To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP, RPP...] SEZON 2013

Przem_106 - Czw 06 Gru, 2012

Info z pierwszej ręki odnosnie Rajdu Bałtyku:
"Rajd będzie w RPP asfaltowy. Ilość odcinków na razie nieznana. Baza najprawdopodobniej w ErgoArenie"

a jesli asfalt, to takie mini przypomnienie
http://www.youtube.com/watch?v=wsueat6YIXY

qbus - Czw 06 Gru, 2012

To chyba taki bardzo podobny do Mazowieckiego?
106 - Czw 06 Gru, 2012

czy szuter czy asfalt pewnie i tak bedzie swiecil pustkami :/ za daleko...
Bad-i - Czw 27 Gru, 2012

Panowie jakie macie plany na starty? Byc moze pojawi sie ciekawa opcja dla 2-3 zalog
Przem_106 - Czw 27 Gru, 2012

Co masz na myśli?
Zastanawiam się, czy na szybko i trochę na siłę wstawiać klatkę i lecieć Lotos? Tyle, że jest po asfalcie :/ i to mnie trochę hamuje.

CHRZANEK - Czw 27 Gru, 2012

Przem_106 napisał/a:
a jesli asfalt, to takie mini przypomnienie
http://www.youtube.com/watch?v=wsueat6YIXY


Krzysiu Kubiak :)

W 2002 roku pierwsze 2 rajdy w RSMP jechaliśmy z Piotrkiem Wypychem właśnie Krzyśkowym samochodem... Gośc potem chyba 2 razy wyjął tym saxo generalkę w RPP... Tajperów nie było ale kilka szybkich 2litrówek uleczył...

Kuner - Nie 30 Gru, 2012

Z racji, że auto mam w 99% zrobione to planuje (jak co roku, ale wychodzi jak wychodzi) opędzić 4-5 rajdów. Kasa na świdnice jest (miała byc na szperę i najkrótsze, ale postanowiłem pojeździć niż ciągle pakować w auto). Na mazowiecki na pewno się znajdzie bo to prawie pod domem. A o reszcie myślę, że jakoś to będzie :) W planach Rzeszów i Cieszynka.

Ale jak to wyjdzie to cholera wie :)

Bad-i - Wto 01 Sty, 2013

Przem_106 napisał/a:
Co masz na myśli?
Zastanawiam się, czy na szybko i trochę na siłę wstawiać klatkę i lecieć Lotos? Tyle, że jest po asfalcie :/ i to mnie trochę hamuje.


Będę miał możliwość wystawienia teamu na 2-3 rajdy ;)

106 - Wto 01 Sty, 2013

grubo :>
GeKo - Wto 01 Sty, 2013

Chętnych będzie sporo :D
Bad-i - Wto 01 Sty, 2013

106 napisał/a:
grubo :>


Nie będzie to jak w X-Raidzie ale chcemy szczególnie podczas Mazowieckiego zrobić fajne szoł.

Kuner - Wto 01 Sty, 2013

to gdzie mam przesłać ofertę w wolnej chwili? :)


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Bad-i - szczerze to strzeliłeś sobie w kolano pisząc coś takiego na forum :) Zamęczą Cie :rotfl: :rotfl:

Bad-i - Wto 01 Sty, 2013

Kuner napisał/a:
to gdzie mam przesłać ofertę w wolnej chwili? :)


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Bad-i - szczerze to strzeliłeś sobie w kolano pisząc coś takiego na forum :) Zamęczą Cie :rotfl: :rotfl:


Czemu? U nas jest i tak 2-3 którzy jezdza

Przem_106 - Wto 01 Sty, 2013

Ja czekam na info ze strony Rallylandu. Jeśli dopuszczą w 2013r.auta bez klatek, to cały sezon jeżdżę tam, no i może pod koniec roku wstawię klatkę i pomyślę o czymś grubszym.

Jeśli nie, to klatkę trzeba będzie wstawiać chyba już niedługo żeby zdążyć przed Lotosem, a może .....................................mazowieckim? ^^D

Najgorszy jest tylko brak formy, ale może przez pół roku da się coś przypomnieć?
Bad-i, jeśli będziesz chciał podzielić się większą ilością szczegółów, to wiesz pod jakim nickiem mnie znaleźć :)

rundi - Śro 02 Sty, 2013

Bad-i napisał/a:
Kuner napisał/a:
to gdzie mam przesłać ofertę w wolnej chwili? :)


:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Bad-i - szczerze to strzeliłeś sobie w kolano pisząc coś takiego na forum :) Zamęczą Cie :rotfl: :rotfl:


Czemu? U nas jest i tak 2-3 którzy jezdza


Jeśli Cię interesuje 500 R3T w zespole to podeślij szczegóły na priv , ponieważ jeszcze nie ma żadnych umów podpisanych i na dzień dzisiejszy jedziemy za własne.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group