To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - Wybory 2015

anjas - Pon 25 Maj, 2015

rabarbar napisał/a:
anjas napisał/a:
U mnie tak samo :d
A trzeba sie cieszyc. Czekam teraz na ustawe o obnizeniu wieku emerytalnego i obnizenie podatkow. I przynajmniej dwucyfrowy wzrost pkb :d :d :d


Ja rozumiem ze po tylu latach rządów PO jestes przyzwyczajony do dokładnego spelniania obietnic wyborczych ale teraz chyba możesz sie rozczarowac :D


popierałem zmianę nie po to aby się rozczarować :D

P.S. Podobno ruscy już pakują na pociąg wrak i odsyłają do Polski.

Ciekawe czasy przed nami. Będzie wesoło.

Anonymous - Pon 25 Maj, 2015

A4 w kierunku na niemcy kompletnie zakorkowana
zajcev_28 - Pon 25 Maj, 2015

przez prawie cały wieczór wyborczy słuchałem jak to służby sfałszują wybory, że to niemożliwe żeby Duda wygrał, w momencie przedłużenia ciszy wyborczej jeszcze bardziej się to nakręciło.. :) i jaka niespodzianka, jednak coś kiepsko te służby u nas działają :)
moim kandydatem był Giertych, niestety nie wygrał, cóż, zobaczymy co będzie :) Na facebooku fakt, już bookują bilety, tylko hmm i tak i tak bookowali, albo jedni, albo drudzy :)

Barejka - Pon 25 Maj, 2015

jak myslicie czy teraz bedzie lepiej? ;D
Kenet - Pon 25 Maj, 2015

Mi tam na szczęście zdążyło się spodobać w Szwajcarii, ale wyjechać mam zamiar bez względu na rządy, więc wynik tych wyborów serdecznie mnie p...li. Sam nie głosowałem w drugiej turze, bo nie miałem na kogo.

Ale jak przejrzyście mi się na FB zrobiło jak powyłączałem najbardziej aktywnych agitatorów i komentatorów :]

Siadly - Pon 25 Maj, 2015

A prawdziwe problemy będą nadal nierozwiązane!
https://www.youtube.com/watch?v=p6aFe0UkNI0

;D

Alexxx - Pon 25 Maj, 2015

anjas napisał/a:
rabarbar napisał/a:
anjas napisał/a:
U mnie tak samo :d
A trzeba sie cieszyc. Czekam teraz na ustawe o obnizeniu wieku emerytalnego i obnizenie podatkow. I przynajmniej dwucyfrowy wzrost pkb :d :d :d


Ja rozumiem ze po tylu latach rządów PO jestes przyzwyczajony do dokładnego spelniania obietnic wyborczych ale teraz chyba możesz sie rozczarowac :D


popierałem zmianę nie po to aby się rozczarować :D

P.S. Podobno ruscy już pakują na pociąg wrak i odsyłają do Polski.

Ciekawe czasy przed nami. Będzie wesoło.


Tak.

Greg napisał/a:
OK. Mozna plakac albo sie cieszyc - nie wazne. Nie wazne kto wygral. Wazne ze Komor i traktowanie ludzi jak debili przez ostatnie 8 lat przegralo. Skala niezadowolenia wygrala z milionami na kampanie i trzymaniem w rekach massmediow, ktore robia ludziom wode z mozgu. Wygrala chec zmian. Moze nie rekami najlepszej do tego osoby. Nie wiem. Zobaczymy. Moze bedziemy zalowali tej decyzji jako Narod, moze bardzo, moze troche. Czas pokaze. Ludzie chca zmian ktore obiecywali im 8 lat - wyszlo g*wno. Skala bezczelnosci osiagnela punkt przegięcia.


Pozwolę sobie wrzucić to co wpisał Greg na FB. Zgadzam się z tym umiarkowanie - ale z pogrubionym w całości.

kaziu1985pn - Pon 25 Maj, 2015

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
znaczy się z windowsem 10 w polsce bedzie lepiej ?? :D

PiTT - Pon 25 Maj, 2015

sądziłem ze fachowców w każdym temacie mamy tu... ale się myliłem, znacznie więcej jest wśród znajomych na fejsie... każdy polityk, ekonomista i wróżbita :lol2:
kazdy sam sobie wyciagnie wnioski za jakis czas czy dobrze zrobił oddajac konkretny głos ;)

Michał - Pon 25 Maj, 2015

Ta, dokladnie
Do tego kazdy się pakuje i wyjeżdża ....

PiTT - Pon 25 Maj, 2015

no i git, bedą puste ulice w miastach... :rotfl:
Michał - Pon 25 Maj, 2015

wszyscy popierdolą popierdolą, i za dwa dni bedzie już normalnie jakby sie nic nie stało.
anjas - Pon 25 Maj, 2015

Bo nic się nie stało. Też nie rozumiem tej napinki. Naród wybrał Dudę to będzie Duda.
Ważniejsze są wybory październikowe i to czy obok PiSPrezydenta będzie PiSRząd.

dzik - Pon 25 Maj, 2015

Myślę że to może być bardzo dobre w efekcie, PO zaczyna się palić grunt pod nogami więc się wezmą do roboty, zobaczymy tylko czy rozsądnie. Demokracja to kiepski ustrój na reformy konieczne gdzie przykładem jest emerytalna. Prosty lud ma myślenie skutkowe a nie przyczynowo skutkowe, jak kot. Jak kota kopniesz w dupę bo zwalił coś ze stołu to u niego w głowie jest tylko "zostałem kopnięty w dupę".
Cartoon - Pon 25 Maj, 2015

Znajomej pokasowali w nocy na FB posty z komentarzem po ogłoszeniu wyników :) Wczoraj pisała (merytorycznie) jakie skutki może mieć dokonany wybór, a dziś już nie ma całej dyskusji, która się wywiązała z tematu :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group