To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Auto z kierownica po prawej w 2013

Barejka - Pią 26 Paź, 2012

pit, nie czytasz uwaznie :P to ma byc do jazdy na codzien czyli takiej normalnej i ewentualnie jak pojade na jakies dziewuchy do innej miesciny wyrwane na nk to zeby w trasie tylko szybciej poleciec, awd tylko w zimie by dostawalo :P
Bonczek - Pią 26 Paź, 2012

Barejka nie wiem jak u Ciebie ale ja np. z czymś takim nie potrafię u siebie walczyć. Mam swój styl jazdy i jakim bym nie jechał samochodem próbuję go uskuteczniać - a im bardziej auto może tym lepiej :jupi:
Yarko - Pią 26 Paź, 2012

Barej, musisz sam podjąć decyzję czym chcesz jeździć, wszystkie za i przeciw już znasz, ja dodam tylko tyle, dla wielu z nas motoryzacja to wielka pasja ( w moim przypadku od zawsze ) i warto spełniać swoje marzenia, ale nic ponad siły, bo efekt będzie odwrotny
Bonczek - Pią 26 Paź, 2012

Yarko napisał/a:
[b]ale nic ponad siły, bo efekt będzie odwrotny


Zależy co w życiu daje Ci szczęście i jak bardzo potrafisz być asertywny :faja:

PieQt - Pią 26 Paź, 2012

Będzie jakiś link do przepisów?

Po wypadku pod myslenicami z węgierskimi (chyba) motocyklistami, jakoś nie jestem zwolennikiem samochodów z kiera po prawej. Poza tym niekoniecznie chciałbym, żeby jakiś kierowca z ambicjami cały wychylił się na czołówkę ze mną

Bonczek - Pią 26 Paź, 2012

PieQt, kurde w innych krajach da się takimi autami jeździć legalnie, a w Niemczech jak przełożysz sobie RHD na LHD i nie masz miliona potwierdzeniem na to, że wszystko zgodnie z prawem to Ci zabiorą dowód, a auto wyląduje na parkingu policyjnym. Moim zdaniem powinno się dać rejestrować normalnie RHD.
pit - Pią 26 Paź, 2012

BAREJKA to jest prawda :
:<
Bonczek napisał/a:
Barejka nie wiem jak u Ciebie ale ja np. z czymś takim nie potrafię u siebie walczyć. Mam swój styl jazdy i jakim bym nie jechał samochodem próbuję go uskuteczniać - a im bardziej auto może tym lepiej :jupi:

arssss - Sob 27 Paź, 2012

pit napisał/a:
BAREJKA to jest prawda :
:<
Bonczek napisał/a:
Barejka nie wiem jak u Ciebie ale ja np. z czymś takim nie potrafię u siebie walczyć. Mam swój styl jazdy i jakim bym nie jechał samochodem próbuję go uskuteczniać - a im bardziej auto może tym lepiej :jupi:


+miljon

PieQt - Sob 27 Paź, 2012

Bonczek napisał/a:
PieQt, kurde w innych krajach da się takimi autami jeździć legalnie, a w Niemczech jak przełożysz sobie RHD na LHD i nie masz miliona potwierdzeniem na to, że wszystko zgodnie z prawem to Ci zabiorą dowód, a auto wyląduje na parkingu policyjnym. Moim zdaniem powinno się dać rejestrować normalnie RHD.


Może chodzi o mentalność ludzi, z 2 strony jak "angol" jedzie przede mną to zawsze jedzie jak potłuczony - więc chyba łatwo nie jest ;-)

Barejka - Sob 27 Paź, 2012

dzieki temu bedzie mozna spelnic jakies motoryzacyjne marzenie, na ktore mnie nie bedzie nigdy stac. Nikt z Was o takim czyms nie myslal? Sam jestem przeciwnikiem, ale opcja moze byc ciekawa ;) tylko dla mnie chyba nie zrobili jeszcze auta :D nic nie bedzie tak szybkie jak 106 :P do tego czasi w cenie zlomu, naprawe mozna wykonac w drodze chocby po ciemku. Kolejne auto musi byc szybkie ale bez przesady no i w miare mlode
Bonczek - Sob 27 Paź, 2012

PieQt napisał/a:
Może chodzi o mentalność ludzi


Coś w tym może być ;)

Anonymous - Sob 27 Paź, 2012

Barej Ty sie tym M3 z Radomia zainteresuj,to podobno naprawde dobry fur jest,i cene ma dobrą,jak ja byłem na temacie to kosztował 5k wiecej
pit - Sob 27 Paź, 2012

jak bedzie można rejestrować u nas to te auta już nie będą tak tanie heheh, chyba że się samemu przywiezie ;)
Barejka - Sob 27 Paź, 2012

jakbym pokazal sie w beemce to nie mialbym zycia na wsi, ziomki by mnie palcami wytykali ;D
Bart - Sob 27 Paź, 2012

Bonczek napisał/a:
PieQt, kurde w innych krajach da się takimi autami jeździć legalnie, a w Niemczech jak przełożysz sobie RHD na LHD i nie masz miliona potwierdzeniem na to, że wszystko zgodnie z prawem to Ci zabiorą dowód, a auto wyląduje na parkingu policyjnym. Moim zdaniem powinno się dać rejestrować normalnie RHD.


Wszystko prawda ale np. w takich Niemczech z kierownicą po prawej stronie jeżdżą jakieś lotusy, skyline'y, stare miniaki i rollsy, w normalnym świecie nikt nie wpadnie na to, żeby przywieźć z anglii passata tdi bo będzie 4 tys. zł taniej :>



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group