To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Skradziono Seata Ibiza Cupra WY3833F - Warszawa

Anonymous - Pon 12 Lis, 2012

Osz karwa ,przykra sprawa :/
Huyom obcinac ręce !!!!

karoluPL - Pon 12 Lis, 2012

wrzuce tego linka z FB na fanpage'a co ma niemalże 30tyś lajków, troche wiekszy rozrzut będzie, moze ktoś coś wie gdzie teraz stoi, czy coś.

tak czy inaczej powinien się znaleźć przynajmniej jakiś trop, w końcu warszawa jest dosyć grubo monitorowana..

Rasputin - Pon 12 Lis, 2012

O karwa współczuje!!!
Koleżanece 3 tygodnie temu na Rakowieckiej o godz.13 pod.je.bali Paska B6 TDI.
Policja przyjechała i zaproponowała przejażdżkę po sąsiednich ulicach. Okazało się,że stał pare ulic dalej. Oczywiście zamki i stacyjka roz.jeb.ane ale fura wróciła do właścicieli. Moze spróbuj pojeździć po okolicach.

Vlodarsky - Pon 12 Lis, 2012

Myślę, że Grzesiek pojeździł całą noc.
Załamka...

Greg - Pon 12 Lis, 2012

Jeździłem od 23 do 3.30 z przerwą na składanie zeznań. Pół Ochoty objechane.

Nic.

Gdyby ktoś miał jakieś kontakty "mafijne" czy pochodne to będę wdzięczny - mogę furę nawet odkupić.

Gdyby ktoś miał jakieś kontakty w Policji albo innych służbach to będę wdzięczny - chciałbym aby utrzymali tą sprawę jako świeżą bo auto może za 203 dni się przemieścić w jakiś sposób, nie wiadomo.

ITD i Straż Graniczna też ma go szukać.

Jacek - Pon 12 Lis, 2012

Greg napisał/a:
Gdyby ktoś miał jakieś kontakty "mafijne" czy pochodne to będę wdzięczny

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: o KÓRWA GRUBO :rotfl:

Barejka - Pon 12 Lis, 2012

a moze to jedna i ta sama grupa? znaja ochote bo i wyszukuja okazji :wall:
Greg, trzymam kciukasy zeby sie znalazlo ;)

206 Gti - Pon 12 Lis, 2012

Mam nadzieję, że sie znajdzie - trzymam kciuki.

Kluczem jest kontakt do właściwych osób - związanych ze środowiskiem.

Kuner - Pon 12 Lis, 2012

Ehh.... najgorsze że dzisiaj na 80% auto już jest rozebrane. Takich samochodów nie kradnie się dla całego auta, a jego poszczegolnych części. Trzymam baaardzo mocno kciuki by sie znalazło.

Swoją drogą - w ciekawej okolicy mieszkam w takim razie :/

PiTT - Pon 12 Lis, 2012

słaba akcja, ale najlepszym przykładam że fura może się znaleźć jest mps Carlosa
jeździli nim przez pół roku po wawie :>
oby się znalazł
standardowy motyw jest taki, że podprowadzają Ci furę, odstawiają kilka ulic dalej i czekają...
jeśli nie ma większego zainteresowania to ograniają dalej furę
dlatego warto temat pilnować
a nie możesz spróbować pogadać z jakąś korporacją?
jakiś grosik czy coś, może tam by się coś dało podziałać

206 Gti - Pon 12 Lis, 2012

PiTT napisał/a:
jakiś grosik czy coś, może tam by się coś dało podziałać


Bardzo dobry pomysł!

Shymek - Wto 13 Lis, 2012

http://www.racingforum.pl...17-t104578.html

Twoja nie miała akurat takich felg?

Pirania - Wto 13 Lis, 2012



https://www.facebook.com/events/173444706127960/

Greg - Wto 13 Lis, 2012

Jacek napisał/a:
Greg napisał/a:
Gdyby ktoś miał jakieś kontakty "mafijne" czy pochodne to będę wdzięczny

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: o KÓRWA GRUBO :rotfl:

Nie widze w tym nic śmiesznego. Ostatnio tak się jakieś auto znalazło - ktoś znał kogoś, szepnęli kilka słów i udało się je wykupić zanim je ruszyli.

Od razu po kradzieży dzwoniliśmy na kilka największych korpo taxi - podali to przez radio.

Znajomy znajomego zna kogoś kto zna kogoś... w takim wołomińskim środowisku, dostali cynk i VIN żeby nie ruszać, ale póki co bez odzewu. Nie wiadomo czy to oni / pochodni.

Cała okolica została dokładnie przeszukana - wszystkie zakamarki po obu stronach Grójeckiej, spory kwadrat - łącznie z ul. Instalatorów i tymi terenami przemysłowymi, osiedlem na Włodarzewskiej, okolice szpitala na banacha itd. Marki i Zielonkę też przejechałem ale tylko główniejsze drogi niestety. Ani śladu.

Gdyby ktoś miał gdzieś jakieś wtyki w Policji np. żeby bardziej zwrócili na to uwagę to będę wdzięczny.

Gaydek już zainterweniował, dzięki chłopie!

Miałem felgi z cupry:


Dzięki za zainteresowanie. Udostępniajcie proszę wydarzenie, postujcie, zapraszajcie znajomych - im większy szum tym te ch*je będą się bardziej bać. słyszałem wczoraj że szefowi ziomka zayebali Volvo, zrobił srogie zamieszanie i po 2 tyg. odstawili mu je pod dom...

Walle - Wto 13 Lis, 2012

Nie chcę być sceptyczny, ale jakie srogie zamieszanie trzeba zrobić, żeby odstawili Ci auto pod dom?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group