To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RPP] Rajd Mazowiecki 2010

Jacek - Czw 18 Mar, 2010

dzidaaaaaa!!!
Mick - Czw 18 Mar, 2010

ale to w końcu weszły Wam te futury? czy z czymś jest problem?
Jacek - Czw 18 Mar, 2010

futury weszły, ale napisy się nie zmieściły...powaga, musieli próć
Bad-i - Czw 18 Mar, 2010

AndreXSi napisał/a:

i po co było panikować? :P ;)


No niestety łatwo się mówi, ale nad nerwami ciezko zapanowac.

Dzisiaj dokupiłem nowy wahacz i jeszcze jakies pierdoły.
Zawias odebrany - teraz chlopaki koncza ogarniac fotele i pasy i wala do Adamanta.

Barto ma przepalic puga na prostej zeby wszystko potwierdzic.
Najlepsze jest to ze pompa wspomagania do 106 to 1.900 PLN a chlopaki nie wiem jak ale ja naprawili (jakos nagrzali plastikowa obudowe i ja polaczyli) o_O

Bad-i - Czw 18 Mar, 2010

Mick fotele wchodza ale przez mocowania nie daja one wiekszego komfortu kierowcy.

Wazne pytanie: czy fotele moga byc przymocowane tylko na bocznych uchywatach czy musza byc dodatkowo na poprzecznych szynach. Nie ukrywam ze jezeli wystarcza tylko boczne mocowania to wtedy bede mial wygodniej :]

Jak to wyglada w przepisach bo nic nie znalazlem na szybko

Jaco - Czw 18 Mar, 2010

Bad-i napisał/a:
Mick fotele wchodza ale przez mocowania nie daja one wiekszego komfortu kierowcy.

Wazne pytanie: czy fotele moga byc przymocowane tylko na bocznych uchywatach czy musza byc dodatkowo na poprzecznych szynach. Nie ukrywam ze jezeli wystarcza tylko boczne mocowania to wtedy bede mial wygodniej :]

Jak to wyglada w przepisach bo nic nie znalazlem na szybko


Muszą być poprzeczne mocowania (dokladnie opisane w J) i na to boczne do fotela.
I fakt, że przez to ustrojstwo fotel idzie troszkę
w gorę, a przy twoim wzroście to może już być spory kłopot..

Dobrze, że auto ogarnięte

Jacek - Czw 18 Mar, 2010

Jaco, poszedł pomuk!
Bad-i - Czw 18 Mar, 2010

pomook poszedl, chooyowo troszke.

p.s. Jacek ty juz raz kazales isc dzidą :]

Jacek - Czw 18 Mar, 2010

ale że pełnom dzidom? :>
Mick - Czw 18 Mar, 2010

jacek czajka napisał/a:
ale że pełnom odbytom? :>


:faja:

Anonymous - Czw 18 Mar, 2010

Jesli chodzi o mocowania foteli do podlogi to od zeszlego roku ma byc takie cos:

do tych profili maja byc przymocowane te mocowania które przykręcane są do bocznych mocowań w fotelach, i to wszystko.

Nie wiem tylko czy te przykręcane profile mają być we wszystkich autach, czy tylko nowo zbudowanych (bez książki auta sportowego)

Bad-i - Czw 18 Mar, 2010

o kierwa to ja takiego mocowania jeszcze nie widziałem o_O

Ponizej kilka fotek z wczoraj:

1.


2.


Oraz taki mały prezent od sponsorów który dzisiaj otrzymałem :*

1.


2.


3.

qbus - Czw 18 Mar, 2010

Cytat:
Panowie temat zamknięty. Moja wypowiedź nie była atakiem w Bad-i'ego. Jeśli ktoś to tak odczytał to...


Tu nie chodzi że go zaatakowałeś ale tak naprawdę nie wiesz jak to wszystko wygląda. Bardzo mało jest załóg które mają taki komfort psychiczny że przyjezdzaja na rajd gotowym samochodem do walki.

Cytat:
Na tą chwilę największym zmartwieniem są zbyt ciemne przednie boczne szyby.


Wg mnie nie ma sie czym martwic... Stasiex Knapczyk tez kiedys na szybkosci oklejaj folia przed rajdem szyby i okazalo sie ze srodka samochodu kompletnie przez nia nic nie widac (jakos tak znieksztalcala obraz prze okrutnie ze widzielismy tylko male zarysy tego co jest obok nas) a bezproblemowo przechodzilo to BK, bedzie dobrze :)

Cytat:
Nie wiem tylko czy te przykręcane profile mają być we wszystkich autach, czy tylko nowo zbudowanych (bez książki auta sportowego)


Jesli auto wczesniej jezdzilo to moze byc po staremu.

Anonymous - Czw 18 Mar, 2010

Bad-i napisał/a:
o kierwa to ja takiego mocowania jeszcze nie widziałem

skonsultuj sie najlepiej z jakims delegatem technicznym czy na pewno musisz miec te mocowania. Masz jakis kontakt do kogos? kiedy BK?

EDIT:
qbus napisał/a:
Jesli auto wczesniej jezdzilo to moze byc po staremu.

no tak wlasnie mi sie wydawalo, z tym ze jak wiadomo na BK czasem lubia sie podopyerdalac o pierdoły ;)

106 - Czw 18 Mar, 2010

AndreXSi napisał/a:
Bad-i napisał/a:
o kierwa to ja takiego mocowania jeszcze nie widziałem

skonsultuj sie najlepiej z jakims delegatem technicznym czy na pewno musisz miec te mocowania. Masz jakis kontakt do kogos? kiedy BK?

jak zapytasz czy auto ma to miec to na pewno powiedza ze ma ;)

bad-i ma auto po tak duzej ilosci BK2 ze nie powinno byc zadnego
problemu z BK1 heh



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group