To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - zimowe szusy

Jaco - Nie 26 Gru, 2010

Z ceną to poszaleli, śniegu jeszcze mało, a ludzi za dużo.. ale i tak fajnie się jeździło :)

Oczywiście dwa razy miałem małe bum z narciarkami :D pierwszy raz jakaś wywróciła się centralnie przede mną i przyhaczyłem o jej narty, a na drugą wpadłem jak nie ogarnąłem jednej mudly - nawet fajna była :rotfl:


Koto dzięki za dostawę uszczelek :) idzie pomuk

martin.h - Nie 26 Gru, 2010

Jaco napisał/a:
(...) a na drugą wpadłem jak nie ogarnąłem jednej mudly - nawet fajna była :rotfl:

Tzn. poruchałeś ? ;D

Jaco - Nie 26 Gru, 2010

martin.h napisał/a:
Jaco napisał/a:
(...) a na drugą wpadłem jak nie ogarnąłem jednej mudly - nawet fajna była :rotfl:

Tzn. poruchałeś ? ;D


Tak polecam, musisz kiedyś spróbować...


:hhe:

qbica - Nie 26 Gru, 2010

martin.h napisał/a:
Jaco napisał/a:
(...) a na drugą wpadłem jak nie ogarnąłem jednej mudly - nawet fajna była :rotfl:

Tzn. poruchałeś ? ;D


Jej popychacz stał pare metrów niżej i się im przyglądał, był dosyć zdziwiony ;D

206 Gti - Nie 26 Gru, 2010

28-3 zakopane
Koto - Nie 26 Gru, 2010

Na Nowej Osadzie w cholerę ludzi i włączone armatki, pojechaliśmy na Cienków, tam ludzi mniej i tylko jedna armatka sypała w oczy :)
qbica - Nie 26 Gru, 2010

Koto napisał/a:
Na Nowej Osadzie w cholerę ludzi i włączone armatki, pojechaliśmy na Cienków, tam ludzi mniej i tylko jedna armatka sypała w oczy :)

tak myślałem że tam tłumy będą ;) na Cienkowie jeszcze nie byłem, bedzie sie trzeba wybrać :) ale i tak czekam aż Julki zaczną jeździć i uruchomią snowpark ;D

Ryba - Nie 26 Gru, 2010

Ja bym pojechał na Oravce,
Sprawdzony stok blisko Jabłonki z bardzo dobrym przygotowaniem. Najchętniej jakiegoś dnia roboczego jeden dzień urlopu.
Ktoś reflektuje ?

Koto - Nie 26 Gru, 2010

qbica napisał/a:
ale i tak czekam aż Julki zaczną jeździć i uruchomią snowpark


Ziom, lepiej nie trac czasu bo się możesz nie doczekac i jedź do Czech, np. do Bilej:
http://www.freeride.cz/sn...edpark-bila--7/

qbica - Nie 26 Gru, 2010

Koto napisał/a:
qbica napisał/a:
ale i tak czekam aż Julki zaczną jeździć i uruchomią snowpark


Ziom, lepiej nie trac czasu bo się możesz nie doczekac i jedź do Czech, np. do Bilej:
http://www.freeride.cz/sn...edpark-bila--7/


daleko to i są jakies trasy do normalnego pozjezdzania oprocz tego? Bo ogolnie to mamy sie zamiar wybrac na Chopok tej zimy

Marek23 - Nie 26 Gru, 2010

qbica napisał/a:
ale i tak czekam aż Julki zaczną jeździć i uruchomią snowpark ;D

Na Julkach nie będzie parku w tym roku. Jadę jutro wieczorem lub we wtorek wcześnie rano do Krynicy, tam jest park i mają ratrak w dieslu do dyspozycji.

qbica - Nie 26 Gru, 2010

Marek23 napisał/a:
qbica napisał/a:
ale i tak czekam aż Julki zaczną jeździć i uruchomią snowpark ;D

Na Julkach nie będzie parku w tym roku. Jadę jutro wieczorem lub we wtorek wcześnie rano do Krynicy, tam jest park i mają ratrak w dieslu do dyspozycji.


No to szkoda, bo Julki dosyc fajne byly :/ a na Rowienkach pod Soszowem ktoś jakiś park ogarnął podobno, wie ktoś coś?

Bad-i - Nie 26 Gru, 2010

Marek23 napisał/a:
będę zaczepiał narciarzy nizszych od Badiego...


Marek23 od 6 do 9go jade ze sponsorem i trzema kolegami do Wisly na wódeczke (namowili mnie zebym zabral swoje MAXI NARTY). Mieszkamy w tym samym lokalu co w czasie Rajdu Wisly :]

Marek23 - Nie 26 Gru, 2010

Kurna,nie wiem czy będę na miejscu,bo chcę na 4 dni do Mayerhofen pojechać poskakać. Na deskę mam same ciuchy XL, więc masz jakieś tam fory :rotfl: Sponsora też objadę,spoko :faja:
GeKo - Nie 26 Gru, 2010

Marek23 napisał/a:
Sponsora też objadę
Nie próbuj go przepić tylko :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group