To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
 
forum.hothatch.org
Witamy na forum Hothatch.Org

Techniczne - Tanie Upalanie !

Anonymous - Nie 24 Lip, 2011

bo to będzie w głównej mierze seria , nie buduje i nie zamierzam tego budować zeby walczyć o generalki czy cos w tym stylu, auto ma dawać frajdę na sniegu i szutrze , bo na asfalcie zbyt wiele sie nie zdziała . Nad klatka też myśle , ale nie wydaje mi sie zeby auto było aż tak rozwojowe zeby wkładać ok 1500-2000 zł za klatke :P , wiec na razie to zbyt dalekosiężne plany
pum - Nie 24 Lip, 2011

linii najmniejszego oporu rajdowcu yebany z klatko na ulicem :wall:
KarQ - Nie 24 Lip, 2011

Czesio napisał/a:
frajdę na sniegu i szutrze


Nie rozpędzaj się tak, skup się na tym drugim, bo pierwszego raczej nie doczeka :DD

A w ramach upalania po lasach to upalaj czym jest i tak nie będziesz szedł o życie m/y drzewami.

ictus - Nie 24 Lip, 2011

tanio/upalanie po szutrze* - *niepotrzebne skreslic...
jezeli nowy wachac renault sport potrafi sie wygiac po 5km odcinka i to bez rzadnego jebniecia to taka favoritka po 2 km bedzie wygladala jak zdeptana puszka coli

GeKo - Nie 24 Lip, 2011

Barejka napisał/a:
, takie starocie napewno ma przegnite wewnatrz progi i podluznice,
Muszę Cię rozczarować, w większości przypadków tak. Natomiast te co widziałem u Barana jak wkładali klatki to z podziwu wyjść nie mogłem. Wszystkie były zdrowsze niż połowa saxo i 106 które tam widziałem.
Barejka - Nie 24 Lip, 2011

GeKo, bo nie widziales mojego ;D
EmerytRs2 - Nie 24 Lip, 2011

Barejka napisał/a:
GeKo, bo nie widziales mojego ;D


to zależy o której połówce mówisz :]

Kryha - Nie 24 Lip, 2011

Barejka napisał/a:
tylko ludzie wkladaja spora kase zeby to jezdzilo i bylo bezpieczne, a nie zrobione po najnizszej lini oporu o_O



Pitu-pitu, goście dalej żyją, a nie jeden wózek roz...bali

http://www.youtube.com/wa...t=ULR2clSjT_k44 xD

NBL - Pon 25 Lip, 2011

tzn Czesio kaskader XD będzie?
pP - Pon 25 Lip, 2011

subiektywny test http://www.youtube.com/wa...&feature=relmfu
clio vs 205

Anonymous - Pon 05 Mar, 2012

Siema , podbijam nasz ulubiony temat

z ciekawości się pytam ile KM można tanim kosztem wyciągnąć z takiego Hondowskiego jajka http://otomoto.pl/honda-civic-eg4-C23096943.html . Jakiś dolot z Pringelsów , wydech z rynny itd tutaj cos dają ?

Barejka - Pon 05 Mar, 2012

z tego silnika robia mini cos tam 135 koni? ogolnie kupa zgnita napewno, czesiu lubisz chyba grzebac w smieciach? :D
Bonczek - Pon 05 Mar, 2012

Żeby tanio to minimum d16z6.
zefir - Pon 05 Mar, 2012

Bizon miał w takim 140Km
Bonczek - Pon 05 Mar, 2012

W d15b2? Tylko, że to pewnie byłoby minime czyli czapka z z6 z aparatem i całą górą, kolektor ssący z z6 z większą przepustnicą, modyfikacja wiązki, strojenie, kolektor wydechowy chińczyk, wydech cały i strojenie :faja:

EDIT:
No i robocizna z uszczelką i szpilkami do głowicy pewnie + planowanie i takie tam pierdoły - to jest jedna z najbardziej nieopłacalnych modyfikacji jeśli i tak nie będzie więcej jak 200 ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group