To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Przejazd samochdoem do UK

Jakarti - Pon 04 Cze, 2012

spoko, to ogarne tel i podesle Ci na PW
Drone - Wto 05 Cze, 2012

M napisał/a:
Ja mam zwyczaj wyjeżdzać o drugiej w nocy zazwyczaj :)
Głównie po to żeby śmignąć prez Polandię zanim ktokolwiek wyjedzie na drogę do pracy :)
Czyli realnie 100km/h srednia przy 150 tempomatowym.


Ja ostatnio jeździłem parę razy trasę Warszawa-Eindhoven.
Czas który podaje google, zawsze mi się sprawdzał.
Utrzymywałem nieco niższą prędkość (120-130km/h) i częściej tankowałem (LPG).

Teraz będziesz miał autostradę do Warszawy, więc godzinę zaoszczędzisz. Później nieco czasu możesz nadrobić do granicy z Niemcami, bo na polskiej A2 jest luz i jak się chce, to można jechać szybciej.
Po Niemcowni już średnio zawojujesz, bo ruch jest na tej trasie ogromny, zwłaszcza jak się już Berlin minie :/ Wygląda to trochę jak Marszałkowska, tylko samochody się przesuwają się szybciej.
Prawie na pewno złapiesz korek na autostradzie w jednym z dwóch miejsc (okolice Hannoveru, lub przy Zagłębiu Ruhry).
Ja bym nie zakładał czasu przejazdu na tej trasie krótszego niż 1h od tego z google, bo możesz się nieprzyjemnie zdziwić.

M - Wto 05 Cze, 2012

Dobre info - dzięki. Google fajnie liczy czasy bo używa do tego danych zbieranych z urządzeń mobilnych czyli najbardziej realne co może być.
Jakarti - Wto 05 Cze, 2012

Drone napisał/a:
bo ruch jest na tej trasie ogromny, zwłaszcza jak się już Berlin minie :/ Wygląda to trochę jak Marszałkowska, tylko samochody się przesuwają się szybciej.


niezle..
nie sadzilem ze az tak :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group