To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Subaru - prośba

Jakarti - Pon 04 Lut, 2013

pcs napisał/a:
Chyba ze chodzi o to zeby zgarnac kwote wg. wyceny ASO, naprawic u Jarka za pol ceny a reszte schowac. Ale to troche traci oszustwem.

o tym samym pomyslalem ale Walle zaprzecza wiec mu wierze :)

Walle - Pon 04 Lut, 2013

Chłopaki, kumpel od 3 msc jest bez auta, więc rzeczywiście chodzi tylko o to, żeby zamknąć tą sprawę naprawą fury....
Tomcat - Śro 06 Lut, 2013

Ja zupełnie nie rozumiem w czym jest problem... Kolega odstawia auto do tego ASO które ma najlepszą blacharnie i lakiernie, robi bezgotówkowo i ma wszystko w dupce, a warsztat buja się z ubezpieczycielem. W razie czego polecam stronę internetową Rzecznika Ubezpieczonych, są tam odpowiedzi na wszystkie takie typowe problemy z powołaniem na odpowiednie przepisy, wyroki sądów itp... Sam walczę własnie z PZU w ten sposób :)
Walle - Śro 06 Lut, 2013

Właśnie obdzwonilismy wszystkie ASO w Wawie. Żaden nie daje gwarancji, że przyjmie auto. Mówią, proszę przywieźć, wycenimy (1000PLN) i zobaczymy czy przyjmiemy. Także sprawa nie jest taka prosta....
GeKo - Śro 06 Lut, 2013

Jaka paranoja, Kiedyś sprawdzałem czy kumpeli nie chcą naciąć w niezależnym serwisie i Martin mi ogarnął wycenę w ASO Forda od ręki za free z pełną kalkulacją.
kamil - Śro 06 Lut, 2013

niestety to nie Subaru :)
Walle - Śro 06 Lut, 2013

GeKo napisał/a:
Jaka paranoja, Kiedyś sprawdzałem czy kumpeli nie chcą naciąć w niezależnym serwisie i Martin mi ogarnął wycenę w ASO Forda od ręki za free z pełną kalkulacją.


a widzisz. A on chce nawet uczciwie zapłacić - 200-300 pln - spoko, no ale nie 1000 PLN jak sobie żąda Koper i Adamski..... :/

kamil - Śro 06 Lut, 2013

a co mówią u Da Woja ?
Jakarti - Śro 06 Lut, 2013

Cytat:
Kumpel miał wypadek swoim Legacy 2002/2003, jest ubezpieczony w Interrisk, czy jak im tam. Ma wielki problem z odszkodowaniem (miał AC), ubezpieczyciel mocno zaniża oszkodowanie, auto od 2 msc wciąż w warsztacie.


az wrocilem do pierwszego posta.
auto stoi w warsztacie, który wspolpracuje z ubezpieczycielem, a ubezpieczyciel twierdzi, ze zaplaci mniej wiec warsztat nie chce sie podjac naprawy, tak?

czy takie coś jest legalne?

Walle - Śro 06 Lut, 2013

Jakarti napisał/a:
Cytat:
Kumpel miał wypadek swoim Legacy 2002/2003, jest ubezpieczony w Interrisk, czy jak im tam. Ma wielki problem z odszkodowaniem (miał AC), ubezpieczyciel mocno zaniża oszkodowanie, auto od 2 msc wciąż w warsztacie.


az wrocilem do pierwszego posta.
auto stoi w warsztacie, który wspolpracuje z ubezpieczycielem, a ubezpieczyciel twierdzi, ze zaplaci mniej wiec warsztat nie chce sie podjac naprawy, tak?

czy takie coś jest legalne?


auto stoi w warsztacie niezależnym, który nie współpracuje bezposrednio z Inter Risk, czy jak im tam. Ubezpieczyciel chce zapłacić mniej niż wg. Jarka z warsztatu będzie kosztowała naprawa na używkach, choć teoretycznie kumpel ma wersję ubezpieczenia na nowych częściach.

Do Dawoja tylko dzwoniliśmy - średnio chętni, dziś ma kumpel podejchać osobiście.

zefir - Śro 06 Lut, 2013

hmm ale nie lepiej poszukac warsztatu sprawdzonego co ma z nimi umowe?

kurde ja oddałem auto w środe i gdyby nie brak części w ASO i weekend to bym odebrał auto dwa dni później, a nie robiłem auta w ASO tylko w znajomym warsztacie co ma umowe z PZU

Jakarti - Śro 06 Lut, 2013

Cytat:
hmm ale nie lepiej poszukac warsztatu sprawdzonego co ma z nimi umowe?

dokladnie, spytac ubezpieczyciela gdzie wstawić auto zeby moglo zostac naprawione bo tak naprawde to chuk powinno interesowac kolege ile to bedzie kosztowalo. na tym polega ubezpieczenie chyba :)

zefir - Śro 06 Lut, 2013

tylko też żeby nie byli jacyś papracze i potem się z nimi męczyć że auto jest zrobione słabo
Walle - Śro 06 Lut, 2013

zefir napisał/a:
tylko też żeby nie byli jacyś papracze i potem się z nimi męczyć że auto jest zrobione słabo


to jest druga strona medalu. Subaru to nie Skoda, czy Opel i nie każdy ogarnia.....

zefir - Śro 06 Lut, 2013

rozumiem ze do naprawy jeszcze jakaś skomplikowana mechanika?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group