To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

HydePark - dylemat dotyczący sprzedaży 106 i zakupu Clio 2 sport

Janusz - Pon 22 Mar, 2010

dzik napisał/a:
teza jest taka ze najwiecej zabiera/daje tlumik koncowy.


no i ?? jakie jest najlepsze rozwiązanie na końcowy ??

iQ - Pon 22 Mar, 2010

Janusz napisał/a:
dzik napisał/a:
teza jest taka ze najwiecej zabiera/daje tlumik koncowy.


no i ?? jakie jest najlepsze rozwiązanie na końcowy ??


prosta rura ;D

GeKo - Pon 22 Mar, 2010

Z tego co zaobserwowaliśmy z Leonem to przelot ale na rurce fi60mm duża pucha. Jest głośniej, ale lepiej auto idzie z dołu. U mnie jest przelot ale na dwóch rurkach fi30mm jest ciszej mniej dmucha wydech ale jednak wolniej
kaziu1985pn - Pon 22 Mar, 2010

GeKo, ale mówisz że na jednym tłumiku z dużą puchą ?? do tego 2,5" to musi być mega głośno. ciekawi mnie jaki ma układ dzik ale nie napisał jaką konfiguracje miał przy konkretnym pomiarze. Szkoda że w tym roku już się nie wyrobie finansowo na wydech :(
martin.h - Pon 22 Mar, 2010

Wydech Oreca Gr.N na jednym tłumiku, chyba nie ma zbyt głośno:


kaziu1985pn - Pon 22 Mar, 2010

martin.h, hmm w sumie szału nie ma w dodatku mała pucha. w sumie mam ponad rok na rozważania :) chyba że 10letni fabryczny się szybciej rozpadnie :D
Janusz - Pon 22 Mar, 2010

GeKo napisał/a:
Z tego co zaobserwowaliśmy z Leonem to przelot ale na rurce fi60mm duża pucha


a właśnie, Geko możesz pokazać jak wygląda ten przelot który będzie cichszy?? nie okrągły tylko owalny.. jakoś tak mi coś kiedyś przez telefon wspominałeś

GeKo - Pon 22 Mar, 2010

U mnie w pimpie masz tego janspeeda
GeKo - Pon 22 Mar, 2010

martin.h, Jak to nie jest głośno to sorry, ja wysiadam prawymi :D
kaziu1985pn, Leon miał najpierw Kata i jedną puchę z K-teca, potem założył środkowy przelot i jeszcze jeden przelot w miejsce kata, ale taki już naprawdę mały. Mimo 3 puch ma głośniej niż ja. Ja mam decat taki sam przelot w środku jak Leon i końcowy janspeeda. Z tego co mówił Michał z MG u mnie jest ciszej z dwóch powodów. Jeden to dluższy kolektor wydechowy, a drugi to właśnie podwójne wyjście wydechu i rozdział na 2 mniejsze końcówki po 30mm zamiast jednej 60mm.
Osobiście barwa dzwięku bardziej mi lezy mojego niż leona, ale jego szybsze.

Janusz - Pon 22 Mar, 2010

czy ktoś z władzy może przenieść to do tematu o wydechach w technicznym??
Janusz - Pon 22 Mar, 2010

Cytat:
U mnie w pimpie masz tego janspeeda


aaaaaaaaaaaaa.... czyli ze przelot owalny, to nie oznacza ze patrząc w środek, on nie jest okrągły z siatka, tylko jajowaty... ale ze ma to być wieeelka pucha.... tera kminie.

pit - Pon 22 Mar, 2010

No dobra niech ktoś jeszcze napisze jak kupowąć clio, na co tam trzeba zwrócić szczególną uwagę?
GeKo - Pon 22 Mar, 2010

pit,
Sam nie wiem od czego zacząć, myśle ze będzie dobrze jak oblukasz cały temat na KRC Nowy sport z Allegro w dziale Renault Sport tam jest sporo napisane co te auta w której wersji mialy czego nie miały. po czym rozpoznać naprawiane elementy, jak coś to PW

kubas - Pon 22 Mar, 2010

no i jak będziesz miał VIN to pisz do freemana :)
anjas - Wto 23 Mar, 2010

a jak VIN'o to do mnie ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group