To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - 2010 RSMP RPP GSMP

Koto - Sob 24 Kwi, 2010

Kronika rajdu na TVP 1 miszcz! :lol2: :lol2: :lol2:
Nie wiedziałem czy to już właściwy program czy jeszcze reklama lotosu.

Bad-i - Sob 24 Kwi, 2010

fajnie chlopaki naginaja, troche dzisiaj ich poogladalismy. Powiem ze najbardziej "na czas" jedzie Kuchar. Fiesta Sołka boska, no i Bebenek w C2R2 mistrz.

Stalismy w jednym miejscu gdzie honda ale urwal, ale astra urwał jeszcze bardziej bo az klatka poszla.

Bartek 106 robi foty, co prawda wiecej na fotach jest doop z psami ale co tam :D

qbus - Sob 24 Kwi, 2010

Koto nie wiem o co Ci chodzi... przeciez kronika rajdu to reklama Lotosu wiec czemu mieli by pokazywac inne zalogi. Jest ok... dobrze ze ktokowiel sie tym zainteresowal.
Koto - Sob 24 Kwi, 2010

qbus napisał/a:
przeciez kronika rajdu to reklama Lotosu

Nie wiedziałem o tym przed obejrzeniem.

Jaram się porą o której tą kronikę puścili, przez to np mój dziadek podczas jutrzejszego obiadu stanie się rajdowym ekspertem (skoki narciarskie i F1 nie mają przed nim tajemnic) :D

qbus - Sob 24 Kwi, 2010

Dokladnie wg mnie nawet w takiej formie jak jest to teraz jest to rewelacyjna sprawa. W porze najlepszej ogladalnosci rajdy w tvp1? do tej pory bylo to nie do pomyslenia :]
GeKo - Sob 24 Kwi, 2010

Jak tam Antonow właśnie? bardzo w porządku zioom, szkoda ze tak zakończył :( ten rajd
qbus - Sob 24 Kwi, 2010

Ponoc nic im nie jest, zlamana noga ale auto wyglada mega koszmarnie :/
GeKo - Sob 24 Kwi, 2010

Antek czy pilot?
martin.h - Sob 24 Kwi, 2010

GeKo napisał/a:
Antek czy pilot?


Pilot.

qbus napisał/a:
ale auto wyglada mega koszmarnie :/




Szczęście, że skończyło się to tak, a nie inaczej :/

michool_vt - Nie 25 Kwi, 2010

xD xD xD
ŁukaszS3 - Nie 25 Kwi, 2010

O fak. Nieźle przydzwonili... Czasem jak oglądam te zdjęcia to już dokładam kolejne rury w myślach do swojej następnej klatki w aucie... :/
martin.h - Nie 25 Kwi, 2010

Wypadek Antonowa, szybko nie było -> http://www.youtube.com/watch?v=5n7fEuixaak

Drugi dzień już się zaczął, Kajto pierwszy czas na OS7.
Mnie trochę martwi forma Kuzaja, ma dobrą maszynę, a regularnie dostaje na odcinkach baty od Kuchara i Kajetanowicza.

Przem_106 - Nie 25 Kwi, 2010

ŁukaszS3 napisał/a:
O fak. Nieźle przydzwonili... Czasem jak oglądam te zdjęcia to już dokładam kolejne rury w myślach do swojej następnej klatki w aucie... :/


Moim zdaniem klatka poprostu pąkła.

Bad-i - Pon 26 Kwi, 2010

Marek23 a Szeja znowu 1szy :D

Czy ktoś cos wie na temat Rafała Malińskiego, podobno w sobote podjechaly dwa radiowozy na Odcinek zeby zatrzymac zaloge numer 101 :D

Marek23 - Pon 26 Kwi, 2010

Cytat:
Marek23 a Szeja znowu 1szy :D

Chuchała by go teraz w PZMocie zjadł, ale fakt,że sobie dojechał. Gratulacje,aczkolwiek szkoda Płonki...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group