIT: to w śląskim było ...

ictus - Pią 14 Sty, 2011

lekarz i psychotesty sa potrzebne do wydania licencji w OZ PZM
matt - Pią 14 Sty, 2011

Jaco napisał/a:
Hmm ja jak robiłem R2 to musiałem pierwsze badania porobić, wniosek od lekarza "sportowego" + psychotesty i dopiero na egzamin..


oficjalnie chyba tak powinno być, ale że ja miałem wszystko na wariackich papierach to było odwrotnie, to zależy czy się będą czepiać czy nie, kwestia do dogadania :)

Anonymous - Pią 14 Sty, 2011

Jeżeli chodzi o AK Polski to wiesz ... najbogatszy AK w PL w sumie dbają o swoich zawodników ale również wymagają, są oczywiscie przywileje takie jak Barbórka .... a AK Centrum 1 zawodnik został tylko dopuszczony więc jak nastawiasz się na Barbare 2011 to nie zapisuj sie do AK Centrum .... wojna TRWA niestety miedzy Witkiem a AK Polskim, neutralnie jest AK Rzemieślnik lub Królewski ;)

Nie nastawiał bym się również na jakieś specjalne traktowanie jezeli chodzi o egz. na licencje trzeba wykuć i zdać, chlopaki się specjalnie prznosili do Centrum, żeby zdawać egz. a poźniej uciekali i Witek też się wkurwił, bo chlapali gębą że da sie załatwić licencje szybko i bez problemu. Ponadto kilka osób poszło do AK Polskiego w zeszłym roku i np do dziś nie maja Licencji.

GeKo - Sob 15 Sty, 2011

Marcel napisał/a:
Ponadto kilka osób poszło do AK Polskiego w zeszłym roku i np do dziś nie maja Licencji.

Jak można nie zdać tego egzaminu?

Anonymous - Sob 15 Sty, 2011

tego nie wiem, ale zdarza się :wall:
matt - Sob 15 Sty, 2011

Marcel ale nie podejrzewam, że Tomact będzie chciał sie kulać do Wawy na egzaminy albo w Wawie do automobiklubu zapisywać ... choć ja tam nie wiem, niech sie sam wypowie, jak był barbórkę oglądać to może się napalił chłopak ;D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group