To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [INFO] Co, gdzie,kiedy?

Tomcat - Pią 17 Paź, 2008

matt napisał/a:
ja siem wybieram bo pudło w klasie w całym cyklu jest w zasięgu, tylko cosik mało startujących i nie wiem czy się coś nie podzieje i nie odwołają, pisałem maila do Śląskiego co o tym myślą :]

Marek, jak pojedzie to już pudła mogę nie mieć ale przynajmniej mobilizacja pełna będzie :jupi:

pozdr


Będę kibicował, a i pościgam się trochu... :P Będę !

Anonymous - Pią 24 Paź, 2008

Wybiera się ktoś jutro, do Będzina ?
martin.h - Pią 24 Paź, 2008

Ja pewnie będe, miałem jechać na Żubry, ale nie widze na liście Włochów więc olewam sprawe.
fydi - Pią 31 Paź, 2008

6 runda SMT
http://www.rajdy.org.pl/rajd/1161.html

zgłoszeni już poszło :] i jeżeli nic się nie rozsypie w aucie to jesteśmy z qbusem na imprezie :)

fydi - Pią 07 Lis, 2008

czy ktoś będzie w niedziele na torze w Tychach? Ja i qbus startujemy :)
qbus - Pią 07 Lis, 2008

rozmawialem przed chwila z marasem... niestety nie znalazl furki... wstepnie sie umowilismy na wspolne ogladanie cieszynki.

sprostowanie... jade u fydiego na prawym. ogien !! :D

fydi - Pią 07 Lis, 2008

"Łapa! Dobrze!" specjalnie dla Ciebie spróbuj dzisiaj jeszcze podciągnąć ręczny :D
qbus - Pią 06 Mar, 2009

http://www.safetypoludnie.pl/

ponoc 2 proby to place i pacholki a 2 maja byc na drogach publicznych... poki jest jeszcze w miare zimno i mam zimowki moze bym honde przetestowal... hmmmm... czekam na wiecej info.

Anonymous - Śro 25 Mar, 2009

Kajto w Subaru

Zapadła decyzja, złożono podpisy, team rajdowy Subaru Import Polska w tegorocznym sezonie będzie walczył o rajdowe mistrzostwo Polski.

Już za miesiąc na rajdowych trasach zobaczymy załogę Subaru Poland Rally Team, stanowić ją będą Kajetan Kajetanowicz oraz Jacek Rathe. Popularny wśród kibiców „Kajto” postrzegany jest przez media jako największy talent ostatnich lat, czego dowodem są ubiegłoroczne tytuły, wicemistrza Polski w klasyfikacji generalnej oraz mistrza Polski w grupie N. W tym roku zarówno zespół SPRT, jak i kierowca liczą na równie dobre wyniki. Kajetan Kajetanowicz finał rozmów podsumował następująco
- Propozycja, jaką otrzymałem od Subaru Poland Rally Team mile mnie zaskoczyła. Kiedy zaczęliśmy poważne rozmowy około dwa miesiące temu, wiedziałem, że wspólnymi siłami stworzymy zespół, który nie tyle udowodni, ale raczej przypomni, że Subaru Impreza to auto, które może wygrywać w grupie samochodów produkcyjnych. Na prawym fotelu usiądzie w tym roku Jacek Rathe - bardzo doświadczony pilot rajdowy. Będziemy startować Subaru Imprezą N-14, którą miałem okazję testować. Wierzę, że to auto ma jeszcze wiele nieodkrytych możliwości, które chcę szybko odnaleźć i maksymalnie wykorzystać.

CHRZANEK - Śro 25 Mar, 2009

Bardzo lubie Kajtka i uważam że to arcytalent, ale w Subaru to on niestety o mistrza nie powalczy :( :( :(
martin.h - Śro 25 Mar, 2009

CHRZANEK napisał/a:
Bardzo lubie Kajtka i uważam że to arcytalent, ale w Subaru to on niestety o mistrza nie powalczy :( :( :(


Kajto testując N14 zrobił lepszy czas niż w Evo9. A poza tym od 1 marca Subaru ma nową homologację, lepsze turbo i zmieniony tylny zawias, i podobno jest przepaść.
A więc ja widzę tylko jedno miejsce na koniec sezonu, jak nie Kajto to kto? To obecnie najszybszy polski driver.

Michał - Śro 25 Mar, 2009

marek by powidzieał że kuzaj :D
k-mart - Śro 25 Mar, 2009

kuzaj nie skreca!
jebany antytalent skrecania!

martin.h - Pią 27 Mar, 2009

http://toprally.pl/?id=7960

Nie podoba mi się to. Jak tak dalej pójdzie to w tym sezonie znowu zobaczymy po 20-30 załóg w RSMP. Dlaczego nie mogą startować w pucharze posiadacze zwykłych R2 i VTS'ów? Głupia polityka Citroena.

GeKo - Nie 29 Mar, 2009

Co do Kajto w Subaru, myślę że to nie Subaru mu będzie najbardziej przeszkadzać, o ile je poprawili i jest tak dobre jak mówią.
P.S. Nie mam na myśli STT Racing które zapewne będzie obsługiwać Kajtkowe subaru.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group