To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

MotorSport - [RSMP,RPP] 19 Rajd Rzeszowski

kubas - Nie 08 Sie, 2010

Kurde następny rajd jadę z wami na serwis !
qbus - Nie 08 Sie, 2010

Geko o ktorych dzwonach piszesz? tych ode mnie czy od fydiego? jesli od fydiego to fakt jest tam pare ujec z ostatniego lewego przed patelniami w Lubeni.
GeKo - Nie 08 Sie, 2010

qbus, od Fydiego, ale te Twoje też niezłe dziabongi, co ich tam tak katapultowało do góry to EVO będące na dachu?
Bad-i - Pon 09 Sie, 2010

he he cos czuje ze na Wisle bedzie spora grupa :] - trzeba bedzie jakis hostel ogarnac

GeKo, na wyjsciu z tego lewego jest strumyk i betonowy przepust ktory troche wystawal (tak jak wiekszosc przepustow na tym rajdzie)

Vlodarsky - Pon 09 Sie, 2010

No to może coś z mojej strony :) widok z pokoju na park serwisowy i jakieś tam fotki...

Zdjęć jak śpię między odcinkami nie ma :faja:










super mi się pracowało z Radkiem. Wszyszcy ludzie są bardzo pomocni kiedy trzeba coś zrobić na szybko. Zero pytań. Bardzo mi się to podobało.

106 - Pon 09 Sie, 2010


pP - Pon 09 Sie, 2010

kurde czyję, że badi Twoja ekipa serwisowa się powiększy :jupi:
jezeli trzeba jakiegoś gościa w roli rzecznika prasowego to jestem :faja:

GeKo - Pon 09 Sie, 2010

106, Na przyszłość wyłączajcie światła, psują one efekt fotek :] zwłaszcza gdy się robi zdjęcia Nikonem.
qbica - Pon 09 Sie, 2010

taki maly OT z mojej strony, czy na jednej z fotek to jest ten wartburg bialo-czerwony ze slaska ktory zostal skradziony? Gdzie sie odnalazl?
Jacek - Pon 09 Sie, 2010

qbica napisał/a:
taki maly OT z mojej strony, czy na jednej z fotek to jest ten wartburg bialo-czerwony ze slaska ktory zostal skradziony? Gdzie sie odnalazl?

pracownik po pijoku pożyczył..na drugi dzień był juz w garażu :wall:

qbica - Pon 09 Sie, 2010

Jacek napisał/a:
qbica napisał/a:
taki maly OT z mojej strony, czy na jednej z fotek to jest ten wartburg bialo-czerwony ze slaska ktory zostal skradziony? Gdzie sie odnalazl?

pracownik po pijoku pożyczył..na drugi dzień był juz w garażu :wall:


o karwa xD dobra impreze musieli miec :rotfl:

CHRZANEK - Pon 09 Sie, 2010

Sam byłem świadkiem jak o mało nie zaginęło buggy organizatora rajdu :) :) :)
jarek-malopolska - Pon 09 Sie, 2010

Gratulacje chłopaki; i dla Bartków i dla Przemka z Michałem.. niestety tym razem fotek ode mnie nie bedzię bo się zayebałem i w czasie przejazdu RPP juz nie bardzo ogarniałem cokolwiek :rotfl: Byłem na Połomii w końcowej fazie odcinka, mniej więcej 13km, spadanie zakończone P90 (poźniej kawałek prostej,po prawej stał trójkąt na drodze, miejsce gdzie dachowałe Smolarek w Clio), na tej 90 przegapiłem niestety Bartków choć 106 mogł mnie widzeć, na poboczu w zielonej koszulce na głowie :P bo patrzył w moja stronę chyba, ze patrzył Badiemu na rece :P natomiast jak nadjechał Przem z Mickiem to juz zdażyłem wyskoczyc na droge i gorąc dopingować.. :rotfl: Jak się napędziełem w strone drogi to myślałem, że nie wyhamuje, bałem się, żeby
Przemek nie musiał iść rowem przez mnie ;P

Mick - Pon 09 Sie, 2010

jarek-malopolsk napisał/a:
Gratulacje chłopaki; i dla Bartków i dla Przemka z Michałem.. niestety tym razem fotek ode mnie nie bedzię bo się zayebałem i w czasie przejazdu RPP juz nie bardzo ogarniałem cokolwiek :rotfl:



Ty SKU!!! a Tak liczyłem na fotki od Ciebie ;D

GeKo - Pon 09 Sie, 2010

qbica, Pracownik wydmuchał podwójnie, raz w alkomat drugi raz uszczelkę pod głowicą.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group