To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - katowicka czy krakowska?

no name - Czw 24 Maj, 2012

Wydaję mi się że czytałem kiedyś o tym ale jak nie to dobrze :]
Jacek - Czw 24 Maj, 2012

katowicka czy krakowska?

tylko podwawelska!

michool_vt - Czw 24 Maj, 2012

krakowska, przynajmniej ja tak smigalem ostatnio 3 razy, katowicka sie wleklo, chwile nieuwagi i zayebalem w ogranicznik pasow.. kolo musialem zmienic (banda dzieci wybiegajaca z autobusu i krzyczaca "wiem co sie zepsulo!", bezcenne..) :D
Jacek - Czw 24 Maj, 2012

samolotem, biedaki, samolotem!
anjas - Czw 24 Maj, 2012

Jacek napisał/a:
samolotem, biedaki samolotem!


a otworzyli już lotnisko w Andrychowie? ;)

Bonczek - Czw 24 Maj, 2012

Bart napisał/a:
Ja bym jechał po DK7 - przy odrobinie szczęścia jedzie się tam całkiem sprawnie, jak na krajowe standardy naprawdę nie jest źle.

Gierkówka w obecnym stanie to jednak loteria - czasem się uda, czasem jest się w dupie.


+1

Janusz - Czw 24 Maj, 2012

anjas napisał/a:
Jadę jutro w okolice Wadowic (mam sprawę do Januszka - szykuje się porządny wpyerdool, ale nic mu na razie nie mówcie).


nie wiem o co chodzi, ale szkoda ze nie wpadniesz preludą :P

EmerytRs2 - Czw 24 Maj, 2012

najlepsza krakowska i Wiejska na placu imbramowskim w krk !!
pychota :faja:

fydi - Pią 25 Maj, 2012

michool_vt napisał/a:
chwile nieuwagi i zayebalem w ogranicznik pasow


co karwa? :D Twój poziom prowadzenia auta zbliża sie niebezpiecznie do mojego, kiedy to próbowałem przestawiać krawężniki citroenem. Apeluję do Ciebie! Ogarnij się :D

michool_vt - Pią 25 Maj, 2012

fydi napisał/a:
co karwa? :D Twój poziom prowadzenia auta zbliża sie niebezpiecznie do mojego, kiedy to próbowałem przestawiać krawężniki citroenem. Apeluję do Ciebie! Ogarnij się :D
Milordzie! Ty wtedy walczyłeś! pieknie szło! ale kraweznik mocarny był, ja natomiast jechalem jakies 50km/h i troche przysypialem..
Loko - Pią 25 Maj, 2012

michool_vt napisał/a:
fydi napisał/a:
co karwa? :D Twój poziom prowadzenia auta zbliża sie niebezpiecznie do mojego, kiedy to próbowałem przestawiać krawężniki citroenem. Apeluję do Ciebie! Ogarnij się :D
Milordzie! Ty wtedy walczyłeś! pieknie szło! ale kraweznik mocarny był, ja natomiast jechalem jakies 50km/h i troche przysypialem..


Pamietam jak dziś: "Fydi to jest prze chuj, napierdala ogniem i nawet migacze na krzyzówkach włącza" :rotfl:

Marek23 - Pią 25 Maj, 2012

W dzień Krakowska, katowicka to koszmar na początku. Jadąc pod kraków nawet bym się nie zastanawial.
anjas - Pią 25 Maj, 2012

Pojechałem katowicka, było w sumie ok. Najwiecej odstalem pod Oswiecimiem, wcześniej jakoś szło :)
fydi - Sob 26 Maj, 2012

Loko napisał/a:
michool_vt napisał/a:
fydi napisał/a:
co karwa? :D Twój poziom prowadzenia auta zbliża sie niebezpiecznie do mojego, kiedy to próbowałem przestawiać krawężniki citroenem. Apeluję do Ciebie! Ogarnij się :D
Milordzie! Ty wtedy walczyłeś! pieknie szło! ale kraweznik mocarny był, ja natomiast jechalem jakies 50km/h i troche przysypialem..


Pamietam jak dziś: "Fydi to jest prze zły czlowiek, szybko leci ogniem i nawet migacze na krzyzówkach włącza" :rotfl: :rotfl:


Mogę nie ogarniać jazdy, ale migacze zawsze będę włączał :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Bart - Sob 26 Maj, 2012

fydi napisał/a:


:>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group