To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Jaki dostawczak?

Kuner - Sob 17 Gru, 2011

Kurde, Panowie, ale mam kaca, jak zacznę konstruktywnie myśleć to się wypowiem albo zadam parę pytań ;)
Jakarti - Sob 17 Gru, 2011

Moderatory,
Ogarnijcie bo niechcacy przykleilem a z tel cos sie nie chce poprawic

W kwestii busa Bart na prezydenta

Kuner - Sob 17 Gru, 2011

Cytat:
Niestety obawiam się, że z takim budżetem jesteś trochę w dupie i czego byś nie kupił - będzie się psuło i rdzewiało

Jest plus, nawet dwa - ja mam warsztat mechaniczny, facet mojej mamy to blacharz porządny więc stąd ten budżet. Zrobimy wszystko sami, mamy czym, mamy jak, mamy kiedy.Lepiej kupić coś dziś za 6 i włożyć 3 w części, niż kupić za 12 i za rok czy dwa włożyć 3 w części. Gdyby to auto miało zarabiać na siebie, wybrał bym coś zdecydowanie droższego, ale tu ma to być serwisówka tylko na rajdy.
Obecnie w warsztacie posiadam opla combo 1.4 z LPG i robię nim 200 km/ miesiąc, więc bus u mnie się nie nie zmęczy.
Bart napisał/a:
Nie wiem jak stoisz z czasem i powiedzmy logistyką

No właśnie to jest problem. Gdy muszę wyjechać to nie zarabiam, jak nie zarabiam to tracę podwójnie. A mama mówiła żeby sobie darować DG i zostać normalnie na etacie.... :)

Bart napisał/a:
Jumpy/Scudo/Vito/T4/MB100

Też rozważam, ale umówmy się mało pakowne. Na rajd Mazowiecki w T4 ledwo isę spakowaliśmy. Na Prząśniczke pożyczyłem od sponsora Toyote Dyne w kontenerze i dopiero się dowiedziałem co to pojemna fura - wzięliśmy dużo za dużo rzeczy i sporo się przydało....

Kuner - Sob 17 Gru, 2011

Cytat:
ps. za jakiś czas będę sprzedawał w zbliżonym budżecie Nissana Trade'a 3.0TD '97r., ale to wielka kobyła na bliźniakach z 4.5 metrowym kontenerem.

kwestia ceny i za jaki czas :)
Cassis napisał/a:
http://otomoto.pl/peugeot...a-T2762629.html Polecam

trochę nie ta kasa.... :)
Franek napisał/a:
Bart, a nie zastanawiales się by samemu handlować busami?
To całkiem duży rynek.
A Ty masz naprawdę to obcykane.

każdy handlażyna nawet jak będzie uczciwy to w naszym kraju będzie uważany za kuwe i pedałła. Podobnie jak z mechanikami którzy są zawsze oszustami :)

Kuner - Wto 20 Gru, 2011

Bart, co sądzisz o tym: http://moto.allegro.pl/ci...2006042787.html
anjas - Wto 20 Gru, 2011

Kuner napisał/a:
Bart, co sądzisz o tym: http://moto.allegro.pl/ci...2006042787.html


na 100% autentyczny przebieg

Jacek - Wto 20 Gru, 2011

anjas napisał/a:
Kuner napisał/a:
Bart, co sądzisz o tym: http://moto.allegro.pl/ci...2006042787.html


na 100% autentyczny przebieg

nawet rocznik przekręcony :rotfl:
Cytat:
Mam do sprzedania citroena jumpera 2.5td max długi i wysoki. rok produkcji 19996

Kuner - Wto 20 Gru, 2011

A kto o zdrowych zmysłach zwraca uwagę w aucie za tyle kasy i to w dodatku takim aucie na przebieg?
Jacek - Śro 21 Gru, 2011

odpowiedziałeś sobie sam.
anjas - Śro 21 Gru, 2011

Kuner napisał/a:
A kto o zdrowych zmysłach zwraca uwagę w aucie za tyle kasy i to w dodatku takim aucie na przebieg?


w związku z tym sprzedający powinien napisać, że samochód jest bez przebiegu. Nówka sztuka.

Bart - Czw 22 Gru, 2011

pw
mi - Czw 22 Gru, 2011

pw 100%?
Bart - Czw 22 Gru, 2011

jp 100%!
Kuner - Wto 27 Gru, 2011

Dziś oglądałem dwie sztuki. Jeden to ducato w maxie 2.5 td i powiem że mechanicznie igła. Blacharsko też by była gdyby nie to że ktoś stosował żywice, szpacjhle i farbe w szpreju. Gdybym wiedział jak bardzo jest to zjedzone to bym pewnie wziął i sobie go spawał, bo mechanicznie na prawde igła. I oryginalny przebieg 480 kkm ;)

Druga fura to Vito 108D, było ładne jak na swój wiek itp, ale stał w komisie. Niestety nie lubię chamstwa i mieliśmy małe spięcie i mimo że napalony na to Vito troche jestem to unoszę się honorem i buraka dorabiać nie będę :)

Byłem też u Vlodarskiego sąsiadów którzy handlują busami, ale nie mój próg finansowy :)

jozekrj - Śro 28 Gru, 2011

osobiście mogę polecić
ducato jumper boxer byle nie po 2006r ale z tym problemu nie będzie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group