To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Memoriał Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza

Janusz - Pon 01 Mar, 2010

jarek-malopolsk napisał/a:
od 0-100/h.... 2,4s xD



agreee.. niestety strasznie tą evkę jakieś hostessy zasłaniały..... ale udało mi się je ominąć i przyjrzeć się temu cudowi z bliska.. pomacać karbon i takie tam :) fajny napinator.... choć wygląda trochę jak z NFS....

speed555 - Pon 01 Mar, 2010

chyba okleje swojego saxofona folią carbon, ciekawe ile bedzie ważyło wtedy...moze zejde poniżej 600kg ;D
GeKo - Pon 01 Mar, 2010

Z całym szacunkiem, ale jeszcze by się przydał ktoś kto to ogarnię.
Bart - Pon 01 Mar, 2010

martin.h?
speed555 - Pon 01 Mar, 2010

Ja przyjechałem z teamem Gładysza na Memoriał bo współpracuje z nimi i dość dużo czasu spedziłem przy ich namiocie... w pewnym momecie przyszedł M.Stec pod naszą Jettę i wlazł do srodka i robił zdjecia pedałów (czy jak to sie pisze-bez skojażeń;p) i czegoś tam jeszcze... pewnie chcą wybudowac cos konkurencyjnego do nowej maszyny Mikołajczyka i szukają pomysłów :) wkoncu troche miał zdziwko na załuzu stec jak dużo słabsza Jetta-ośka o mało go nie sklepała:)
GeKo - Wto 02 Mar, 2010

Artur dawaj foty :D
speed555 - Wto 02 Mar, 2010

dzis wieczorem sie moze zbiorę wkoncu i zrobie galerie ;p
jarek-malopolska - Śro 03 Mar, 2010

GeKo napisał/a:
Z całym szacunkiem, ale jeszcze by się przydał ktoś kto to ogarnię.

Zgadzam sie w 120%...

Anonymous - Śro 03 Mar, 2010

speed555 napisał/a:
robił zdjecia pedałów


A ja myślałem że zbyszek vel Andrzej Mancin :rotfl: jest hetero :lol2:


Jaco - Pon 08 Mar, 2010

Janusz napisał/a:
jarek-malopolsk napisał/a:
od 0-100/h.... 2,4s xD



agreee.. niestety strasznie tą evkę jakieś hostessy zasłaniały..... ale udało mi się je ominąć i przyjrzeć się temu cudowi z bliska.. pomacać karbon i takie tam :) fajny napinator.... choć wygląda trochę jak z NFS....



Carbony do tego potwora ogarniał Najda.. Kolega oglądał to podobno wszytsko co się dało zamienili na carbon, podłoga, dach itp itp.. Będzie trzeba się wybrac na jakiś wyścig, żeby zobaczyć co to cudo potrafi..



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group