To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - Rajd ZamKowy Hucisko Orle Gniazdo 2009

anjas - Czw 22 Paź, 2009

jacek czajka napisał/a:
czy można dodać literę K w nazwie tematu, brakuje i wkur.wia mnie to troszeczkę jak na to patrzę


dla Ciebie wszystko.
Właśnie wróciłem ze Złotych tarasów, położyłem kołnierzyk w polówce i akurat znalazła się chwila na forum ;)








(no offence Mareczku, ale tak mi się skojarzyło ;) )

Bad-i - Czw 22 Paź, 2009

Panowie, samo zapoznanie to masakra. Caly bak paliwa i doslownie 7 godzin upalania po odcinkach oraz dojazdowkach. Jestesmy dzisiaj mega zmeczeni, ogolnie jest wesolo i fajnie. W imprezie trzeba bylo po pierwszej czesci zmienic kola na zimowe bo nie moglismy nic uderzyc.

Fajnie na odcinkach jezdzi sie za Hankiewiczem lub Tutajem, Pietrusinski to wariat i walil audi na dojazdowkach na 3 pod gore :)

Jezeli chodzi o same trasy to uwazam ze sa dosyc wymagajace, niestety jeden odcinek to jakies nie porozumienie. Idziesz pelna bomba i nagle z asfaltu wpadasz na mega doly, ktore po 2 km przechodza w plyty betonowe. Czegos takiego jeszcze nie widzialem........ oby to samochody wytrzymaly.

Natomiast sa fajne partie w lesie, duzo lisci i bardzo slisko - impreza szla bokiem, zobaczymy jak pug

Młody Papież - Czw 22 Paź, 2009

eee tam, wszystko mogliby zorganizować na 1 dzień o_O


;)

Bad-i - Czw 22 Paź, 2009

Dżon napisał/a:
eee tam, wszystko mogliby zorganizować na 1 dzień o_O


;)


nie ma takiej opcji, dobrze ze jutro mamy wolne. Jutro testujemy puga zeby sie na nowo przyzwyczaic, ciezko bedzie po imprezie wychodzic z winkli :(

Stf - Pią 23 Paź, 2009

to zapoznanie imprezą jechaliście na 18" kołach ?
GeKo - Pią 23 Paź, 2009

martin.h napisał/a:
Bartek, nigdy nie startowałem w rajdzie więc nie wiem jak to jest, ale można zrobić tak, że załoga (pilot + kierowca) robi zapoznanie, a mechanicy ogarniają BK.


Jak się jest Panem Nygą to można :) Jak jest się Badim, mną, czy Bartkiem to nie. Zgadzam się z Bartkiem też wolę 3dniowe rajdy.

BaRtO_206GT - Pią 23 Paź, 2009

chlopaki popili i nie jada :lol2:
Młody Papież - Pią 23 Paź, 2009

...tyle dobrze ;)

piłeś? nie jedź!

106 - Pią 23 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:
Caly bak paliwa i doslownie 7 godzin upalania po odcinkach oraz dojazdowkach.

Fajnie na odcinkach jezdzi sie za Hankiewiczem lub Tutajem, Pietrusinski to wariat i walil audi na dojazdowkach na 3 pod gore :)

na zapoznaniu jezdzimy fur fur.... niestety z doswiadczenia wiem ze:

- kara organizatora za pierwszy mandat = 1000 pln + mandat
- rolka rajdowka ktora na dzien nastepny ma byc na starcie
- dzwon gdzies na zadupiu w lesie

troche komplikuja start w rajdzie ;)

Bad-i napisał/a:
niestety jeden odcinek to jakies nie porozumienie. Idziesz pelna bomba i nagle z asfaltu wpadasz na mega doly, ktore po 2 km przechodza w plyty betonowe. Czegos takiego jeszcze nie widzialem........ oby to samochody wytrzymaly.

pamietam jak szkuta o tym opowiadal chyba na swidnickim. wg niego zawodnicy
lubia takie zroznicowane odcinki :wall: i to super sprawa ze sa takie laczniki :wall:

bad-i dziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiidddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bad-i - Pią 23 Paź, 2009

he he - oby tylko nie padało bo bedzie masakra. Wtedy serio pojade tylko zeby ukonczyc i zebrac jakies doswiadczenia.
GeKo - Pią 23 Paź, 2009

Pierwsza pętla na zapoznaniu to 20-40km/h aby niczego nie pominąć nie jebnąć się itinererze, dopiero 2 spacerowe tempo 50-70 i na 3 się sprawdza podbicia itp.
OSKAR - Pią 23 Paź, 2009

A tak trodno moze byc na mokrym???

Czy jakis inny powod??

Bad-i - Pią 23 Paź, 2009

Geko dokladnie tak tez robilismy, niestety wszystkie szykany, beczki, nawroty byly tak slabo namalowane na krzyzowkach ze czasami wcale nie bylo ich widac. Dla przykladu na odcinku Miasto dopiero za 3 razem zauwazylismy jedna beczke (w sumie tak ustawiona ze tez nie wiedziec po co)

Oskar, niestety ale jak bedzie padal deszcz to bedzie mega mokro i slisko. W wielu miejscach lesci sie pelna bomba przez las i po lisciach :(

OSKAR - Pią 23 Paź, 2009

Bad-i napisał/a:
Miasto dopiero za 3 razem zauwazylismy jedna beczke (w sumie tak ustawiona ze tez nie wiedziec po co)



No to ladnie ja poukrywali,moze to dla wychamowania??

Bad-i napisał/a:
lesci sie pelna bomba przez las i po lisciach :(


No to moze byc ciekawie i niebezpiecznie ;/

Pamietaj - Tępo spokojnie i to tylko 3 liga i szkoda by jakichś niepotrzebnych niespodzianek.

Trzymam kciuki - Oba!! ;d

qbus - Pią 23 Paź, 2009

a ja jestem za rajdami 2 dniowymi, zaczynamy zapoznanie wczesnie rano, popoludniu mamy oa i bk bez zadnych glupich startow honorowych a w sobote sie scigamy. zmeczenie daje sie we znaki ale w takim przypadku jak mamy bk oa i start honorowy w piatek to caly dzien w zasadzie jest zjebany.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group