To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - BMW Challange

GeKo - Pią 07 Sty, 2011

M napisał/a:
Napewno nie tutaj, chyba że wyścigi odbędą się na facebooku


Maćku bądźmy szczerzy, prawda jest taka że większość osób tutaj i nie tylko tutaj to gołodupce (nie urażając nikogo) Każdy orze jak może żeby coś pojeździć, a przy tym nie zarżnąć domowego budżetu, bo tak można rok, dwa, ale nie non stop. W Polsce jeszcze zarobki są zbyt niskie aby młodzi ludzie mogli sobie pozwolić na trackdayowanie pełną gębą.
Chętnie sam bym wszedl w jakiś taki puchar, ale zwyczajnie mnie nie stać. Dlatego mam AXa na 3 i jakoś sobie budżet można klecić.

KarQ - Pią 07 Sty, 2011

GeKo napisał/a:
W Polsce jeszcze zarobki są zbyt niskie aby młodzi ludzie mogli sobie pozwolić na trackdayowanie pełną gębą


+1

M - Pią 07 Sty, 2011

Geko ja uważam że jest dużo chętnych osób i też młodych którzy chcą i jeżdzą, tylko że po prostu ich tutuaj akurat nie ma w większości :)
Do kieszeni nikomu nie zaglądam, samemu mi się nie przelewa ale jak mogę to jadę gdzie się da.

Bart - Pią 07 Sty, 2011

nie ma opier.dalanie, kurda!
Janusz - Pią 07 Sty, 2011

GeKo napisał/a:
Chętnie sam bym wszedl w jakiś taki puchar, ale zwyczajnie mnie nie stać.



mnie ten nie stać, ale jak się ostatnio na tym forum przekonałem, to jak mnie nie stać to mam spadać, i nie mam nawet co szukać takich rozwiązani żeby mnie było stać... jak nie jest na bogato to się nie liczy.


jeah, moja klasyka.


Rabarbar a czemu w saxo/106a nie e30 ?? nie przekonało Cie jednak RWD??

M - Pią 07 Sty, 2011

Janusz napisał/a:
mnie ten nie stać, ale jak się ostatnio na tym forum przekonałem, to jak mnie nie stać to mam spadać, i nie mam nawet co szukać takich rozwiązani żeby mnie było stać... jak nie jest na bogato to się nie liczy.

Janku przykro mi w imieniu naszym - że Ciebie zabolało i sobie o tym przypominasz ale niestety takie realia. Nikt nie chciał Ciebie urazic przeciez.

Janusz - Pią 07 Sty, 2011

M napisał/a:
Janku przykro mi w imieniu naszym - że Ciebie zabolało i sobie o tym przypominasz ale niestety takie realia. Nikt nie chciał Ciebie urazic przeciez.


dziękuje za troskę.... zabolało i wierci, wiec jątrzę :rotfl:

M - Pią 07 Sty, 2011

No tak - jątrzenie nic nie kosztuje ;D
:*

Janusz - Pią 07 Sty, 2011

M napisał/a:
No tak - jątrzenie nic nie kosztuje ;D


a ile można zali wylać do netu i jak można cwaniaka zgrywać :D

was79 - Pią 07 Sty, 2011

polecam książkę:

iQ - Pią 07 Sty, 2011

:lol2:
Anonymous - Pią 07 Sty, 2011

o co chodzi??bo chyba nie jestem w temacie

Janusz, moze bedzie saxo,moze bmw,moze klio,moze nawet jakas honda,a moze nic-to wszystko zalezy od budżetu i tego co sie trafi

KarQ - Pią 07 Sty, 2011

E, Rabek, nie odczytuj źle postów Jaśka, on już tak ma. Generalnie nic osobistego.
Janusz - Sob 08 Sty, 2011

rabarbar napisał/a:
o co chodzi??bo chyba nie jestem w temacie

nie jesteś w temacie bo nie mogłeś widzieć tego tematu ze względu na swój kolor :)

Cytat:
E, Rabek, nie odczytuj źle postów Jaśka, on już tak ma. Generalnie nic osobistego.


przecież ja do niego nic nie pisałem pozatym ze pytałem czy mu RWD nie siadło, bo samemu mi sie marzy RWD, i może po prostu wcale nie jest to aż tak fajne jak mi sie wydaje :) bo jedynym rwd jakim latałem był maluch :D

M - Sob 08 Sty, 2011

RWD jest za drogie


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group