To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Czy płacił ktoś kiedyś za seks?

Mrozu - Pią 28 Gru, 2012

martin.h napisał/a:
Mrozu napisał/a:
żałosne jest płacić za sex przez zdrową osobę


A dlaczego tak uważasz?

Wg. mnie to normalna sprawa, chcesz poczytać książkę idziesz do biblioteki, napić się piwa idziesz do pubu, masz ochotę na seks, a nie masz stałej dziewczyny korzystasz z usług "koleżanki".

I żebyśmy mieli jasność, ja nie mam tutaj na myśli bułgarki czy rumunki z tankszteli, jest wiele pięknych polskich studentek, które potrzebują wsparcia, kjażdy jest zadowolony :]


Zdecydowanie bardziej wolałbym iść do klubu, dobrze się pobawić i wrócić z jakąś dziewczyną niż iść na godzinę do "koleżanki" i jej jeszcze za to płacić.

PiTT - Pią 28 Gru, 2012

no name napisał/a:
hehe, patrząc po ankiecie to agentury nie mają prawa istnieć bo nikt nie chodzi :rotfl:

ja po ostatniej ankiecie z liceum dot. używania narkotyków, nigdy nie wypełniam nic szczerze... :D
oczywiście okazało się że tylko 1 z 30 osobowej klasy nie miała styczności z drugami...
jak się można domyślać wyniki "tajnej" ankiety zostały przedstawione rodzicom na wywiadówce :lol2:

karoluPL - Pią 28 Gru, 2012

PiTT napisał/a:
wyniki "tajnej" ankiety zostały przedstawione rodzicom na wywiadówce


i każdy mówił rodzicom, ze jest tym jednym, wybranym? ;D

przeyebane z tym jak ktoś miał jakieś rodzeństwo w tej klasie, wtedy ta wymówka nie siada :/

PiTT - Pią 28 Gru, 2012

no raczej :D
ogólnie po chooju fest z tymi psychologami szkolnymi :wall:

M - Pią 28 Gru, 2012

PiTT twój psycholog szkolny miał na nazwisko Samson?
:lol2:

Anonymous - Pią 28 Gru, 2012

Mnie przez cała szkołe srednia do jakis psychologów wysyłali,qurwa juz myslałem ze naprawde któremus yebne
PiTT - Pią 28 Gru, 2012

M napisał/a:
PiTT twój psycholog szkolny miał na nazwisko Samson?
:lol2:

tak i wspominał mi o swoim ulubieńcu o imieniu Maciej... :>

:rotfl:

roj - Pią 28 Gru, 2012

Mrozu napisał/a:
martin.h napisał/a:
Mrozu napisał/a:
żałosne jest płacić za sex przez zdrową osobę


A dlaczego tak uważasz?

Wg. mnie to normalna sprawa, chcesz poczytać książkę idziesz do biblioteki, napić się piwa idziesz do pubu, masz ochotę na seks, a nie masz stałej dziewczyny korzystasz z usług "koleżanki".

I żebyśmy mieli jasność, ja nie mam tutaj na myśli bułgarki czy rumunki z tankszteli, jest wiele pięknych polskich studentek, które potrzebują wsparcia, kjażdy jest zadowolony :]


Zdecydowanie bardziej wolałbym iść do klubu, dobrze się pobawić i wrócić z jakąś dziewczyną niż iść na godzinę do "koleżanki" i jej jeszcze za to płacić.

zgodzę się z Mrozem, że lepiej wyrwać samemu bo jest to (oprócz finalnej gratyfikacji :D ) gra, która sprawia radochę ale z drugiej strony jakbym miał w jeden wieczór poznać pannę w klubie i zaciągnąć do łóżka to myślę, że higieniczniej byłoby wziąć coś z agencji :lol2:

GeKo - Pią 28 Gru, 2012

Martin, zmień pytanie. Bo na razie to wielu odpowiadających żyje w dużej nieświadomości sądząc że nikt za to nie płaci :rotfl:
Qukie - Pią 28 Gru, 2012

ja płaciłem, ale tylko w naturze :*
bizon - Pią 28 Gru, 2012

ja wole polowanie, nawet bez ewentualnego finalu niz isc i zaplacic. wieksza adrenalina i fun. no i mozna potanczyc na grubo ;D
Cassis - Sob 29 Gru, 2012

Bonczek napisał/a:
Kiedyś na 3 roku chyba, jako studenci liczący grosz, liczyliśmy czy taniej jest skoczyć do burdelu czy pójść do klubu i stamtąd wyjąć jakąś typiarę - koszty liczyliśmy od wyjścia z domu do powrotu :]


W przypadku drugiej opcji nigdy nie masz pewności czy zaruchasz.


Ale zawsze można zapytać czy rucha się od razu czy trzeba z nią łazić.

Chloru - Sob 29 Gru, 2012

http://www.joemonster.org...czyzny_rachunki

:rotfl:

Chloru - Sob 29 Gru, 2012

http://www.joemonster.org...czyzny_rachunki

:rotfl:

Mucha - Sob 29 Gru, 2012

bizon napisał/a:
mozna potanczyc na grubo ;D


tu się akurat Bajzon zna, widziałem, nadal się boję że istniec może coś grubszego :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group