To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Konto ebay HELP!!!

GeKo - Pon 18 Mar, 2013

Shymek napisał/a:
Pamiętaj jeszcze że kolejnym krokiem upierdliwości jest blokada PayPal'a po przekroczeniu orbotu wysokości 2500euro w ciągu 1 roku kalendarzowego

Coś więcej na ten temat?

Ogólnie zasada działania ebaya mnie mega wkurza, nie dość że prowizję mają kosmiczną bo 10% to jeszcze te ich wszystkie ograniczenia.

Młody Papież - Pon 18 Mar, 2013

jakbym mógł to bym zamknął te wszystkie złodziejskie ebaje!!!
Jakarti - Pon 18 Mar, 2013

Młody Papież napisał/a:
jebaje!!!
!!
Młody Papież - Pon 18 Mar, 2013

to co, warn? :]
Niemy - Pon 18 Mar, 2013

skasować!
Bart - Pon 18 Mar, 2013

jebaja skasować!
Shymek - Wto 19 Mar, 2013

GeKo napisał/a:
Shymek napisał/a:
Pamiętaj jeszcze że kolejnym krokiem upierdliwości jest blokada PayPal'a po przekroczeniu orbotu wysokości 2500euro w ciągu 1 roku kalendarzowego

Coś więcej na ten temat?

Ogólnie zasada działania ebaya mnie mega wkurza, nie dość że prowizję mają kosmiczną bo 10% to jeszcze te ich wszystkie ograniczenia.


Jak tylko zaczną Cię o to upominać to trzeba konto zweryfikować poprzez obciążenie na Karcie Kredytowej (6,5 zł - które zwracaja na saldo PAyPal oraz blokują równowartość 1USD), dodatkowo trzeba im przesłać meilem kopię dokumentu tożsamości i jakieś 2 rachunki aktualne wystawiane na Ciebie (obowiązkowo musi być logo wystawcy rachunku, mogą to być np. rachunki za telefon czy wyciąg z banku)

jest to odgórnie narzucone przepisami Uni Europejskiej i ja próbowałem z tym walczyć (znaczy się olać) to mnie poblokowali tak że nie mogłem nic wypłacić z PayPala ani zapłącić za zakupy choć kasa na koncie była. Weryfikację po złości przeprowadzali jakieś 3-4 dni.
Jakbym nie olał ich przypomnień to mógłbym to załatwić zanim mi konto zablokowali aczkolwiek jak ktoś dużo handluje to może mu czasu braknąć :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group