To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Ja pierdole skasowali mi najstarszego malara!!

bizon - Czw 14 Cze, 2012

wspolczuje :/
Vlodarsky - Czw 14 Cze, 2012

I ja współczuję...
Rasputin - Czw 14 Cze, 2012

Ma ktoś sprawdzonego rzeczoznawcę z PZM'otu(tam był sprawdza ubezpieczony)?
was79 - Czw 14 Cze, 2012

Jak widać dotyczy to wielu osób - artykuł sprzed chwili: http://wyborcza.biz/finan...we_starego.html
Rasputin - Czw 14 Cze, 2012




A rano wyglądał jeszcze tak:

Sprawca to rocznik 28 i pomylił lewą z prawą stroną przeciął dwa pasy pod prąd, ja go po drodze trafiłem a on przez środek przejścia dla pieszych(dobrze,że nikogo nie trafił) zatrzymał sie na stoisku z truskawkami :wall: Jak później twierdził,żona mu kazała kupic truskawki więc jak zobaczył stoisko to postanowił podjechać pod nie jak do McDrive.
Pewnie potrzebne mu były do drina :]
Jutro oględziny i zaczynamy odbudowę :faja: Mam nadziej,ze w przyszłym tygodniu będzie do odbioru bo mam przy nim jeszcze troche do zrobienia :/
Na kasę nie liczę bo znając polskie krętactwo to dostane z 500zł góra.

P.S. Uratowały mnie płyty chodnikowe w ilości osimiu sztuk,które dwa dni temu wrzuciłem do bagażnika aby troche sklepać resor :] W innym wypadku pewnie by to gorzej wyglądało :/

budzik - Czw 14 Cze, 2012

Ja jebie ale ch.ujowo :( . Zawieszenie nie dostalo?
Jacek - Czw 14 Cze, 2012

ogarniesz :*
rasta - Czw 14 Cze, 2012

dobre, jacek teraz wozi 6 workow z zaprawa murarska kazdy po 125 by sklepac nowy resor, bo malar stal jak koza.
Rasputin - Czw 14 Cze, 2012

Cytat:
Zawieszenie nie dostalo?

Raczej nie,koło prawe tylko zblokowało o rant błotnika.
Do wymiany pas przedni,prawy błotnik oraz maska. Podłoga bagażnik do wyciągnięcia (tak blacharz mówił) i na szczęście prawe nadkole nie dostało za mocno(tam są numery nadwozia). Pasy przednie mam 4 więc mam nadzieje,że jakis ori sie tam znajdzie a nie samo rzemiosło. Błotniki też mam. Lampy, kierunki tez z pare nowych kompletów sie znajdzie.
Najgorzej ze zderzakiem oraz maską (pierwsza seria). Te będę musiał wykręcić z 79 który gnije pod domem. Znaczek nie ucierpiał..uff :] Niestety halogeny zakupione ze dwa miesiące temu poszły się jebać :wall: Aha i zbiorniczek płynu hamuclowego do wymiany - ucieło oba krućce.

Jacek - Czw 14 Cze, 2012

rasta napisał/a:
dobre, jacek teraz wozi 6 workow z zaprawa murarska kazdy po 125 by sklepac nowy resor, bo malar stal jak koza.

nabieram masy :lol2:
malar dawno sprzedany. pojechał do Zgorzelca o własnych siłach :]

Raspi, dasz radę! szkoda tych halogenów

Bonczek - Czw 14 Cze, 2012

Powodzenia i współczuje!
B-Rey - Czw 14 Cze, 2012

Kurde, i kolejna taka akcja :/ . Dobrze że się nie łamiesz i działasz dalej ;)
Mick - Czw 14 Cze, 2012

Rasputun, możemy podjechać w weekend do mojego wuja obejrzeć tego Wartburga i wpadniemy do niego do piwnicy, na pewno jakiś zderzak z malara się znajdzie :)
budzik - Czw 14 Cze, 2012

Jakim cudem urwalo ci zbiornik plynu hamulcowego?
Barejka - Czw 14 Cze, 2012

Rasputin, wybacz ze spytam ale na tych oponach miales jechac po europie? przeciez one maja kilkanascie lat a moze wiecej :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group