To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - SUBARU w Warszawie

Vlodarsky - Czw 14 Cze, 2012

Marcel napisał/a:
Jaco masz tutaj samych znawców zdecydowanie ci super doradzą


Marcel tu raczej chodzi o sprawdzenie samochodu a nie internetowe porady...

Jaco napisał/a:
Ogłoszenie raczej rzeczowe, ale wiadomo jak to bywa z ogłoszeniami. Chodzi tylko o sprawdzenie, czy samochód jest czegoś warty, czy może ktoś zrobił ładne zdjęcia, a auto to złom.

Jaco - Czw 14 Cze, 2012

Vlodarsky napisał/a:
Marcel napisał/a:
Jaco masz tutaj samych znawców zdecydowanie ci super doradzą


Marcel tu raczej chodzi o sprawdzenie samochodu a nie internetowe porady...

Jaco napisał/a:
Ogłoszenie raczej rzeczowe, ale wiadomo jak to bywa z ogłoszeniami. Chodzi tylko o sprawdzenie, czy samochód jest czegoś warty, czy może ktoś zrobił ładne zdjęcia, a auto to złom.



Dokładnie, jak ktoś ma jechać 350 km tylko po to,żeby okazało się, że na żywo to juz tak fajnie nie wygląda to tak średnio wychodzi. Dużo tu ludzi w warszawki i myślałem, że może ktoś przy okazji by tylko zerknął.


Samochodem interesuje się kolega i już się troszkę najeździł oglądać "perełki" zachwalane, przez sprzedających...

PiTT - Czw 14 Cze, 2012

mogę się zapytać o to subaru, znajomy znajomego tam pracuje ;)
a tak swoją drogą kolega z forum subaru o nicku zając (czy jakoś tak) pracuje w AA ;)
tak na marginesie o AA mógłbym sporo napisać, o tym jakie mają zasady przy przyjmowaniu auto i sprzedawaniu swoich...
ogólnie lepiej u nich kupić auto wstawione w komis niż ich "własne"
ale sprzedając u nich furę trzeba liczyć się z tym że spoooooorrrrroooooo będą chcieli zarobić :]

pablonas - Czw 14 Cze, 2012

Jaco napisał/a:
Dużo tu ludzi w warszawki i myślałem, że może ktoś przy okazji by tylko zerknął.

Proszę tylko pamiętać, że Subaru to dość specyficzne auta i trzeba wiedzieć na co patrzeć. Dobrze też jeśli ktoś kto ogląda "osłuchał" już kilka subaraków i umie odróżnić stosunkowo niegroźny piston slap od panewki o_O
Subaru wydaję z siebie różne dźwięki niespotykane w innych autach ale nie zawsze te dźwięki muszą świadczyć o jakiejś grubej awarii.

Na marginesie. Zapisz się na forum.subaru.pl, mamy tam sporo ogłoszeń, może coś dla siebie wybierzesz.

Yarko - Czw 14 Cze, 2012

pablonas, +1
Jaco - Czw 14 Cze, 2012

pablonas napisał/a:
Jaco napisał/a:
Dużo tu ludzi w warszawki i myślałem, że może ktoś przy okazji by tylko zerknął.

Proszę tylko pamiętać, że Subaru to dość specyficzne auta i trzeba wiedzieć na co patrzeć. Dobrze też jeśli ktoś kto ogląda "osłuchał" już kilka subaraków i umie odróżnić stosunkowo niegroźny piston slap od panewki o_O
Subaru wydaję z siebie różne dźwięki niespotykane w innych autach ale nie zawsze te dźwięki muszą świadczyć o jakiejś grubej awarii.

Na marginesie. Zapisz się na forum.subaru.pl, mamy tam sporo ogłoszeń, może coś dla siebie wybierzesz.


Dzięki za sugestie, przekaże, bo jak napisałem autko nie dla mnie.

pcs - Czw 14 Cze, 2012

mozna sobie go sluchac pol dnia, w tym silniku leca uszczelki glowicy i wypala 4ty tlok + rozne posrednie perturbacje. Panewki sie w 2.0 przekrecaly. Przy tym przelocie silnik moze juz spokojnie do remontu, bo te motory sa deko wadliwe. Najprosciej zaczac od bodaj zawartosci dwutlenku wegla w plynie chodniczym, zeby sprawdzic czy uszczelki juz puscily.

Ja mam taki silnik w forku i po gruntownym tescie przed zakupem sprzedawca mi opuscil kilka tys na remont. Auto mialo 105tys. km przelotu. Moje amatorskie oko na jazdach probnych ocenilo go zas wzorowo.... Osobiscie wolalbym kupic z juz uszkodzownym motorem i naprawic po swojemu, moj po remoncie sprawuje sie wysmienicie.

pablonas - Czw 14 Cze, 2012

pcs, gdzie robiłeś test co2 i później wymianę uszczelek? Mam swój typ, ciekawe czy właściwy...
Mick - Pią 15 Cze, 2012

pablonas napisał/a:
pcs, gdzie robiłeś test co2 i później wymianę uszczelek? Mam swój typ, ciekawe czy właściwy...


prawdopodobnie taki serwis z Mysiadła



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group