To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - BMW 325d e36 zepsute

itr 911 - Pon 06 Sie, 2012

Młody Papież napisał/a:
najwygodniej zadzwonić do jakiegoś 'autoskupu' zza wycieraczki
przeważnie goście przyjezdzają lawetą, składają jeden podpis bez pytania i wypłacają wczesniej telefonicznie umówione kilka stówek
bardzo wygodne rozwiązanie
polecam :)


Lepiej niech zostanie na forum :jupi:

ps. ja też przyjadę lawetom i o nic nie będę pytał tylko dam te kilka stówek (dwie-trzy :rotfl: )
i jakby mnie nigdy nigdy nie było powaga!!! ;D

Kuner - Pon 06 Sie, 2012

Jakby itr nie dotarł to zrobię identycznie :) I nie dośc że zostanie na forum, to jeszcze u fana marki :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
siema - Pon 06 Sie, 2012

Kuner napisał/a:
Jakby itr nie dotarł to zrobię identycznie :) I nie dośc że zostanie na forum, to jeszcze u fana marki :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Uwazam, ze w takim razie powinien ja wziac Czesio: nie dosc ze fan marki z forum, to jeszcze znany kolekcjoner podobnych egzemplarzy.

M - Pon 06 Sie, 2012

Handlarzyki :)
itr 911 - Pon 06 Sie, 2012

Kuner napisał/a:
Jakby itr nie dotarł to zrobię identycznie :) I nie dośc że zostanie na forum, to jeszcze u fana marki :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


To ja jestem fanem bo juz mam jedno bemke w stajni!!! ;D

Anonymous - Pon 06 Sie, 2012

itr 911 napisał/a:
Kuner napisał/a:
Jakby itr nie dotarł to zrobię identycznie :) I nie dośc że zostanie na forum, to jeszcze u fana marki :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:


To ja jestem fanem bo juz mam jedno bemke w stajni!!! ;D


Nie nie nie !! To ja jestem fanem marki ! I tego nie trzeba udowadniać :D

Kuner - Pon 06 Sie, 2012

Przebijam Was. Mam obecnie dwie e30 i to nawet własne :rotfl: :rotfl:
A na placu do tego dwie e36 klientów :) :rotfl:

Aha... i ja nie na handel żeby nie było :) Dla siebie, bo do jeżdżenia obecnie mam chiński skuter bo e30stki się budują :(

itr 911 - Pon 06 Sie, 2012

No ja was nie przebiję (szczególnie Czesia znanego kolekcjonera tej zacnej marki :faja: ), ale...byłem pierwszy i jak są anse to śmiało na gołe klaty możem iść ;D

Może tak sprzedający się odezwie bo tu walka na prawie na noże a nikt nie klepną kto bierze :>

Kuner - Pon 06 Sie, 2012

ehh.. szkoda że to forum.. u jakiś obcych to bym cenę podbijał :rotfl:
Anonymous - Pon 06 Sie, 2012

:rotfl:
pP - Pon 06 Sie, 2012

nawet kosztem 200-300zł mniej za auto

auto po prostu wyswietliło jakis błąd i po prostu nie zapala, wiem ze jeden błotnik jest innego koloru bo mial stluczke i wymienil blotnik p&p ale nie zdarzyl pomalować, jutro pogadam z kolega, pewnie nr napisze chetnym i po problemie :)

itr 911 - Pon 06 Sie, 2012

pP napisał/a:
nawet kosztem 200-300zł mniej za auto


O rzesz karwa :rotfl: :rotfl: :rotfl:

No nic czekamy na cenę!

ps.Czesiu walczysz jeszcze w tej sytuacji czy tylko Kuner dla mnie konkurencją? ;D

Anonymous - Pon 06 Sie, 2012

Czekam ,
Kamill - Pon 06 Sie, 2012

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
itr 911 - Pon 06 Sie, 2012

:rotfl: :rotfl: :rotfl:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group